Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Potocka Apartamenty
w Warszawie

Cena / m2
sprawdzamy
Adres
Żoliborz, Marymont-Potok, ul. Potocka 2A

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Potocka Apartamenty

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 17 stycznia
7-pokojoweod 195.96 m2sprawdzamy cenę

Potocka Apartamenty na mapie Warszawy

Żoliborz, Marymont-Potok, ul. Potocka 2A

Etap budowy

Potocka Apartamenty
oddane do użytku
w sprzedaży
termin oddania3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań28
Liczba pięter5–6
Parkingmiejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań24,02–197,13 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniaochrona całodobowa, teren ogrodzony, basen, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe, 6‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,94–3,32 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Potocka Apartamenty jest kameralnym budynkiem apartamentowym, wykonanym w wysokim standardzie i położonym w dzielnicy Żoliborz na północy Warszawy.

Lokalizacja

Apartamentowiec znajduje się przy ulicy Potocka 2A, w granicach żoliborskiego osiedla Marymont-Potok i pobliżu arterii komunikacyjnych miasta, terenów rekreacyjnych, obiektów infrastruktury oświatowej, handlowo-usługowej i rozrywkowej. Okolica jest cicha, o zabudowie mieszkaniowej.

Okolica inwestycji

W odległości 400 metrów od inwestycji znajduje się szkoła podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana, w promieniu do 1,5 kilometra położone są szkoła podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego, szkoła podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji oraz szkoła podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego. Pobliskie ośrodki przedszkolne to przedszkole nr 212 (900 metrów), przedszkole nr 346 "Pod Kasztanem" (1,3 kilometra), przedszkole "Kraina Marzeń" (1,4 kilometra). W okolicy znajdują się kawiarnie i restauracje, przychodnia weterynaryjna, centra medyczne, korty tenisowe Marymont, centrum rekreacyjne OSiR Żoliborz, szkoły językowe i artystyczne, kościoły, placówka pocztowa, kino Wisła. W pobliżu dostępne są sklepy spożywcze Żabka (200 metrów), Carrefour Express (350 metrów), Top Market (650 metrów). W odległości około 2 kilometrów położona jest Galeria Żoliborz. W sąsiedztwie inwestycji dostępne są tereny rekreacyjne, jak to park Kępa Potocka, ścieżka spacerowa nad Wisłą, Rajska Plaża nad Wisłą.

Architektura

Apartamentowiec o nieregularnym układzie prostej bryły wzniesiono w stylu modernistycznym. Elewację utrzymano w jasnych kolorach, dodano liczne przeszklenia, w tym okna panoramiczne. W parterowej kondygnacji przewidziano miejsce na lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony i objęty całodobową ochroną i monitoringiem. W kondygnacji podziemnej dostępne są miejsca parkingowe i stanowiska na rowery. Do dyspozycji mieszkańców są recepcja oraz prywatny basen. Apartamentowiec wyposażono w cichobieżną windę.

Komunikacja

Inwestycja znajduje się niedaleko zjazdu na drogę ekspresową S8 oraz arterii komunikacyjnych, takich jak ulica Adama Mickiewicza i Krasińskiego czy Wybrzeże Gdyńskie. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji dostępne są przystanki autobusowe oraz stacja rowerów miejskich Veturilo, przystanki tramwajowe przy skrzyżowaniu Adama Mickiewicza i Potockiej oddalone są o 500 metrów. Stacja metra linii M1 Marymont leży w odległości blisko 1 kilometra.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 28 apartamentów o układzie od jednego do sześciu pokoi i metrażu od 24 do 197 metrów kwadratowych. Lokale wyposażono w tarasy lub ogródki, założono instalację wideodomofonową.

O deweloperze

Realizacją inwestycji opiekuje się IDS Development, działająca na rynku nieruchomości od 2015 roku i należąca do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

W Biurze sprzedaży dewelopera można uzyskać szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, cenach i promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Potocka Apartamenty?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Potocka Apartamenty w Warszawie?

Dostępne są 7-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Potocka Apartamenty?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Potocka Apartamenty w Warszawie?

Deweloperem Potocka Apartamenty jest IDS Development.

Kiedy Potocka Apartamenty zostanie oddany do użytkowania?

Potocka Apartamenty – oddane do użytku.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o