Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Żywiecka
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Żywiecka 50-54 (6 km od centrum Krakowa)

Więcej o budynkach

Żywiecka
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Żywiecka 50 (Budynek 50)
4 piętra
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 1 kw. 2020
Sprzedane

Żywiecka na mapie Krakowa

Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Żywiecka 50-54 (6 km od centrum Krakowa)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań120
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań27–76 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów1,9–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Żywiecka to kameralny kompleks trzech budynków o niskiej zabudowie, usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Borkowskiego w Krakowie.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest na okolicę Krakowa, w odległości około 6 kilometrów od centrum miasta. Usytuowana jest przy ulicy Żywieckiej, tuż przy Lesie Borkowskim, w sumie obejmującym powierzchnię ponad 60 hektarów. Znajdują się tam alejki spacerowe, trakty rowerowe i biegowe.

Okolica inwestycji

Infrastruktura handlowo-usługowa w okolicy jest dobrze rozwinięta. W pobliżu są sklepy spożywcze (supermarket Carrefour Express, sklepy Żabka, Groszek, Market Point), apteki, piekarnie, pizzerie. W odległości 1500 m znajduje się Park Handlowy Zakopianka, w którym między innymi mieszczą się hipermarket Carrefour, księgarnia Empik, sklep sportowy Decathlon, sklep budowlany Castorama, kino Cinema City, liczne restauracje, kawiarnie, apteki, punkty usługowe.

Najbliższe placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 49, Szkoła Podstawowa nr. 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela, Szkoła Podstawowa nr 53, Filia szkoły podstawowej nr 40, Montessori School, Open Future International School, liczne niepubliczne przedszkola i żłobki.

Architektura

W skład inwestycji wchodzą trzy budynki. Budynki są o minimalistycznej architekturze, prostej formie i stonowanej kolorystyce. Posiadają cztery kondygnacje naziemne oraz garaż podziemny. W budynkach zaprojektowane są duże, nowoczesne okna typu porte-fenetre, otwierające się na otaczającą zieleń, dzięki czemu wnętrza mieszkań są dobrze oświetlone światłem naturalnym.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji przewidziane są całodobowy monitoring, brak ruchu samochodowego wewnątrz osiedla, zdalnie sterowanie bramy wjazdowej i garażowej. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, pomieszczenia na rowery. W garażu podziemnym są miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych.

Komunikacja

Inwestycja ma dogodne połączenie z innymi częściami miasta. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusu nr 151, w odległości 1200 m - stacja roweru miejskiego Wavelo, Pętla tramwajowa i autobusowa Borek Fałęcki (tramwaje oraz autobusy nr 175, 201, 204, 215, 225, 233, 235, 243, 244, 245, 255, 265, 275, 285, 451, 475, 610, 754). Do stacji PKP Kraków Sanktuarium - 1800 m. W bezpośredniej bliskości położona jest ulica Zakopiańska, główny trakt komunikacyjny w okolicy, który umożliwia szybki dojazd do centrum miasta i obwodnicy.

O mieszkaniach

W inwestycji Żywiecka łącznie znajduje się 120 mieszkań o układach od 1 do 3 pokoi i powierzchniach od 27 do 76 metrów kwadratowych. Większość lokali wyposażone są w balkony. Do mieszkań na parterze przynależne są duże ogródki, mieszkania na ostatnim piętrze posiadają antresole.

O deweloperze

Inwestycję Żywiecka realizuje spółka celowa Żywiecka Inwestycja sp. z o.o. sp. k. Generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem. Sprzedaż mieszkań prowadzi firma Leach & Lang Property Consultants.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są na stronie inwestycji dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Żywiecka?

Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Żywiecka 50-54 (6 km od centrum Krakowa).

Kto jest deweloperem Żywiecka w Krakowie?

Deweloperem Żywiecka jest Żywiecka Inwestycja.

Kiedy Żywiecka zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 50, Budynek 52, Budynek 54 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Żywiecka na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o