Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Wiklinowa
w Warszawie

Cena
wkrótce w sprzedaży
Deweloper
Adres
Białołęka, Henryków, ul. Wiklinowa

Wiklinowa na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba domów69
🟧 Liczba pięter1
🟧 Ogrzewaniepompa ciepła
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia działek107,79–216,56 m2
🟧 Powierzchnia mieszkań99,92–112,22 m2
🟧 Powierzchnie dodatkoweogródek
🟧 Rodzaj zabudowyjednorodzinna, bliźniacza, szeregowa
🟧 Typ nieruchomościdom
🟧 Udogodnieniaogrzewanie podłogowe

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Wiklinowa w Warszawie to kompleks osiedlowy zawierający 69 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, zlokalizowany w północno-wschodniej, prawobrzeżnej części stolicy, w odległości około 12 km od centrum.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się w zielonej okolicy, na warszawskim Henrykowie, w obrębie dzielnicy Białołęka, na obszarze ograniczonym ulicami Weteranów, Kazimierza Pułaskiego i Wiklinowa, w otoczeniu nie gęstej zabudowy jednorodzinnej.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla zlokalizowane są publiczne place zabaw, lokale gastronomiczne, markety spożywcze Biedronka – 850 m, Carrefour – 1,4 km, Lidl – 1,7 km, CH Galeria Północna ze sklepami sieciowymi i kinem Cinema City – 1,4 km, placówki banków, poczta – 1,5 km, serwis samochodowy i stacja paliw – 900 m. Niedaleko jest do terenów spacerowych w parku Wiśniewo, parku Henrykowskim i parku Picassa czy do plaży miejskiej przy Moście Północnym.

Edukacja

Ośrodki edukacyjne w pobliżu to przedszkole nr 25 Sióstr Felicjanek – 650 m, szkoła podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego – 950 m.

Opieka medyczna

Niedaleko zlokalizowane są apteki, prywatne gabinety lekarskie, gabinet stomatologiczny. Ośrodki opieki zdrowotnej w okolicy to m.in. SPZOZ Warszawa, centra medyczne Enel-med i CM LuxMed w zasięgu 1,5 km oraz CM Medicover – 3,5 km.

Sport

W niedużej odległości znajdują się ośrodek rehabilitacyjno-sportowy – 350 m, siłownia i klub fitness – 800 m, kompleks sportowy FCBEscola Varsovia i Boiska Polfy Tarchomin – 1 km, Białołęcki Ośrodek Sportu z basenem – 3 km.

Komunikacja

Bliskość ul. Modlińskiej i Mostu Północnego zapewnia dogodną komunikację z lewobrzeżem i szybki dojazd do trasy szybkiego ruchu S8. W odległości 850 m położony jest przystanek autobusowy obsługujący linie nr 152, 511, 723, 731. W zasięgu 1,5 km dostępne są linie tramwajowe nr 2 i 17. 6 km dzieli osiedle od stacji Metra Młociny z parkingiem P&R. Stacja PKP Warszawa Płudy oddalona jest o 2 km.

Architektura

Połączone szeregowo domy osiedla posiadają parter, piętro i użytkowe poddasze, strome, dwuspadowe dachy z oknami połaciowymi, duże przeszklenia i wykończone w jasnych odcieniach kondygnacje.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja posiada zagospodarowany teren z utwardzonymi ciągami komunikacyjnymi. Każdy z domów posiada dwa zewnętrzne miejsca postojowe.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera trzypoziomowe lokale mieszkalne o powierzchni od 100 do 112 m2, w układzie trzypokojowym. Każdy z domów posiada prywatny ogródek; wielkość działek waha się od ponad 100 do ponad 200 m2. W domach zainstalowano ogrzewanie podłogowe zasilane z pompy ciepła oraz wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Deweloper świadczy usługę wykończenia lokali pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Wiklinowa w Warszawie realizowana jest przez Grupę Inwest, działającą na rynku od 1996 roku. Wśród inwestycji zrealizowanych przez dewelopera w Warszawie są m.in. osiedla Domeyki, Szklanych Domów, Anin Park, Tarnobrzeska, Kałuszyńska, Zana 14, Lubartowska 8, Siedlecka, Kordeckiego 45, Nizinna 29.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera o starcie sprzedaży tej inwestycji
Otrzymasz od nas wiadomość od razu jak sprzedaż rozpocznie się lub pojawi się nowa informacja o tej inwestycji
Podoba Ci się Wiklinowa?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jaki jest adres Wiklinowa?

Białołęka, Henryków, ul. Wiklinowa.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Wiklinowa?

Wkrótce w sprzedaży.

Kto jest deweloperem Wiklinowa w Warszawie?

Deweloperem Wiklinowa jest Grupa Inwest.

Kiedy Wiklinowa zostanie oddany do użytkowania?

Domy 1A-3, Domy 4A-6, Domy 7A-9, Domy 10A-12, Domy 13A-19B, Domy 20A-29, Domy 30A-37B – planowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o