Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Avore
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Mokotów, ul. Cieszyńska 7A-9

Avore na mapie Warszawy

Etap budowy

Budynek B1
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2019
Budynek B2
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Instalacjeinternet, tv kablowa, wideodomofon
Liczba budynków2
Liczba mieszkań93
Liczba pięter6
Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy, 107 miejsc)
Powierzchnia mieszkań31–139 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras, ogródek
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniawinda, monitoring, recepcja

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,7 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Avore to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, składająca się z dwóch budynków piętrowych. Położona jest w centralnej części warszawskiej dzielnicy Mokotów, niedaleko głównych arterii miasta i parku Arkadia.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Cieszyńskiej, w historycznej dzielnicy Ksawerów, w pobliżu ulicy Puławskiej i stacji metra Wilanowska, w okolicy o nowoczesnej zabudowie. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy i pozostałymi częściami miasta. Okolica jest cicha, budynki znajdują się w lekkim oddaleniu od ulicy.

Okolica inwestycji

Tuż przy inwestycji ― w odległości do 300 metrów ― dostępne są sklepy spożywcze Społem, Żabka, Dakel, Biedronka, 1 Minute, Elto Delikatesy. W okolicy osiedla Avore położone są kawiarnie, restauracje, salony fryzjerskie, biblioteka, urząd pocztowy, Park wodny Warszawianka, Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego. W odległości blisko 2 kilometrów znajduje się Galeria Mokotów. Pałac Królikarnia i park Arkadia są oddalone od osiedla o około 1 kilometr. Park Dolina Służewiecka leży w odległości blisko 2 kilometrów od osiedla.

Edukacja

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się szkoła podstawowa nr 33, w promieniu 600 metrów ― prywatne przedszkola Bajkowa Kraina i The English Playhouse Preschool.

Opieka medyczna

W niedużej odległości od osiedla dostępne są apteki, prywatne gabinety lekarskie, centrum medyczne Vimed.

Sport

W pobliżu są kluby fitness, siłownie plenerowe, korty tenisowe i szkoła tenisa, Tor Łyżwiarski Stegny.

Komunikacja

Bliskość ulic Puławskiej, Domaniewskiej oraz alei Niepodległości zapewnia dogodną komunikację inwestycji z pozostałymi częściami Warszawy. Dojazd samochodem do centrum zajmuje blisko 15-20 minut. Znajdująca się w pobliżu autostrada A2 pozwala na szybki wyjazd poza teren Warszawy. Stacja metra Wilanowska, przystanki autobusowe i tramwajowe położone są w odległości 450 metrów od osiedla. Pętla autobusowa Metro Wilanowska jest oddalona o około 600 metrów od inwestycji.

Architektura

Budynki wzniesiono w stylu nowoczesnym i wykonano z prostej bryły. W elewacji zastosowano panele wykończeniowe białego i szarego kolorów oraz liczne elementy przeszklone. Wyższe kondygnacje jednego z budynków mają kaskadowy układ brył. Budynki mają zróżnicowaną wysokość, posiadają maksymalnie siedem kondygnacji naziemnych, a także dwie kondygnacje podziemne.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany, na parterze budynku znajduje się recepcja. Przewidziano miejsca postojowe w podziemnym parkingu dwupoziomowym, ogrzewanie z miejskiej sieci cieplnej.

O mieszkaniach

W inwestycji Avore zaprojektowano lokale mieszkalne o powierzchni od 31 do 139 metrów kwadratowych. Są to kawalerki oraz mieszkania o układzie od dwóch do czterech pokoi. Wszystkie mieszkania są wyposażone w wideodomofon, drzwi antywłamaniowe, instalację umożliwiającą podłączenie systemu domu inteligentnego, niektóre lokale posiadają też ogrzewanie podłogowe. W lokalach na ostatnich trzech kondygnacjach przewidziano możliwość podłączenia instalacji klimatyzacyjnej. Mieszkania na parterze mają dostęp do prywatnych ogródków i są wyposażone w sterowane elektrycznie rolety zewnętrzne. Lokale na piętrach posiadają balkony, loggie lub tarasy.

O deweloperze

Inwestycję realizuje spółka Mota-Engil Real Estate Management zajmująca się wykonaniem projektów deweloperskich w Polsce, Czechach, Rumunii oraz na Słowacji i Węgrzech. Niektóre ze zrealizowanych przez dewelopera projektów zabudowy mieszkaniowej w Polsce to Amarelo i City Island we Wrocławiu, Fajny Dom i Vermelo w Krakowie, Ilumino w Łodzi.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Avore?

Mokotów, ul. Cieszyńska 7A-9.

Kto jest deweloperem Avore w Warszawie?

Deweloperem Avore jest Mota-Engil Real Estate Management.

Kiedy Avore zostanie oddany do użytkowania?

Avore Faza I, Avore Faza II – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Avore na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o