Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Dolny Mokotów
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Mokotów, ul. Sobieskiego 112

Apartamenty Dolny Mokotów na mapie Warszawy

Etap budowy

Apartamenty Dolny Mokotów
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinternet, tv kablowa, videodomofon
🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań148
🟧 Liczba pięter6–8
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań32,59–204,6 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, rowerownia, wózkarnia

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Dolny Mokotów to prestiżowa kameralna inwestycja, składająca się z dwóch budynków wielorodzinnych. Znajduje się w warszawskiej dzielnicy Mokotów niedaleko znaczących arterii komunikacyjnych miasta, w okolicy otoczonej parkami.

Lokalizacja

Inwestycję wzniesiono przy ulicy Sobieskiego 112, na warszawskim Mokotowie. Okolica jest otoczona terenami zieleni i leży w pobliżu dróg zapewniających dobrą komunikację z centrum i pozostałymi częściami stolicy.

Okolica inwestycji

Prywatna szkoła podstawowa nr 95 leży w odległości około 250 m od inwestycji, szkoła podstawowa sportowa nr 272 ― 550 m. W promieniu 400 m dostępne są licea ogólnokształcące - XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha i CLXIV Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego. O około 250 m jest oddalone prywatne przedszkole Monnet International School, w promieniu 700 m znajdują się przedszkola nr 147 i nr 149. W sąsiedztwie inwestycji dostępne są liczne małe sklepy spożywcze, kawiarnie, puby, restauracje, sale fitness, studio jogi, apteki, drogerie, prywatne ośrodki edukacyjne, placówka pocztowa, centrum medyczne Luxmed, szpital Czerniakowski, park wodny Warszawianka. Sklep spożywczy Biedronka leży w odległości 250 m od osiedla, Carrefour Express ― 400 m, supermarket Tesco i Bazar Olkuska ―1 km. Galeria handlowa Sadyba Best Mall oddalona jest o około 2,5 km, centrum handlowe Panorama ― o 1,5 km. W pobliżu znajdują się parki ― Sielecki (500 m), Promenada (600 m), Łazienki Królewskie (1 km).

Architektura

W skład inwestycji wchodzą dwa budynki ― sześciopiętrowy oraz budynek o zróżnicowanej wysokości - 7 i 8 pięter. Bloki wykonano z prostej bryły w minimalistycznym stylu nowoczesnym. W elewacji zastosowano panele dekoracyjne w kolorze drewna oraz tynki w stonowanych kolorach - beż, biel. Układ architektoniczny wzbogacono w liczne elementy przeszklone. Budynki wyposażono w wysokie okna z naturalnego drewna. Na parterze przewidziano miejsce na lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla ma charakter zamknięty. Do inwestycji przynależy wewnętrzny zielony dziedziniec, na terenie którego wykonano aranżacje roślinne i założono akwen wodny z fontanną oraz plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mieszkańców są rowerownia i wózkownia, na samochody przewidziano miejsca na parkingu podziemnym.

Komunikacja

Inwestycja leży przy ulicy Sobieskiego, łączącej Mokotów z centrum Warszawy. Nieopodal znajdują się również ulice Czerniakowska, Dolna i Spacerowa oraz autostrada A2, pozwalająca na szybki wyjazd poza miasto. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja rowerów miejskich Veturilo. Stacja metra M1 Racławicka jest oddalona o około 2 km.

O mieszkaniach

W inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów przewidziano mieszkania o powierzchni od 32 do 204 metrów kwadratowych i układzie od 1 do 5 pokoi. Do mieszkań są przynależne balkony lub loggie. Niektóre lokale na parterze mają własne ogródki. Deweloper oferuje pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Deweloperem osiedla jest Grupa Dom Development, będąca członkiem założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i działająca na rynku od ponad 24 lat. Firma posiada liczne nagrody i wyróżnienia. Działa na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta. Niektóre ze zrealizowanych przez spółkę inwestycji w Warszawie to Marina Mokotów, Osiedle Żoliborz Artystyczny, Willa Lindego, Osiedle Przyjaciół, Ursynovia, Osiedle Saska, Wille Taneczna.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Apartamenty Dolny Mokotow.

Jaki jest adres Apartamenty Dolny Mokotów?

Mokotów, ul. Sobieskiego 112.

Kto jest deweloperem Apartamenty Dolny Mokotów w Warszawie?

Deweloperem Apartamenty Dolny Mokotów jest Dom Development.

Kiedy Apartamenty Dolny Mokotów zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty Dolny Mokotów – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o