Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Willa przy Grottgera
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Krowodrza, ul. Rzeczna 8 (1,9 km od centrum Krakowa)

Więcej o budynku

ul. Rzeczna 8 (Willa przy Grottgera)
3 piętra
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 1 kw. 2018
Sprzedane

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Willa przy Grottgera

3-pokojowe
73.03 m2
sprzedane

Willa przy Grottgera na mapie Krakowa

Krowodrza, ul. Rzeczna 8 (1,9 km od centrum Krakowa)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań10
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań34,2–161,2 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniateren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,65 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Willa przy Grottgera jest prestiżowym apartamentowcem w centrum krakowskiej dzielnicy Krowodrza, przy trasie spacerowej Młynówka Królewska.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy ulicy Rzecznej 8, w dobrze skomunikowanej z pozostałymi częściami Krakowa dzielnicy Krowodrza. Od Starego miasta jest oddalona o około 2 kilometry. Okolica inwestycji jest cicha, o niskiej zabudowie.

Okolica inwestycji

W promieniu 300 metrów od inwestycji znajdują się szkoły podstawowe nr 36 im. Henryka Sienkiewicza, nr 34, Waldorfska szkoła podstawowa, Embassy International school. Tuż przy inwestycji (150 metrów) dostępne jest przedszkole samorządowe nr 72, w promieniu 500 metrów leżą żłobek nr 18 oraz prywatne ośrodki ― przedszkole Podwawelskie Smyki i Katolickie przedszkole Montessori. W sąsiedztwie inwestycji dostępne są sale fitness i jogi, siłownia plenerowa, salony kosmetyczne, prywatne gabinety lekarskie, szpitale, liczne kawiarnie i restauracje, uczelnie wyższe, placówki Poczty Polskiej, galeria sztuki, kino Mikro. Tuż przy inwestycji jest sklep spożywczy Żabka, w promieniu 500 metrów położone są sklepy Lewiatan i Biedronka. Plac targowy Nowy Kleparz oddalony jest o około kilometr, Galeria Krakowska i dworzec główny ― o blisko 2 kilometry. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się strefy zielone Młynówki Królewskiej, parki Krakowski i Kleparski oddalone są o około 1 kilometr, park im. św. Wincentego a Paulo, park Jordana i Planty Krakowskie ― około 1,8 kilometra. Od Rynku inwestycję dzieli blisko 2 kilometry.

Architektura

Trzypiętrowy budynek wykonano w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w połączeniu odcieni bieli i drewna, zastosowano dużo elementów przeszklonych, panele dekoracyjne oraz instalacje do oświetlenia elewacji.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja ma teren zamknięty, ogrodzony, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przewidziano naziemne miejsca parkingowe. W budynku zainstalowano cichobieżną windę. Zaprojektowano też wspólny ogród dla mieszkańców inwestycji.

Komunikacja

Inwestycja leży w pobliżu ulicy Mazowieckiej oraz alei Juliusza Słowackiego, pozwalających na szybki dojazd samochodem do centrum (blisko 10 minut) i innych dzielnic Krakowa. Przystanki autobusowe przy ulicy Wrocławskiej oddalone są o około 550 metrów.

O mieszkaniach

Inwestycja liczy 10 dwu-, trzy- i czteropokojowych apartamentów o powierzchni od 34 do 161 metrów kwadratowych. Do mieszkań przynależne są tarasy lub ogródki.

O deweloperze

Inwestycję Willa przy Grottgera realizuje Grupa Arkada. Firma działa na krakowskim rynku nieruchomości od 12 lat i jest członkiem wspomagającym Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Wśród realizowanych przez firmę inwestycji w Krakowie są Zabłocie Concept House, Piano, Dom przy Jaremy, Dom nad Prądnikiem, Dom przy Rydla.

W Biurze sprzedaży dewelopera można uzyskać szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, cenach i promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Willa przy Grottgera?

Krowodrza, ul. Rzeczna 8 (1,9 km od centrum Krakowa).

Kto jest deweloperem Willa przy Grottgera w Krakowie?

Deweloperem Willa przy Grottgera jest Grupa Arkada.

Kiedy Willa przy Grottgera zostanie oddany do użytkowania?

Willa przy Grottgera – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Willa przy Grottgera na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o