Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Riverfront Apartments
w Gdańsku

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30

Riverfront Apartments na mapie Gdańska

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Riverfront Apartments — 4 kw. 2017
Riverfront Apartments
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjevideodomofon
🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań84
🟧 Liczba pięter5
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań37,5–122,09 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie, przystosowane dla niepełnosprawnych, patio / dziedziniec, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,64–2,71 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Riverfront Apartments jest inwestycją o podwyższonym standardzie położoną w pobliżu zabytkowego centrum Gdańska, nad brzegiem Nowej Motławy.

Lokalizacja

Apartamentowiec znajduje się przy ulicy Kamienna Grobla, w obrębie dzielnicy Śródmieście. Odległość od ulicy Długiej wynosi blisko 1 kilometra. Okolica o zabytkowej zabudowie historycznej pozwala na korzystanie z głównych arterii komunikacyjnych oraz obiektów rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej, kulturowej, rozrywkowej, edukacyjnej oraz miejskich terenów spacerowych.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy apartamentowca dostępne są liczne muzea, galerie sztuki, teatry, wydziały uczelni wyższych, punkty gastronomiczne, mariny jachtowe, skatepark, kościoły, salony kosmetyczne, prywatne gabinety lekarskie, apteki, drogerie, oddziały banków, placówka Poczty Polskiej, supermarkety spożywcze Biedronka (300 metrów), Żabka (450 metrów), Carrefour Express (800 metrów), liczne małe sklepy spożywcze. Galeria handlowa Forum Gdańsk jest oddalona o 1,7 kilometra. Położone w pobliżu ośrodki oświatowe to szkoła podstawowa nr 65 (tuż przy inwestycji), przedszkole nr 46 i dwujęzyczne przedszkole Little Umbrella (w promieniu 450 metrów), szkoła podstawowa nr 67 im. Obrońców Poczty Polskiej (650 metrów).

Architektura

Sześciokondygnacyjny apartamentowiec zaprojektowano w stylu nowoczesnym dopasowanym do konwencji architektonicznej okolicy. Wykonano dachy mansardowe, elewację utrzymano w jasnych odcieniach, dodano obszerne przeszklenia, w tym szklane balustrady balkonowe. W kondygnacji parterowej przewidziano miejsce na lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja posiada teren zamknięty i jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykonano zagospodarowany zielenią wspólny dziedziniec, przewidziano podziemne miejsca parkingowe i komórki lokatorskie, zainstalowano cichobieżne windy.

Komunikacja

Od inwestycji do Długiego Targu można dojść piechotą w około 15 minut. Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dostęp do ulic Podwale Przedmiejskie, Siennickiej, Elbląskiej, zjazdu na drogę krajową nr 91. Przystanki autobusowe obsługujące linie nr 106 i nr 911 znajdują się w bezpośredniej bliskości apartamentowca, w odległości 700 metrów, przy ulicy Podwale Przedmiejskie, leżą liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. W odległości 1 kilometra dostępna jest stacja PKP Gdańsk Śródmieście.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera 84 apartamenty o metrażu od 37 do 122 metrów kwadratowych i układzie od 2 do 5 pokoi. Wyposażone są w jeden lub kilka balkonów, loggie, prywatne ogródki z tarasami, instalację domofonową, lokale o większym metrażu posiadają więcej niż jeden węzeł sanitarny.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez firmę Opus Investment we współpracy z biurem architektonicznym Forma i generalnym wykonawcą Dekpol.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Riverfront Apartments?

Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30.

Kto jest deweloperem Riverfront Apartments w Gdańsku?

Deweloperem Riverfront Apartments jest Opus Investment.

Kiedy Riverfront Apartments zostanie oddany do użytkowania?

Riverfront Apartments – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Riverfront Apartments na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o