Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Vermelo
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Stare Miasto, Al. 29 Listopada 39E-39F

Vermelo na mapie Krakowa

Stare Miasto, Al. 29 Listopada 39E-39F

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Vermelo — 2 kw. 2016
Vermelo
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2018

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań312
Liczba pięter9
Parkingmiejsca postojowe podziemne (171 miejsce), miejsca postojowe naziemne (67 miejsc)
Powierzchnia mieszkań31–130 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle otwarte
Udogodnieniaplac zabaw, winda, monitoring, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Vermelo, zrealizowana w środkowo-północnej części Krakowa, jest kompleksem budynków wielorodzinnych o podwyższonym standardzie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy alei 29 Listopada, na pograniczu krakowskich dzielnic Stare Miasto i Prądnik Czerwony. Od Rynku Głównego jest oddalona o około 2,5 kilometra. Okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą miejską, jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W pobliżu kompleksu znajdują się liczne kawiarnie i restauracje, prywatne poradnie lekarskie i publiczne szpitale, apteki i drogerie, salony kosmetyczne, boisko sportowe, basen, kościół, placówka pocztowa, oddziały banków, wydziały uczelni wyższych, kluby muzyczne, park Kleparski i plac targowy Kleparz, sklepy spożywcze Żabka (200 metrów), Lewiatan (350 metrów), liczne małe sklepy ogólnospożywcze, CH Atut Grażyny i Galeria Krakowska (w promieniu 1,5 kilometra), centrum handlowe Kaufland (2,3 kilometra). Najbliższe ośrodki edukacyjne to przedszkole samorządowe nr 162 (200 metrów), szkoła podstawowa nr 95 im. W. Broniewskiego (700 metrów), szkoła podstawowa nr 107 im. T. Boya-Żeleńskiego, prywatne przedszkole Piotruś Pan, samorządowe przedszkole nr 123 i szkoła podstawowa nr 7 Społecznego Towarzystwa Oświatowego (w promieniu 1,5 kilometra).

Architektura

Dziewięciopiętrowe budynki wzniesiono w stylu modernistycznym, zastosowano nieregularny układ prostej bryły. W elewacjach użyto tynków w odcieniach bieli i szarości, z dodaniem kontrastujących elementów kolorystycznych. Wykonano liczne przeszklenia oraz betonowe lub stalowo-szklane balustrady balkonowe. W części inwestycji zaprojektowano przestrzeń handlowo-usługową na parterze.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest objęty monitoringiem i ochroną. Zaprojektowano tu podziemne i naziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, wewnętrzne zielone dziedzińce z elementami małej architektury i placem zabaw dla dzieci, chodniki i drogi dojazdowe. Budynki wyposażono w windy.

Komunikacja

Osiedle jest położone w pobliżu dwóch dużych węzłów komunikacyjnych ― przy zbiegu trasy DK7 i III obwodnicy Krakowa oraz przy zbiegu alei 29 Listopada, ulicy Wita Stwosza i alei Juliusza Słowackiego. W bezpośredniej bliskości inwestycji dostępne są przystanki autobusowe. Stacja PKP Kraków Olsza jest oddalona o 1,2 kilometra, dworzec główny PKP ― o 1,5 kilometra. W odległości 1 kilometra znajdują się pętla tramwajowa Cmentarz Rakowicki i stacja roweru miejskiego. Dojazd samochodem do ścisłego centrum Krakowa zajmuje blisko 10 minut.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera mieszkania o powierzchni od 31 do 130 metrów kwadratowych i układzie od 1 do 5 pokoi. Wyposażono je w balkony lub loggie z zamontowanym oświetleniem oraz instalację domofonową.

O deweloperze

Realizacji inwestycji dokonuje międzynarodowa spółka Mota-Engil Real Estate Management działająca w Polsce, Czechach, Rumunii oraz na Słowacji i Węgrzech. Dotychczasowe realizacje dewelopera na terenie Krakowa to inwestycje Fajny Dom, Apartamenty Kordylewskiego, Apartamenty Wileńska.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Vermelo?

Stare Miasto, Al. 29 Listopada 39E-39F.

Kto jest deweloperem Vermelo w Krakowie?

Deweloperem Vermelo jest Mota-Engil Real Estate Management.

Kiedy Vermelo zostanie oddany do użytkowania?

Vermelo – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Vermelo na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o