Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Slow Wilanów
w Warszawie

Cena / m2
od ‍12 222 zł $2 610
Adres
Wilanów, Kępa Zawadowska, ul. Gratyny

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Slow Wilanów

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 10 czerwca
Domyod 80.1 m2od ‍12 222 zł / m2 $2 610od ‍979 000 zł $208 880

Slow Wilanów na mapie Warszawy

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Slow Wilanów — 1 kw. 2022
Slow Wilanów
Domy 3-4, Domy 15-16
planowane
wkrótce w sprzedaży
termin oddania4 kw. 2023
Slow Wilanów
Domy 1-2, Domy 5-6, Domy 7-8, Domy 9-10, Domy 11-12, Domy 13-14, Domy 17-18, Domy 19-20, Domy 21-22
planowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2023

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba domów22
Liczba pięter1
Ogrzewanieindywidualne (kocioł gazowy dwufunkcyjny)
Parkingmiejsca postojowe naziemne (29 miejsc), indywidualne garaże (7 miejsc)
Powierzchnia mieszkań64,97–101,17 m2
Powierzchnie dodatkoweogródek
Rodzaj zabudowyjednorodzinna, bliźniacza
Terenteren ogrodzony
Typ nieruchomościdom

O mieszkaniach

Liczba pokoi3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Slow Wilanów to kompleks kameralnych domów jednorodzinnych zlokalizowany w południowej części warszawskiego Wilanowa.

Lokalizacja

Inwestycja leży przy ul. Gratyny na terenie obszaru Kępa Zawadowska (dzielnica Wilanów). Od centrum stolicy jest oddalona o około 15 km. Okolica wyróżnia się kameralnym charakterem i jednorodzinną zabudową, jest otoczona zielenią i dobrze zagospodarowana. Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki dojazd do strategicznych destynacji Warszawy oraz wyjazd poza jej teren.

Okolica inwestycji

Bezpośrednią okolicę inwestycji stanowi zabudowa jednorodzinna. W promieniu do ok. 700 m leżą pizzeria, szereg specjalistycznych sklepów, warsztat samochodowy, przychodnia dla zwierząt. W promieniu do 1 km są położone rozległe tereny zielone oraz ścieżki spacerowe w obrębie Ogrodów Wilanowskich oraz Wału Zawadowskiego położonego nad brzegiem Wisły. W 5 minut samochodem można dojechać do parku handlowego Plac Vogla ze sklepami Biedronka, Żabka, Lidl i Rossmann, w 10 minut – do CH Vis a Vis Wilanów, w 15 minut – do Galerii Ursynów.

Edukacja

Niepubliczne przedszkole Bruzdowa 22 oddalone jest o 700 m. W promieniu 10-15 minut dojazdu samochodem znajdują się również podstawowe placówki oświatowe: niepubliczna szkoła podstawowa im. S. B. Lindego, szkoła podstawowa nr 169 im. Orła Białego, szkoła podstawowa nr 104 im. M. Rataja.

Opieka medyczna

W zasięgu 6 km funkcjonują Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dorosłych, Centrum Medyczne CMP, Przychodnia Lekarska dla Dzieci NFZ.

Sport

Nieopodal inwestycji znajdują się klub fitness – 300 m.

Komunikacja

Kompleks leży w bliskim sąsiedztwie ulicy Bruzdowej, która prowadzi do zjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy (drogę S2). Pobliskimi ulicami Przyczółkową i Wiertniczą prowadzi droga do centrum Warszawy, do którego dojazd poza godzinami szczytu zajmuje blisko 20 minut. W odległości 50 m od kompleksu znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linię nr 164.

Architektura

Kompleks składa się z wykonanych w stylu skandynawskim domów o zabudowie bliźniaczej. Do wykończenia elewacji użyto białych tynków oraz elementów w kolorze beżowym i o teksturze cegły. Domy nakryto spadzistymi dachami i wyposażono w obszerne przeszklenia, w tym panoramiczne okna na parterach.

Infrastruktura osiedla

Teren kompleksu jest ogrodzony. Założono na nim wewnętrzną drogę dojazdową oraz ciągi piesze. Poszczególne działki przynależne do domów są oddzielone od siebie żywopłotem bądź ogrodzeniem. Zaprojektowano naziemne miejsca parkingowe na podjazdach do lokali (łącznie 29) oraz indywidualne garaże w wybranych domach (łącznie 7).

O mieszkaniach

Powierzchnia dwupoziomowych lokali mieszkalnych wynosi od 64 do 101 mkw. Składają się z trzech lub czterech pokoi, są uzupełnione w prywatne ogródki o metrażu od ok. 60 do ponad 200 mkw.. Część domów posiada prywatne garaże. Lokale są ogrzewane przez indywidualne dwufunkcyjne piece gazowe. Deweloper oferuje kompleksowe usługi w zakresie wykończenia lokali (w trzech różnych standardach).

O deweloperze

Firma Novisa Development jest obecna na rynku nieruchomości od 2001 roku. Specjalizacją firmy jest budownictwo jednorodzinne, zwłaszcza w podwyższonym standardzie, obszarem działalności – Warszawa i jej okolice. Do ukończonych realizacji dewelopera należą między innymi osiedla Jeziorowa Park, Domy Przy Willowej, Ogrody Przyjaciół, Ville pod Skocznią, Novisa Garden, Owocowy Sad.

Dowiedzieć się w szczegółach o aktualnej ofercie, promocjach, cenach i dostępności lokali można w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Slow Wilanów?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Slow Wilanów w Warszawie?

Dostępne są domy.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Slow Wilanów?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od 12222 zł.

Kto jest deweloperem Slow Wilanów w Warszawie?

Deweloperem Slow Wilanów jest Novisa Development.

Kiedy Slow Wilanów zostanie oddany do użytkowania?

Slow Wilanów – planowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o