Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Atal Residence Zabłocie
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Podgórze, ul. Zabłocie 19-23

Więcej o budynkach

ATAL Residence Zabłocie
ul. Zabłocie 21 (Budynek A)
7 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 2 kw. 2018
Sprzedane
ATAL Residence Zabłocie II
ul. Zabłocie 19 (Budynek B)
7 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 4 kw. 2018
Sprzedane
ATAL Residence Zabłocie III
ul. Zabłocie 19A (Budynek C)
7 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 3 kw. 2021
Sprzedane

Atal Residence Zabłocie na mapie Krakowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinternet, tv kablowa
🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań483
🟧 Liczba pięter7
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań35,18–132,9 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaprzystosowane dla niepełnosprawnych, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, z wykończeniem
🟧 Wysokość sufitów2,53–2,78 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Atal Residence Zabłocie jest prestiżową inwestycją mieszczącą się na terenie dawnej fabryki Miraculum i położona na krakowskim Zabłociu niedaleko wybrzeża Wisły, zabytkowych dzielnic oraz głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Lokalizacja

Znajdująca się przy ulicy Zabłocie 19-23 inwestycja leży w dzielnicy Zabłocie, nieopodal Mostu Kotlarskiego oraz Mostu Powstańców Śląskich, umożliwiających dogodną komunikację z pozostałymi częściami Krakowa. Od centrum miasta osiedle jest oddalone o około 2,5 kilometra, od zabytkowej dzielnicy Kazimierz ― o około 2,2 kilometra. Okolica osiedla jest zabudowana w nowe inwestycje mieszkaniowe.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji są liczne restauracje i kawiarnie, salony fryzjerskie, muzeum Fabryka Oskara Schindlera i galeria MOCAK. Sklep spożywczy Żabka znajduje się tuż przy osiedlu ― w odległości 100 m, Delikatesy Alpo ― 300 m, Lewiatan ― 450 m. Od Galerii Kazimierz inwestycja jest oddalona o około 1,2 kilometra, od Galerii Krakowskiej i dworca głównego ― o blisko 3 kilometry. Tuż przy osiedlu znajduje się park Stacja Wisła. Park Bednarskiego leży w odległości 1,5 km, Bulwary Wiślane ― 1,1 km, kopiec Kraka ― 2 km.

Edukacja

W pobliżu znajdują się prywatne przedszkola ― Polsko-Angielskie Przedszkole Bright Child (250 m) i FairPlay (550 m) oraz samorządowe przedszkole nr 91 (750 m). Publiczna szkoła podstawowa nr 29 oraz prywatna szkoła Logos położone są w odległości blisko 1,5 km od osiedla.

Opieka medyczna

W okolicy funkcjonują gabinety lekarskie, apteki, CM Imicare – 150 m.

Sport

Nieopodal inwestycji znajdują się klub fitness – 100 m, klub tenisowy – 700 m.

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji zapewnia dogodny dojazd do pozostałych części miasta: w pobliżu leżą takie główne arterie, jak ulica Klimeckiego, prowadząca na II obwodnicę albo ulica Na Zjeździe. Poprzez pobliskie mosty ― Kotlarski i Powstańców Śląskich ― dojechać można na inny brzeg Wisły i do centrum Krakowa. Przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w odległości blisko 300 metrów od inwestycji.

Architektura

Osiedle Atal Residence Zabłocie składa się z trzech siedmiopiętrowych budynków mieszkalnych wzniesionych w nowoczesnym stylu i wykonanych z prostej bryły. Wykończenie elewacji polega na połączeniu cegły dekoracyjnej, płytek oraz paneli metalowych, przeważają tu odcienie brązu, ciemnej szarości oraz beżu. Zastosowano dużo elementów przeszklonych. Na parterze budynków zaprojektowano lokale usługowe. Na terenie osiedla znajduje się również budynek przewidziany na przestrzenie biurowe i usługowe ― jest to zrewitalizowana część dawnej fabryki Miraculum.

Infrastruktura osiedla

Osiedle ma teren otwarty, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe podziemne, ogólnodostępne miejsca naziemne, komórki lokatorskie. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy. Na terenie podwórka urządzono trawniki i chodniki.

O mieszkaniach

Powierzchnia mieszkań w osiedlu Atal Residence Zabłocie wynosi od 35 do 132 metrów kwadratowych. Mogą to być lokale o układzie od 1 do 4 pokoi. Do lokali przynależne są balkony, tarasy lub ogródki.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez ogólnopolską Grupę Atal, będącą członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i istniejącą na rynku nieruchomości od 25 lat. Działa w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Trójmieście. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji w Krakowie są Atal Aleja Pokoju, Apartamenty Przybyszewskiego, Atal Kliny Zacisze, Bronowice Residence, Wielicka Garden, Lindego Park Bronowice, Masarska 8, Lazurowy Park Bronowice.

O szczegółach oferty, cenach oraz aktualnych promocjach można się dowiedzieć w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Atal Residence Zablocie.

Jaki jest adres Atal Residence Zabłocie?

Podgórze, ul. Zabłocie 19-23.

Kto jest deweloperem Atal Residence Zabłocie w Krakowie?

Deweloperem Atal Residence Zabłocie jest ATAL.

Kiedy Atal Residence Zabłocie zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Atal Residence Zabłocie na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o