Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Roentgena
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Ursynów, Stary Imielin, ul. Roentgena (9,4 km od centrum Warszawy)

Roentgena na mapie Warszawy

Ursynów, Stary Imielin, ul. Roentgena (9,4 km od centrum Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Roentgena — 4 kw. 2018
Roentgena
Budynek 1, Budynek 2
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań64
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne (hala garażowa)
🟧 Powierzchnia mieszkań36–106 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, ochrona, komórki lokatorskie, prywatny park, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,69 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Roentgena w Warszawie to dwa wielorodzinne budynki z usługami w parterze, tworzące kompleks mieszkaniowy w lewobrzeżnej części stolicy, w dzielnicy o dobrze rozwiniętej infrastrukture wielkomiejskiej.

Lokalizacja

Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany jest na lewym brzegu Wisły, przy ul. Roentgena na Ursynowie na osiedlu Stary Imielin, wśród niskopiętrowej i średniopiętrowej zabudowy, w pobliżu parków i lasów. Lotnisko Chopina odstoi od inwestycji o ok. 4 km w linii prostej.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy osiedla ograniczonej ulicami Roentgena i Pileckiego, które zbiegają się tworząc rondo, są najważniejsze punkty handlowo-usługowe i edukacyjne. Tuż po przeciwnej stronie ulicy znajduje się sklep Żabka, restauracja, stomatolog, prywatny żłobek, przedszkole. O kilkadziesiąt metrów dalej – Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne, poczta, apteka, supermarket Lidl, restauracja, kawiarnia, weterynarz. Obok znajdują się duże centrum lecznicze, przychodnie, poradnie, szpitale. W zasięgu 1 km dostępne są liczne placówki edukacyjne, m.in. Szkoła Podstawowa nr 323, LXIII Liceum Ogólnokształcące, Prywatna Szkoła Muzyczna. W podobnym niedużym oddaleniu znajdują się ośrodki rekreacyjne: klub łuczniczy, Bowling&Bilard, Akademia Tenisa. Hala widowiskowo-sportowa Arena Ursynów tak samo położona jest w pobliżu, przy ul. Pileckiego. Wokół osiedla dostępne są liczne parki, tereny krajobrazowe: Jeziorko Imielińskie, Imieliński Park Krajobrazowy, Las Kabacki im. Stefana Starzyńskiego – największy kompleks leśny w Warszawie.

Architektura

Dwa budynki osiedla, każdy na planie litery L, o płaskich dachach i jaskrawych elewacjach urozmaiconych elementami w pomarańczowym kolorze oraz oszkleniami tworzą duży dziedziniec wewnętrzny.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, osiedle zamknięte, objęte całodobowym monitoringiem i ochroną. Na parterze przewidziano 6 pomieszczeń usługowych, podwójne miejsca postojowe w hali garażowej. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie. Przy inwestycji znajduje się własny prywatny park o powierzchni 4000 m2.

Komunikacja

Obok inwestycji znajduje się przystanek “Makolągwy” linii autobusowych 179, 195, 209, 737 zapewniających skomunikowanie osiedla z centrum oraz pozostałymi częściami miasta. W odległości 1,8 km od inwestycji położona jest stacja metra linii M1 Imielin. W pobliżu inwestycji przebiega droga ekspresowa S2 (ul. Puławska) stanowiąca część trasy europejskiej E30.

O mieszkaniach

Inwestycję tworzą 64 mieszkania z balkonami – lub z tarasami dachowymi na ostatnich kondygnacjach. Mieszkania 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe są o zróżnicowanych metrażach 36 – 106 m2. Deweloper oferuje program kompleksowego wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Inwestycję realizuje firma Yuniversal Podlaski działająca od 1991 r. pod własną marką i posiadającą ponad 30 lat doświadczenia w branży deweloperskiej.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Roentgena.

Jaki jest adres Roentgena?

Ursynów, Stary Imielin, ul. Roentgena (9,4 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Roentgena w Warszawie?

Deweloperem Roentgena jest Yuniversal Podlaski.

Kiedy Roentgena zostanie oddany do użytkowania?

Roentgena – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Roentgena na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o