Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Greendustry Zabłocie
w Krakowie

Cena
na zapytanie
Deweloper
Adres
Podgórze, Zabłocie, ul. Romanowicza

Więcej o budynkach

Greendustry Zabłocie Etap 2
ul. Romanowicza (Etap 2)
2 piętra
4 kw. 2022
Oddanie w 4 kw. 2024
Greendustry Zabłocie Etap 1
ul. Romanowicza (Etap 1)
2 piętra
Sprzedane
1 kw. 2021
Oddano w 2 kw. 2023
Sprzedane

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Greendustry Zabłocie

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 29 stycznia 2024
4-pokojowe
140.15–161.88 m2
zapytaj o cenę

Greendustry Zabłocie na mapie Krakowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań107
🟧 Liczba pięter2
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań26,29–161,92 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, lobby, recepcja, patio / dziedziniec, plac zabaw, wózkownia, rowerownia, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, taras na dachu, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów3 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa o podwyższonym standardzie Greendustry Zabłocie jest położona na pograniczu Podgórza i Zabłocia w Krakowie.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano w kwartale ulic Lipowej, Romanowicza i Mydlarskiej, w obrębie krakowskiej dzielnicy Zabłocie. Okolica wyróżnia się dobrym zagospodarowaniem przestrzennym, jest zielona i kameralna, a zarazem pozwalająca na korzystanie z różnorodnej infrastruktury miejskiej i dostęp do głównych arterii transportowych Krakowa. Odległość od Rynku Głównego wynosi blisko 2,8 kilometra.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy inwestycji są położone miejskie strefy zielone, zabytkowe dzielnice i atrakcje turystyczne (parki Stacja Wisła, Bednarskiego, Bulwary Wiślane, kopiec Kraka, dzielnica Kazimierz, Staw Płaszowski, muzeum Fabryka Oskara Schindlera, galeria sztuki MOCAK, Rynek Podgórski), różnorodne punkty gastronomiczne, centra rozrywki, salony kosmetyczne, sklepy spożywcze Zachęta Lewiatan (100 metrów), Delikatesy Alpo (250 metrów), Żabka (750 metrów), centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Kazimierz (1,8 kilometra), Galeria Krakowska (3,4 kilometra).

Edukacja

W promieniu od 800 metrów do 1,2 km położone są placówki edukacyjne: polsko-angielskie przedszkole Bright Child, przedszkola FairPlay i Kids&Co, szkoły podstawowe nr 29 i Logos, XLIII liceum ogólnokształcące, Krakowska Akademia im. Frycza-Modrzewskiego.

Opieka medyczna

Nieopodal inwestycji znajdują się poradnie lekarskie, punkty apteczne, centra medyczne Imicare – 600 m i Scanmed – 800 m.

Sport

W promieniu 500 m znajdują się kluby fitness, akademia badmintona i klub tenisowy – 300 m, centra rekreacyjno-sportowe w zasięgu 800 m.

Komunikacja

Położone w sąsiedztwie inwestycji główne ciągi komunikacyjne to ulice Zabłocie, Na Zjeździe, Stanisława Klimeckiego, Bolesława Limanowskiego, Nowohucka, droga wojewódzka nr 776, zjazdy na autostradę A4 i Zakopiankę (w odległości 7 kilometrów). W odległości 400 metrów od inwestycji dostępne są liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, stacja PKP Kraków Zabłocie jest oddalona o 550 metrów.

Architektura

Kameralne budynki są zorientowane horyzontalnie i wykonane w stylu loft. Układ bryły budynków ma na celu stworzenie wewnętrznej przestrzeni dziedzińców. Elewacje wykończono z użyciem białych tynków, czerwonej cegły klinkierowej, licznych konstrukcji metalowych i obszernych przeszkleń. Budynki uzupełniono w zielone tarasy dachowe.

Infrastruktura osiedla

Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy w budynkach, lobby z recepcją, wspólne zielone dziedzińce i patia, place zabaw dla dzieci, pomieszczenia na przechowywanie rowerów i wózków, wspólny taras na dachu, lokale handlowo-usługowe na parterze budynków, przechowalnia roślin (Green Inn), strefa rodzica, paczkomat, stacja do ładowania pojazdów elektrycznych. Zaprojektowano naziemne strefy parkingowe oraz podziemne hale garażowe.

O mieszkaniach

Zaprojektowane w inwestycji mieszkania posiadają powierzchnię od 26 do 160 metrów kwadratowych i układy od 1 do 5 pokoi. Część z nich to dwupoziomowe apartamenty; wybrane mieszkania posiadają ponadprzeciętną wysokość sufitów lub/i więcej niż jeden węzeł sanitarny. Do lokali przynależą prywatne ogródki, tarasy, loggie lub balkony.

O deweloperze

Firma deweloperska Quelle Locum realizująca daną inwestycję działa na krakowskim rynku budowlanym od 2016 roku. Specjalizuje się w zabudowie mieszkaniowej (zwłaszcza wielorodzinnej) o podwyższonym standardzie. Wśród dotychczasowych realizacji dewelopera ― inwestycje Perła Prądnika, Park Leśny Bronowice, Apartamenty Z Ogrodu.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są informacje o aktualnej ofercie, promocjach i cenach lokali.

Inne strony o tej inwestycji
Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Podoba Ci się Greendustry Zabłocie?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Greendustry Zabłocie w Krakowie?

Dostępne są 4-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Greendustry Zabłocie?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Greendustry Zabłocie w Krakowie?

Deweloperem Greendustry Zabłocie jest Quelle Locum.

Kiedy Greendustry Zabłocie zostanie oddany do użytkowania?

  • Etap 2 – oddanie w 4 kw. 2024
  • Etap 1 – zbudowane
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o