Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Zielony Wilanów
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Wilanów, Zawady, ul. Zaściankowa 2

Zielony Wilanów na mapie Warszawy

Wilanów, Zawady, ul. Zaściankowa 2

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Zielony Wilanów — 2 kw. 2016
Zielony Wilanów
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2018

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań30
Liczba pięter2
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 39 miejsc)
Powierzchnia mieszkań44–100 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniawinda, dziedziniec, komórki lokatorskie, kominek, klimatyzacja

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,75–3 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Zielony Wilianów jest nowoczesnym kameralnym budynkiem mieszkalnym ulokowanym w Warszawie przy ulicy Zaściankowej.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona w lewobrzeżnej części miasta, w obrębie dzielnicy Wilanów. Od centrum miasta jest oddalona o 13 km. Położenie wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługowa i transportową.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla dostępne są punkty usługowe, gabinet lekarski, salon urody, sklepy spożywcze (Biedronka, Żabka), supermarket Lidl, centra handlowe Plac Vogla i Alto Wilanów, stacja paliw, siłownia. Najbliższa placówka pocztowa jest oddalona o 950 m. Centrum biznesowe Business House jest oddalone o 4000 m, do BC Natpoll – 6800 m. Najbliżej położone ośrodki edukacyjne to żłobek Ala ma kota (650 m), żłobek nr 416 im. UNICEF (1400 m), przedszkole polsko-angielskie (1200 m), szkoła podstawowa nr 169 im. Orła Białego (3100 m), CXX liceum ogólnokształcące im. Patryka Kosmowskiego (1200 m), XXXVIII liceum ogólnokształcące im. St. Kostki Potockiego (3900 m). Do muzeum Pałacu Króla Jana III i parku Wilanowskiego – 4000 m, do parku Marysin – 1500 m.

Architektura

Kameralny dwupiętrowy budynek Zielony Wilanów jest o modernistycznym designie i regularnym układzie. Elewację utrzymano w połączeniu jasnych i szarych odcieni, dodano liczne przeszklenia.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty. Budynek wyposażono w cichobieżną windę i komórki lokatorskie. Dostępne są miejsca parkingowe w parkingu podziemnym. Wokół budynku zaprojektowane są zadbane trawniki, alejki i wspólny dziedziniec.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami Warszawy. Niedaleko znajduję się przystanek Zaściankowa z autobusowymi liniami nr 163 i N3. Pobliskie arterie komunikacyjne to ul. Syta, Vogla, Wał Zawadowski. Odległość do centrum Warszawy stanowi blisko 13 km, dojechać samochodem można w 20 minut. Lokalizacja budynku pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i stacja wypożyczalni rowerów miejskich.

O mieszkaniach

W inwestycji Zielony Wilanów zaprojektowano 30 mieszkań. Metraże kształtują się od 44 do 100 metrów kwadratowych. W ofercie są dwu-, trzy-, czteropokojowe lokale mieszkalne z balkonami i tarasami. Deweloper oferuje pakiety wykończeniowe.

O deweloperze

Zielony Wilanów to inwestycja deweloperska spółki Cogik. Firma jest doświadczonym polskim deweloperem, od 1993 roku działa na warszawskim rynku budowlanym. W portfolio dewelopera są osiedla w zabudowie szeregowej oraz budynki wielorodzinne. W stolicy firma wybudowała między innymi osiedla Kiprów, Villa przy Parku, Krypska, Obwodowa, Maszynowa, Lucerny, Zaściankowa, Szaserów, Przanowskiego 1/3, Błękitna, Husarska, Akwarelowa, Krasnowolska, Strusia, Górczewska, Przanowskiego.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Zielony Wilanow.

Jaki jest adres Zielony Wilanów?

Wilanów, Zawady, ul. Zaściankowa 2.

Kto jest deweloperem Zielony Wilanów w Warszawie?

Deweloperem Zielony Wilanów jest COGIK.

Kiedy Zielony Wilanów zostanie oddany do użytkowania?

Zielony Wilanów – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Zielony Wilanów na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o