Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Aleja Słowiańska 25
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Marymont-Kaskada, Al. Słowiańska 25

Więcej o budynku

Al. Słowiańska 25 (Aleja Słowiańska 25)
5 pięter
Sprzedane
4 kw. 2018
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane

Aleja Słowiańska 25 na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań20
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań39,16–65,66 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie, rowerownia, wózkarnia, stacja ładowania samochodów elektrycznych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,75 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Aleja Słowiańska 25 to 5-piętrowy budynek wielorodzinny posiadający własne zaplecze usługowe, usytuowany na warszawskich Bielanach.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Bielany, na osiedlu Marymont-Kaskada, przy Al. Słowiańskiej 25, w odległości 8 km od ścisłego centrum Warszawy. Budynek ulokowany jest w pobliżu terenów spacerowych i w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury miejskiej.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są galeria handlowa Żoliborz (2700 m), galeria Bemowo (5800 m), do galerii Młociny ― 4600 m. Kino Wisła znajduje się w odległości 3100 m, CRS Bielany ― 3800 m, placówka pocztowa ― 1400 m. W promieniu 3000 m są supermarkety Biedronka, Żabka, Auchan. W pobliżu budynku można znaleźć stację paliw, drogerie, punkty usługowe oraz szkoły językowe. W pieszej odległości są parki: Stawy Kellera, park Olsztyna, im. Zbigniewa Herberta, sady Żoliborskie.

Edukacja

Na terenie dzielnicy działają kilku żłobków: żłobek “Jak w Ulu” (1700 m), żłobek “Karuzela” (1300 m), żłobek nr 16 (1600 m). W pieszej odległości usytuowane są liczne szkoły i przedszkola – przedszkole nr 301 “Wesoły Świat”, przedszkole “Kraina Marzeń”, przedszkole nr 182, szkoła podstawowa nr 293 im. J. Kochanowskiego, szkoła podstawowa nr 187 im. A. Mickiewicza, zespół szkół im. Ignacego Domeyki, XLI liceum ogólnokształcące im. Joachima Lelewela.

Opieka medyczna

Nieopodal inwestycji znajdują się apteki i gabinety lekarskie, klinika stomatologiczna, przychodnia Żoliborz, przychodnia kardiologiczna dzieci i dorosłych Pratia.

Sport

W niedużej odległości znajdują się siłownie plenerowe, centrum rekreacyjno-sportowe z basenem OSiR Żoliborz, korty tenisowe Marymont, stadion ścieżki rowerowe.

Komunikacja

Osiedle dobrze skomunikowane jest z centrum Warszawy i warszawską aglomeracją. Położenie inwestycji przy Al. Słowiańskiej zapewnia szybki zjazd na drogę wojewódzką nr 637, trasę krajową nr 7, S8. Tuż przy budynku znajduje się przystanek tramwajowy obsługujący linie nr 1, 4, 6, 15, 17, 18, 41. Samochodem do centrum Warszawy można dojechać w 15 minut. Stacja kolejowa Warszawa Powązki jest oddalona o 4200 m.

Architektura

Budynek posiadający 5 pięter wzniesiony został z prostej bryły o płaskim dachu. Jasne elewacje w odcieniach bieli wzbogacone są tynkami o szarym kolorze i licznymi przeszkleniami.

Infrastruktura osiedla

W budynku zaprojektowano windy i komórki lokatorskie. Na parterze dostępne są lokale handlowo-usługowe. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano rowerownię i wózkarnię, podziemne miejsca parkingowe i stację ładowania samochodów elektrycznych. Teren zagospodarowany jest w trawniki i wspólne strefy wypoczynkowe.

O mieszkaniach

W budynku zaprojektowane mieszkania o układzie 2 i 3 pokoi. Dostępne metraże są od 39 do 65 m2. Wszystkie lokale na piętrach posiadają balkony. Do niektórych lokali w górnej kondygnacji przynależne są tarasy widokowe.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez firmę Gemma Inwestycje, działającą od 1993 roku. Deweloper specjalizuje się w budowie obiektów mieszkaniowych na terenie Warszawy i warszawskiej aglomeracji. Wśród realizowanych przez dewelopera inwestycji są osiedla Chabry, Willa Blanca, Willa Modena.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Aleja Slowianska 25.

Jaki jest adres Aleja Słowiańska 25?

Marymont-Kaskada, Al. Słowiańska 25.

Kto jest deweloperem Aleja Słowiańska 25 w Warszawie?

Deweloperem Aleja Słowiańska 25 jest Gemma Inwestycje.

Kiedy Aleja Słowiańska 25 zostanie oddany do użytkowania?

Aleja Słowiańska 25 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Aleja Słowiańska 25 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o