Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Vice Versa
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Czyste, ul. Karolkowa 7 (2,3 km od centrum Warszawy)

Więcej o budynkach

ul. Karolkowa 7 (Budynek A)
9 pięter
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 3 kw. 2020
Sprzedane
ul. Karolkowa 7A (Budynek B)
9 pięter
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 3 kw. 2020
Sprzedane

Vice Versa na mapie Warszawy

Czyste, ul. Karolkowa 7 (2,3 km od centrum Warszawy)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań181
🟧 Liczba pięter9
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań28–155 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniawinda, patio, inteligentny dom, przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Rezydencja Vice Versa to zespół dwóch budynków wielorodzinnych na warszawskiej Woli. Obiekt zaprojektowany jest według standardów BREEAM, przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w centrum Warszawy, w obrębie dzielnicy Wola, usytuowana jest przy ulicy Karolkowej, blisko Ronda Daszyńskiego. Lokalizacja wyróżnia się bogatą infrastrukturą miejską, doskonałym połączeniem z innymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

Osiedle położone jest w otoczeniu zabudowy wielkomiejskiej. W pobliżu dostępne są liczne sklepy spożywcze, stacje benzynowe, apteki, kluby sportowe, punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne, obiekty kultury i rozrywki, placówki medyczne oraz edukacyjne.

Architektura

Inwestycja Vice Versa zaprojektowana jest według standardów BREEAM - systemu oceny jakości budynku oraz jego wpływu na mieszkańców i środowisko naturalne. Budynki są o nowoczesnym designie, jasnej kolorystyce, z dużymi panoramicznymi oknami. W parterze zaprojektowane są lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla Vice Versa zaprojektowane są plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią, nasadzenia zieleni, strefy odpoczynku, parkingi rowerowe. Ruch samochodowy jest ograniczony, teren inwestycji jest monitorowany oraz dyskretnie ogrodzony. Budynki są energooszczędne, przewidziane jest ogrzewanie z sieci miejskiej, mieszkania wyposażone są w inteligentny system SmartHome. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w garażu podziemnym, istnieje możliwość doposażyć je w naścienną stację ładowania samochodów elektrycznych innogy eBox. Osiedle jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja Vice Versa posiada doskonałą lokalizację pod względem komunikacji. W pobliżu dostępne są liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, stacje roweru miejskiego, stacja metra Rondo Daszyńskiego. Odległość do stacji PKP Warszawa Ochota lub dworca kolejowego Warszawa Zachodnia wynosi około 1200 m. Bliskość głównych arterii miejskich, ulic Towarowej, Prostej oraz Alej Jerozolimskich, pozwala na szybki i wygodny dojazd samochodem do innych części Warszawy oraz wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W dwóch budynkach rezydencji Vice Versa łącznie zaprojektowano jest 181 mieszkań o układach od 1 do 5 pokoi, w tym przestronne penthouse'y. Metraże kształtują się od 28 do 155 metrów kwadratowych. Większość mieszkań wyposażona jest w loggie, lokale na parterach posiadają prywatne ogródki. Na najwyższych kondygnacjach znajdują się apartamenty z przestronnymi tarasami. Część lokali wyposażono w pralnie i garderoby. Deweloper oferuje pakiety wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Vice Versa realizowana jest przez dewelopera Yareal Polska, obecnego na polskim rynku od 2004 roku. Firma należy do holenderskiej grupy Yareal International N.V., jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Yareal Polska buduje obiekty mieszkaniowe oraz biurowo-komercyjne w Warszawie i Gdańsku. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są między innymi osiedla Strefa Wilanów, Rezydencja Chrobrego, Kolorowy Gocław, Rezydencja Konstancińska, Brylowska 2, Rezydencja Biała, Londyńska 5, Hoża 55, Mokotowska 49A.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Vice Versa?

Czyste, ul. Karolkowa 7 (2,3 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Vice Versa w Warszawie?

Deweloperem Vice Versa jest Yareal Polska.

Kiedy Vice Versa zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Vice Versa na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o