Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Yana
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Wola, ul. Jana Kazimierza 35/37

Osiedle Yana na mapie Warszawy

Wola, ul. Jana Kazimierza 35/37

Etap budowy

Osiedle Yana
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań223
Liczba pięter6–11
Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
Powierzchnia mieszkań32–109 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaochrona całodobowa, plac zabaw, usługi concierge, internet, recepcja, winda, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec, rowerownia, wózkownia

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,7–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Yana to przestronne i funkcjonalne osiedle w otoczeniu zieleni na warszawskiej Woli.

Lokalizacja

Osiedle położone jest przy ulicy Jana Kazimierza 35/37, na Odolanach, w południowo-zachodniej części Woli. Inwestycja znajduje się z dala od głównych ulic, w otoczeniu rozległych terenów zielonych. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą miejską, bliskością obiektów kulturalnych i sportowych, dogodną komunikacją z centrum i pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W bezpośredniej bliskości osiedla Yana znajdują się obszerne tereny zielone, jak to Park Powstańców Warszawy, Park Sowińskiego oraz Park Szymańskiego z bogatą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Na jego terenie usytuowane są oczko wodne, multimedialny park fontann, place zabaw dla dzieci, ścieżki pieszo-rowerowe, klub tenisowy, bungee jumping. W niedalekiej odległości znajdują się centra handlowe Blue City oraz Atrium Reduta, w których między innymi mieszczą się hipermarket Carrefour, supermarket Piotr i Paweł, drogeria Rossmann, kina Cinema3D i Helios, liczne kawiarnie, restauracje, apteki, punkty usługowe. Najbliższe placówki edukacyjne to Szkoły Podstawowe nr 306, nr 363, nr 350, nr 316, nr 362, Przedszkola nr 426, nr 319.

Architektura

Osiedle składa się z dwóch budynków o zróżnicowanej liczbie kondygnacji, maksymalnie do dwunastu kondygnacji naziemnych, z lokalami usługowymi na parterze. Budynki wykonane są w jasnych kolorach - białym, żółtym oraz w odcieniach szarości.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji zaprojektowane są plac zabaw dla dzieci, zielone patio ze strefą odpoczynku, siłownia kalisteniczna. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane, posiada lobby z recepcją i miejscem dla ochrony. Do dyspozycji mieszkańców są cztery miejsca postojowe zewnętrzne oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym, rowerownia, wózkownia, komórki lokatorskie.

Komunikacja

Osiedle Yana jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusu 255, nieco dalej - stacja rowerowa Veturilo. W odległości 550 m, przy ulicy Wolskiej zlokalizowane są przystanki tramwajowe (linie 10, 13, 26, 27, 28) i autobusowe (linie 105, 197, N42). Do stacji PKP Warszawa Wola (linie KM, R9, S9) - 1800 m, do dworca kolejowego Warszawa Zachodnia - 2300 m. Około 10 minut zajmuje dojazd samochodem w centrum Warszawy lub wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są mieszkania o układach od 1 do 5 pokoi i powierzchniach od 32 do 109 metrów kwadratowych, z przynależnymi balkonami, loggiami, ogródkami, tarasami. Z ostatnich pięter najwyższego, 11-piętrowego budynku dostępny jest panoramiczny widok na Warszawę. Wszystkie mieszkania wyposażone są w domofony, drzwi antywłamaniowe, przewidziane jest ogrzewanie z sieci miejskiej.

O deweloperze

Inwestycja Yana jest realizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management. Firma jest częścią Grupy Mota-Engil, która od ponad 70 lat realizuje projekty deweloperskie w Europie Centralnej - na terenie Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii. Wśród zrealizowanych przez Mota-Engil inwestycji w Polsce są między innymi osiedla Willanovia i Avore w Warszawie, Amarelo i City Island we Wrocławiu, Vermelo oraz Fajny Dom w Krakowie.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inne inwestycje

Najbliższe
Nowe inwestycje dewelopera Mota-Engil Real Estate Management

Jaki jest adres Osiedle Yana?

Wola, ul. Jana Kazimierza 35/37.

Kto jest deweloperem Osiedle Yana w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Yana jest Mota-Engil Real Estate Management.

Kiedy Osiedle Yana zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Yana – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Yana na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o