Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Margerytka
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Białołęka, ul. Płochocińska 101-103

Osiedle Margerytka na mapie Warszawy

Białołęka, ul. Płochocińska 101-103

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Margerytka — 2 kw. 2014
Budynek H
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2015
Budynek J
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2016
Osiedle Margerytka III
Budynek L, Budynek K
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2018
Osiedle Margerytka IV
Budynek 12, Budynek 13
w budowie
sprzedane

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków12
Liczba mieszkań460
Liczba pięter2–3
Ogrzewaniewłasna kotłownia gazowa
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom, 511 miejsc)
Powierzchnia mieszkań31–91 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaochrona, monitoring, winda, plac zabaw, rowerownia, boisko, korty tenisowe, videodomofon, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,7 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Margerytka jest realizowaną etapowo inwestycją, składającą się z budynków wielorodzinnych i położoną w Białołęce, północnej dzielnicy Warszawy w sąsiedztwie kanału Żerańskiego.

Lokalizacja

Ulokowane przy ulicy Płochocińskiej osiedle znajduje się w północnej części stolicy i należy do dzielnicy Białołęka. Okolica osiedla jest otoczona rozległymi terenami zieleni, zabudową domków jednorodzinnych, ma rozwiniętą infrastrukturę szkolną i sportową.

Okolica inwestycji

W odległości około 250 metrów dostępne jest Malinowe przedszkole i żłobek, w promieniu blisko 2,5 kilometra ― szkoła podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków oraz szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się kluby sportowe Ganador i Active Place, korty tenisowe, ośrodek kursów motorowodnych i nurkowych, studio urody, pizzeria. Od Centrum Handlowego Białołęcka osiedle jest oddalone o około 2,5 kilometry, od supermarketu Auchan ― o 6 kilometrów. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji płynie Kanał Żerański, Zalew Zegrzyński jest oddalony o około 12 kilometrów.

Architektura

Budynki osiedla mają do trzech pięter, wykonane są w stylu nowoczesnym. W tynkowej elewacji zastosowano połączenie odcieni jasnych i ciemnych (beżowe tło, brązowe elementy kontrastujące). Wykonano panoramiczne okna i metalowe balustrady balkonowe w kontrastujących kolorach. Wokół budynków założono trawniki i drogi dojazdowe.

Infrastruktura osiedla

Osiedle ma teren zamknięty, monitorowany i objęty całodobową ochroną, jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie inwestycji dostępne są plac zabaw dla dzieci, pomieszczenie rekreacyjne, boisko, korty tenisowe. Przewidziano podziemne i naziemne miejsca parkingowe. Osiedle jest obsługiwane przez własną kotłownię gazową. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy.

Komunikacja

Ulica Płochocińska, przy której jest położone osiedle, należy do arterii drogi nr 633, która zapewnia dogodny dojazd do centrum Warszawy. Niedaleko znajduje się też zjazd na autostradę S8. Leżąca w pobliżu droga nr 633 umożliwia dobrą komunikację z pozostałymi częściami Warszawy. W pobliżu znajdują się też Trasa Toruńska i most Północny. W bezpośrednim sąsiedztwie położony jest przystanek autobusowy, skąd kursują autobusy nr 326, nr 705, nr 734, nr 735, nr 736, którymi można dojechać zwłaszcza do stacji metra Marymont.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera lokale mieszkalne o metrażu od 31 do 91 metrów kwadratowych. Są to mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Do każdego z lokali przynależne są balkony lub tarasy. Mieszkania wyposażono w wideodomofony.

O deweloperze

Inwestycję realizuje międzynarodowa firma FedeZu Group, będąca grupą spółek o siedzibach w Warszawie, Londynie i Madrycie. Na polskim rynku nieruchomości działa od 2006 roku. Firma realizuje inwestycje mieszkaniowe i użytkowe w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Wśród zakończonych warszawskich realizacji dewelopera są Apartamenty Metro Targówek, Popularna 51, Apartamenty Syrena na Wilanowie, Puławska 228, Obwodowa 10.

Informacje o ofercie, aktualnych cenach i promocjach są dostępne w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Osiedle Margerytka?

Białołęka, ul. Płochocińska 101-103.

Kto jest deweloperem Osiedle Margerytka w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Margerytka jest FedeZu Group, JSR Investments.

Kiedy Osiedle Margerytka zostanie oddany do użytkowania?

  • Osiedle Margerytka IV – undefined
  • Osiedle Margerytka I, Osiedle Margerytka II, Osiedle Margerytka III – zbudowane

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Margerytka na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o