Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Zielony Brzeg
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Bronowice, ul. Brzegowa

Więcej o budynkach

Zielony Brzeg
Jeszcze 7 budynków w tym etapie inwestycji
Jeszcze 7 budynków
ul. Brzegowa (Budynek 1)
1 piętro
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane

Zielony Brzeg na mapie Krakowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinternet, tv kablowa, domofon
🟧 Liczba mieszkań14
🟧 Liczba pięter1
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań56,07–97,86 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowyjednorodzinna, szeregowa
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Zielony Brzeg jest kameralną inwestycją składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej w cichej okolicy krakowskich Bronowic.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy ulicy Brzegowej, w okolicy o zabudowie jednorodzinnej i pobliżu doliny rzeki Rudawa. W pobliżu położone są tereny zieleni, takie jak park Decjusza, Bielańsko-Tyniecki park krajobrazowy, kopce Kościuszki i Piłsudskiego, Krakowskie zoo. Główne arterie miasta leżące niedaleko osiedla pozwalają na szybki dojazd do innych dzielnic oraz wyjazd poza miasto.

Okolica inwestycji

W odległości do 2 kilometrów od inwestycji dostępne są szkoły podstawowe nr 19, nr 153, nr 72 oraz Krakowska szkoła Montessori. W promieniu 1,5-2 kilometrów położone są również przedszkola prywatne, publiczne i samorządowe. Niedaleko osiedla znajdują się centra fitness, szkoły walki, studio jogi, sale ćwiczeń oraz ośrodek jeździecki. O blisko 1,5 kilometra od Zielonego Brzegu są oddalone sklepy spożywcze Żabka, Biedronka, Lidl, EkoChatka, w kierunku Willi Decjusza znajdującej się na takiej samej odległości dostępne są liczne kawiarnie i restauracje. 4 kilometry dzieli inwestycję od Galerii Bronowice oraz pobliskich sklepów OBI, Ikea, Castorama, Makro Cash&Carry. Park Młynówka Królewska jest położony w oddaleniu około 1,1 kilometra od osiedla, dolina rzeki Rudawa ― kilkuset metrów w linii prostej, odległość do parku Decjusza wynosi około 1,6 kilometra. Dojazd do krakowskiego Ogrodu zoologicznego i parku Bielańskiego-Tynieckiego zajmuje blisko 10 minut.

Architektura

Osiedle składa się z jednopiętrowych domów jednorodzinnych wykonanych w zabudowie szeregowej. Budynki wzniesiono w technologii tradycyjnej i w stylu nowoczesnym. Elewację wykończono tynkiem, utrzymano w jasnych kolorach (odcieni bieli i szarości) i wzbogacono o liczne przeszklone elementy. W układzie zastosowano zarówno bryłę prostą, jak i skośną.

Infrastruktura osiedla

Osiedle Zielony Brzeg ma ogrodzony teren wyposażony w zamykaną bramę wjazdową, drogę wewnętrzną i miejsca postojowe zewnętrzne wyłożono kostką brukową. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe naziemne oraz dwa miejsca parkingowe w garażach.

Komunikacja

Inwestycja lokalizuje się w pobliżu ulic Królowej Jadwigi i Armii Krajowej, które umożliwiają wygodny dojazd do pozostałych części Krakowa. Dojazd z osiedla do Starego Miasta zajmuje blisko 15-20 minut. W promieniu 1 kilometra, przy ulicach Balickiej i Królowej Jadwigi, znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. O mniej niż 2 kilometry od inwestycji jest oddalona pętla tramwajowa Bronowice Małe.

O mieszkaniach

Inwestycja Zielony Brzeg składa się z 14 trzy- i czteropokojowych apartamentów, metraż których wynosi od 56 do 98 metrów kwadratowych. Każdy z lokali posiada balkony, własny ogródek o powierzchni od 30 do 185 metrów kwadratowych, niektóre lokale mają też taras dachowy. W apartamentach zaprojektowano też pomieszczenia gospodarcze lub spiżarnie oraz poddasza.

O deweloperze

Realizacją inwestycji zajmuje się krakowski deweloper Zielony Brzeg.

W biurze sprzedaży dewelopera zapoznać się można ze szczegółami oferty, aktualnymi cenami oraz promocjami.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Zielony Brzeg?

Bronowice, ul. Brzegowa.

Kto jest deweloperem Zielony Brzeg w Krakowie?

Deweloperem Zielony Brzeg jest Zielony Brzeg.

Kiedy Zielony Brzeg zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3, Budynek 4, Budynek 5, Budynek 6, Budynek 7, Budynek 8 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Zielony Brzeg na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o