Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Rezydencja Wintera
w Gdańsku

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Kotwiczników 12 (0,9 km od centrum Gdańska)

Więcej o budynku

ul. Kotwiczników 12 (Rezydencja Wintera)
5 pięter
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 3 kw. 2018
Sprzedane

Rezydencja Wintera na mapie Gdańska

ul. Kotwiczników 12 (0,9 km od centrum Gdańska)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań65
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań45,91–117,1 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,5–2,54 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Rezydencja Wintera jest prestiżową apartamentową inwestycją ulokowaną niedaleko historycznego centrum Gdańska.

Lokalizacja

Apartamentowiec znajduje się przy ulicy Kotwiczników 12, w obrębie gdańskiej dzielnicy Śródmieście, w odległości 700 metrów od ulicy Długi Targ i w bezpośrednim sąsiedztwie wybrzeża Motławy. Okolica o zabytkowej zabudowie historycznej pozwala na dostęp do arterii komunikacyjnych, rozwiniętej infrastruktury miejskiej, obiektów kulturowych oraz terenów spacerowych.

Okolica inwestycji

W okolicy apartamentowca ulokowane są liczne muzea, galerie sztuki, teatry, kościoły, mariny jachtowe, punkty gastronomiczne, salony kosmetyczne, prywatne gabinety lekarskie, oddziały banków, apteki i drogerie, szkoła podstawowa nr 67 im. Obrońców Poczty Polskiej (400 metrów), Gdańska Szkoła Podstawowa Lingwista im. Zjednoczonej Europy (600 metrów), Dwujęzyczne Przedszkole Little Umbrella (850 metrów), przedszkole Pozytywka (1 kilometr). Położone w pobliżu sklepy spożywcze to supermarket Merkus (450 metrów), Żabka (550 metrów), Carrefour Express, Kondi i Delikatesy (800 metrów), galeria handlowa Forum Gdańsk jest oddalona o 1,2 kilometra.

Architektura

Układ budynku jest dopasowany do zabytkowej zabudowy okolicy, nawiązuje do stylistyki architektury hanzeatyckiego typu. Apartamentowiec o 5 piętrach jest zorientowany horyzontalnie, wykonano skośne dachy, elewację wykończono cegłą klinkierową w ciemnoczerwonym odcieniu, dodano liczne elementy przeszklone.

Infrastruktura osiedla

W inwestycji przewidziano miejsca postojowe na podziemnym parkingu. W kondygnacji parterowej zaprojektowano przejście bramne prowadzące do wybrzeża Motławy. Apartamentowiec wyposażono w cichobieżne windy.

Komunikacja

Inwestycja znajduje się w bezpośredniej bliskości ulicy Podwale Przedmiejskie będącej częścią drogi wojewódzkiej nr 501, niedaleko położone są też węzeł komunikacyjny Groddecka, ulica Toruńska oraz droga krajowa nr 91. O 300 metrów są oddalone przystanki autobusowe i tramwajowe, w odległości 450 metrów dostępna jest wypożyczalnia rowerów. Do Długiego Targu można dojść piechotą w 9 minut.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 65 apartamentów o powierzchni od 45 do 117 metrów kwadratowych. Zawierają one od 1 do 5 pokoi. W lokalach o większym metrażu przewidziano drugą łazienkę. Dostępne są mieszkania z widokiem na Motławę lub na Targ Maślany. Oferowane są usługi wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest firma Ekolan specjalizująca się w projektach zabudowy mieszkaniowej i biurowej i posiadająca liczne nagrody, m.in. Budowa Roku, Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa w Trójmieście, Deweloper Roku. Wśród dotychczasowych inwestycji firmy zrealizowanych na terenie Trójmiasta ― Osiedle Talosi, Mistral, Como, Quando, Gardenia, Audiopolis, Willa Polanka i inne.

Aktualne ceny mieszkań, promocje i szczegółowa oferta dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Rezydencja Wintera?

ul. Kotwiczników 12 (0,9 km od centrum Gdańska).

Kto jest deweloperem Rezydencja Wintera w Gdańsku?

Deweloperem Rezydencja Wintera jest Ekolan.

Kiedy Rezydencja Wintera zostanie oddany do użytkowania?

Rezydencja Wintera – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Rezydencja Wintera na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o