Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Bliska Wola
w Warszawie

Cena / m2
sprawdzamy
Adres
Wola, ul. Kasprzaka 29/31

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Bliska Wola

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 4 listopada 2021 r.
2-pokojoweod 32.69 m2sprawdzamy cenę

Bliska Wola na mapie Warszawy

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Bliska Wola — 3 kw. 2013
Budynek BW CM
oddane do użytku
w sprzedaży
termin oddania2 kw. 2016
Budynek BW AM
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania4 kw. 2015
Budynek BW BM
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania2 kw. 2016
Budynek BW DM
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania4 kw. 2018
Budynek BW EM
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania2 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Instalacjeinternet, tv kablowa, videodomofon
Liczba budynków12
Liczba mieszkań3000
Liczba pięter11–15
Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy), miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań22–187 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, ogródek
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniaochrona, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, klub fitness, recepcja, winda, rowerownia, przedszkole, park

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,9 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Bliska Wola to realizowany etapowo kompleks mieszkalno-usługowy na warszawskiej Woli, znajdują się w nim mieszkania, apartamenty na wynajem, lokale biurowe i handlowo-usługowe, przedszkole oraz park.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest na Odolanach, w obrębie dzielnicy Wola, przy ulicach Ordona, Kasprzaka i alei Prymasa Tysiąclecia. Osiedle znajduje się w otoczeniu zabudowy wielkomiejskiej, doskonale usytuowane jest pod względem komunikacji.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej: stacja benzynowa, placówka pocztowa, punkty handlowo-usługowe, piekarnie, restauracje, sklepy spożywcze (Auchan, Tesco, Carrefour, Biedronka). W pobliżu osiedla znajdują się obszerne tereny zielone i rekreacyjne, jak to Park Sowińskiego, Park Powstańców Warszawy.

Edukacja

W bezpośredniej bliskości są kilka placówek edukacyjnych, między innymi Katolicki Zespół Edukacyjny Im. Ks. Piotra Skargi, XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Szkoła Podstawowa nr 132, przedszkola i żłobki niepubliczne.

Opieka medyczna

W okolicy funkcjonują przychodnie rodzinne, gabinety lekarskie.

Sport

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park wodny Moczydło, Park Szymańskiego z bogatą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną (oczko wodne, multimedialny park fontann, place zabaw dla dzieci, ścieżki pieszo-rowerowe, klub tenisowy, bungee jumping).

Komunikacja

Inwestycja Bliska Wola posiada doskonałą lokalizację pod względem komunikacji. W promieniu 500 m dostępne są stacja roweru miejskiego, stacja PKP Warszawa Wola (linie KM, R, S3, S9), liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Odległość do dworca kolejowego Warszawa Zachodnia wynosi około 1000 m. Bliskość głównych arterii stolicy, ulic Kasprzaka, Wolskiej, Alei Prymasa Tysiąclecia, Alej Jerozolimskich, pozwala na szybki i wygodny dojazd samochodem do centrum Warszawy oraz wyjazd poza miasto.

Architektura

Osiedle Bliska Wola tworzą budynki w układzie kaskadowym, o wysokości do 16 kondygnacji naziemnych. Budynki wykonane są w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, utrzymane w stonowanej kolorystyce, są obfite w elementy przeszklone.

Infrastruktura osiedla

W obiekcie zaprojektowane są przedszkole, klub fitness, restauracje, lokale handlowo-usługowe w parterze. Teren osiedla jest objęty ochroną i monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców są recepcje, cichobieżne windy, miejsca postojowe w dwupoziomowym parkingu podziemnym, komórki lokatorskie, pomieszczenia do przechowywania wózków dziecięcych i rowerów. W częściach wspólnych zaprojektowany jest Central Park, na terenie którego znajdują się park fontann, place zabaw oraz boiska. Osiedle jest w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są lokale mieszkalne i apartamenty inwestycyjne o układzie od 1 do 5 pokoi. Metraże kształtują się od 22 do 187 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są balkony i loggie, lokale na parterze posiadają zielone ogródki. Dostępne są lokale z aneksami kuchennymi oraz z odrębnymi kuchniami. W ofercie dewelopera są pakiety wykończeniowe mieszkań.

O deweloperze

Inwestycja Bliska Wola to projekt firmy J.W. Construction, jednego z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Firma prowadzi działalność od 1994 roku, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Szczecinie oraz za granicą. Wśród inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych przez JWC w Warszawie są między innymi osiedla Wrzosowa Aleja, Villa Campina, Willa Wiślana, Zielona Dolina, Stacja Centrum.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Bliska Wola?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Bliska Wola w Warszawie?

Dostępne są 2-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Bliska Wola?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Bliska Wola w Warszawie?

Deweloperem Bliska Wola jest J.W. Construction.

Kiedy Bliska Wola zostanie oddany do użytkowania?

Bliska Wola Etap C, Bliska Wola Etap A, Bliska Wola Etap B, Bliska Wola Etap D, Bliska Wola Etap E – oddane do użytku.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o