Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Zabłocie Concept House
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Podgórze, ul. Ślusarska 6 (2 km od centrum Krakowa)

Więcej o budynkach

Zabłocie Concept House
ul. Ślusarska 6 (Zabłocie Concept House)
7 pięter
Sprzedane
3 kw. 2016
Oddano w 3 kw. 2018
Sprzedane
Zabłocie Concept House II
ul. Ślusarska 27 (Zabłocie Concept House II)
7 pięter
Sprzedane
3 kw. 2016
Oddano w 4 kw. 2021
Sprzedane

Zabłocie Concept House na mapie Krakowa

Podgórze, ul. Ślusarska 6 (2 km od centrum Krakowa)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań269
🟧 Liczba pięter7
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy)
🟧 Powierzchnia mieszkań32,87–153,34 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniakomórki lokatorskie, usługi w budynku, lobby, winda, stacje do ładowania samochodów elektrycznych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,59–3,75 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Zabłocie Concept House to kameralna inwestycja o wysokim standardzie, składająca się z dwóch piętrowych budynków. Znajduje się na granicy krakowskich dzielnic Podgórze i Zabłocie, niedaleko mostu Kotlarskiego i parku Stacja Wisła.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy ulicy Ślusarskiej, niedaleko zbiegu z ulicą Zabłocie. W sąsiedztwie znajduje się most Kotlarski, łączący dzielnicę z centrum Krakowa i jego innymi częściami oraz główne arterie komunikacyjne. Od historycznej dzielnicy Kazimierz inwestycja jest oddalona o około 1,8 kilometra. Okolica charakteryzuje się nowoczesną zabudową i rozbudowaną infrastrukturą usługową.

Okolica inwestycji

W pobliżu inwestycji są liczne kawiarnie, restauracje, salony fryzjerskie, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, centrum rozrywki Laserpark, muzeum Fabryka Oskara Schindlera i galeria MOCAK. Tuż przy osiedlu znajduje się sklep Żabka, w promieniu 400 metrów są sklepy spożywcze Delikatesy Alpo i Zachęta Lewiatan. Galerię Kazimierz od osiedla dzieli blisko 1,2 kilometra, dojazd samochodem do Galerii Krakowskiej i dworca głównego zajmuje blisko 7 minut. W odległości 260 metrów od inwestycji znajduje się park Stacja Wisła, Park Bednarskiego jest oddalony o około 1,5 kilometry, Bulwary Wiślane ― o 1 kilometr, kopiec Kraka ― o około 2 kilometry, zabytkowa dzielnica Kazimierz ― 1,8 kilometra.

Edukacja

W promieniu 700 metrów od inwestycji dostępne są prywatne przedszkola ― Polsko-Angielskie Przedszkole Bright Child i FairPlay oraz samorządowe przedszkole nr 91. Państwowa szkoła podstawowa nr 29 i prywatna szkoła Logos znajdują się w odległości blisko 1,5 kilometra od osiedla.

Opieka medyczna

W okolicy są gabinety lekarskie, apteki.

Sport

W pobliżu dostępne są sale fitness, kluby sportowe.

Komunikacja

Inwestycja leży w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych ― ulic Stanisława Klimeckiego, Zabłocie, Na Zjeździe. Niedaleko znajduje się zjazd na drogę wojewódzką nr 775, prowadzącą poza miasto. W promieniu 300 metrów od inwestycji położone są przystanki tramwajowe i autobusowe. Od stacji kolejowej Zabłocie osiedle jest oddalone o około 600 metrów.

Architektura

Zabłocie Concept House jest wzniesiony w stylu nowoczesnym. Elewacje 7-piętrowych budynków, eksponowaną w stronę ulicy utrzymano w odcieniach bieli, część fasady od strony dziedzińca ― w odcieniach szarości. Zastosowano dużo elementów przeszklonych. Fasada budynku Zabłocie Concept House II może zmieniać swój wygląd w zależności od pozycji żaluzji zlicowanych z elewacją. Zaprojektowano również dekoracyjną ścianę z aranżacją roślinną. Na parterze przewidziano lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest otwarty. Wewnątrz, od strony podwórza, zaprojektowano zielony dziedziniec oraz wspólne strefy relaksu. Przewidziano miejsca postojowe w dwupoziomowym podziemnym garażu, wraz ze stanowiskami do ładowania samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie. Budynki posiadają lobby oraz są wyposażone w cichobieżne windy.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera lokale mieszkalne o powierzchni od 33 do 153 metrów kwadratowych i układzie od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania przynależą balkony, tarasy.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest Grupa Arkada istniejąca na rynku od 12 lat i będącą członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Inne zrealizowane przez firmę inwestycje w Krakowie to Willa przy Grottgera, Dom przy Jaremy, Piano, Dom przy Rydla, Dom nad Prądnikiem.

O szczegółach oferty, cenach oraz aktualnych promocjach można się dowiedzieć w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Zablocie Concept House.

Jaki jest adres Zabłocie Concept House?

Podgórze, ul. Ślusarska 6 (2 km od centrum Krakowa).

Kto jest deweloperem Zabłocie Concept House w Krakowie?

Deweloperem Zabłocie Concept House jest Grupa Arkada.

Kiedy Zabłocie Concept House zostanie oddany do użytkowania?

Zabłocie Concept House, Zabłocie Concept House II – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Zabłocie Concept House na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o