Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Willanovia Park
w Warszawie

Cena / m2
sprawdzamy
Adres
Wilanów, ul. Wiedeńska

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Willanovia Park

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 6 maja
Segmentyod 224.69 m2sprawdzamy cenę

Willanovia Park na mapie Warszawy

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Willanovia Park — 1 kw. 2021
Willanovia Park
Domy 1-4, Domy 7-8, Domy 9-18, Domy 19-28, Domy 29-32, Domy 35-36
w budowie
w sprzedaży
termin oddania3 kw. 2022
Willanovia Park
Domy 5-6, Domy 33-34
w budowie
sprzedane
termin oddania3 kw. 2022

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba domów36
Liczba pięter1
Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
Powierzchnia mieszkań224,69 m2
Rodzaj zabudowydomy
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniamonitoring, ochrona, plac zabaw, siłownia zewnętrzna, punkt ładowania samochodów elektrycznych, ogrzewanie podłogowe

O mieszkaniach

Liczba pokoi6‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa o podwyższonym standardzie Willanovia Park składa się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i znajduje się w południowej części warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Lokalizacja

Osiedle leży przy ul. Wiedeńskiej (obszar administracyjny Błonia Wilanowskie, dzielnica Wilanów). Od ścisłego centrum Warszawy inwestycję dzieli blisko 12 km. Położenie osiedla umożliwia dostęp do rozległych terenów zielonych, jak i kluczowych arterii komunikacyjnych zapewniających dojazd do pozostałych części stolicy.

Okolica inwestycji

Okolica osiedla jest kameralna i cicha, otoczona licznymi terenami zieleni i dobrze zagospodarowana. Wyróżnia się luźną niską zabudową. W najbliższym sąsiedztwie (300 m w linii prostej) znajdują się sklep Biedronka, różnorodne restauracje, centrum handlowe Vis a Vis ze sklepem Decathlon, sklep ogrodniczy, stadnina i szkoła jazdy konnej, klub tenisowy TenisWil, szkoła lotów paralotnią. W pobliżu są położone także rozległe tereny rezerwatu przyrody Las Natoliński. W promieniu blisko 2 km znajdują się ośrodki oświatowe (szkoła podstawowa nr 169 im. Orła Białego, szkoła podstawowa nr 358 im. Jana Zamoyskiego, przedszkola Hero!Academy i Big Little Steps), szpital Medicover, tereny rekreacyjne nad jeziorem Powsinkowskim.

Architektura

Osiedle składa się z domów szeregowych o nowoczesnej architekturze i minimalistycznej bryle. Domy są wykończone ciemnobeżową cegłą klinkierową, nakryto płaskimi dachami, dodano duże przeszklenia. Partia parteru jest architektonicznie wyodrębniona.

Infrastruktura osiedla

Na zagospodarowanym zamkniętym terenie osiedla założono utwardzone ciągi piesze i jezdne, kompozycje roślinne, elementy oświetlenia ulicznego, naziemne miejsca parkingowe przy lokalach oraz indywidualne garaże, przyłącza do ładowania samochodów elektrycznych. Na osiedlu również urządzono siłownię plenerową i plac zabaw dla dzieci. Inwestycja jest strzeżona i objęta monitoringiem.

Komunikacja

Inwestycja znajduje się w pobliżu zjazdu na ulicę Przyczółkową i Południową Obwodnicę Warszawy. Do ścisłego centrum Warszawy można dojechać w 25 minut (samochodem poza godzinami szczytu) albo 50 minut (autobusem). W sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki licznych linii autobusowych.

O mieszkaniach

Trzypoziomowe sześciopokojowe segmenty mieszkalne o powierzchni około 225 mkw. są uzupełnione w prywatne ogródki o metrażach od 140 do 470 mkw.. Dodatkowo zaaranżowano tarasy w górnej kondygnacji z możliwością podłączenia jacuzzi, miejsce do instalacji paneli fotowoltaicznych na dachach, system ogrzewania podłogowego, jednostanowiskowy garaż.

O deweloperze

Inwestycję realizuje polski oddział międzynarodowej firmy deweloperskiej Mota-Engil Real Estate Management. Firma jest obecna w 22 krajach świata, od 2002 roku deweloper działa również w Polsce (w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Szczecinie, Katowicach). Niektóre ze zrealizowanych projektów firmy to inwestycje Amarelo i City Island (Wrocław), Apartamenty Wileńska, Apartamenty Kordylewskiego, Fajny Dom (Kraków), Ilumino (Łódź).

O cenach domów, szczegółach oferty oraz obowiązujących promocjach można dowiedzieć się w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Willanovia Park?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Willanovia Park w Warszawie?

Dostępne są segmenty.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Willanovia Park?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Willanovia Park w Warszawie?

Deweloperem Willanovia Park jest Mota-Engil Real Estate Management.

Kiedy Willanovia Park zostanie oddany do użytkowania?

Willanovia Park – Dostępne od 3 kw. 2022.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o