Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Bliska Wola
w Warszawie

Wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane.
Adres
ul. Kasprzaka 29/31

Więcej o budynkach

Bliska Wola Etap A
ul. Ordona 7B (Budynek BW AM)
Sprzedane
3 kw. 2013
Oddano w 4 kw. 2015
Sprzedane
Bliska Wola Etap B
ul. Kasprzaka 29B-31B (Budynek BW BM)
Sprzedane
3 kw. 2013
Oddano w 2 kw. 2016
Sprzedane
Bliska Wola Etap C
ul. Kasprzaka 31A (Budynek BW CM)
Sprzedane
3 kw. 2013
Oddano w 2 kw. 2016
Sprzedane

Bliska Wola na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinternet, tv kablowa, videodomofon
🟧 Liczba budynków12
🟧 Liczba mieszkań3000
🟧 Liczba pięter11–15
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań22–187 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaochrona, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, klub fitness, recepcja, winda, rowerownia, przedszkole, park

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,9 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Bliska Wola to realizowany etapowo kompleks mieszkalno-usługowy na warszawskiej Woli, znajdują się w nim mieszkania, apartamenty na wynajem, lokale biurowe i handlowo-usługowe, przedszkole oraz park.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest na Odolanach, w obrębie dzielnicy Wola, przy ulicach Ordona, Kasprzaka i alei Prymasa Tysiąclecia. Osiedle znajduje się w otoczeniu zabudowy wielkomiejskiej, doskonale usytuowane jest pod względem komunikacji.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej: stacja benzynowa, placówka pocztowa, punkty handlowo-usługowe, piekarnie, restauracje, sklepy spożywcze (Auchan, Tesco, Carrefour, Biedronka). W pobliżu osiedla znajdują się obszerne tereny zielone i rekreacyjne, jak to Park Sowińskiego, Park Powstańców Warszawy.

Edukacja

W bezpośredniej bliskości są kilka placówek edukacyjnych, między innymi Katolicki Zespół Edukacyjny Im. Ks. Piotra Skargi, XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Szkoła Podstawowa nr 132, przedszkola i żłobki niepubliczne.

Opieka medyczna

W okolicy funkcjonują przychodnie rodzinne, gabinety lekarskie.

Sport

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park wodny Moczydło, Park Szymańskiego z bogatą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną (oczko wodne, multimedialny park fontann, place zabaw dla dzieci, ścieżki pieszo-rowerowe, klub tenisowy, bungee jumping).

Komunikacja

Inwestycja Bliska Wola posiada doskonałą lokalizację pod względem komunikacji. W promieniu 500 m dostępne są stacja roweru miejskiego, stacja PKP Warszawa Wola (linie KM, R, S3, S9), liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Odległość do dworca kolejowego Warszawa Zachodnia wynosi około 1000 m. Bliskość głównych arterii stolicy, ulic Kasprzaka, Wolskiej, Alei Prymasa Tysiąclecia, Alej Jerozolimskich, pozwala na szybki i wygodny dojazd samochodem do centrum Warszawy oraz wyjazd poza miasto.

Architektura

Osiedle Bliska Wola tworzą budynki w układzie kaskadowym, o wysokości do 16 kondygnacji naziemnych. Budynki wykonane są w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, utrzymane w stonowanej kolorystyce, są obfite w elementy przeszklone.

Infrastruktura osiedla

W obiekcie zaprojektowane są przedszkole, klub fitness, restauracje, lokale handlowo-usługowe w parterze. Teren osiedla jest objęty ochroną i monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców są recepcje, cichobieżne windy, miejsca postojowe w dwupoziomowym parkingu podziemnym, komórki lokatorskie, pomieszczenia do przechowywania wózków dziecięcych i rowerów. W częściach wspólnych zaprojektowany jest Central Park, na terenie którego znajdują się park fontann, place zabaw oraz boiska. Osiedle jest w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są lokale mieszkalne i apartamenty inwestycyjne o układzie od 1 do 5 pokoi. Metraże kształtują się od 22 do 187 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są balkony i loggie, lokale na parterze posiadają zielone ogródki. Dostępne są lokale z aneksami kuchennymi oraz z odrębnymi kuchniami. W ofercie dewelopera są pakiety wykończeniowe mieszkań.

O deweloperze

Inwestycja Bliska Wola to projekt firmy J.W. Construction, jednego z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Firma prowadzi działalność od 1994 roku, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Szczecinie oraz za granicą. Wśród inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych przez JWC w Warszawie są między innymi osiedla Wrzosowa Aleja, Villa Campina, Willa Wiślana, Zielona Dolina, Stacja Centrum.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Bliska Wola?

ul. Kasprzaka 29/31.

Kto jest deweloperem Bliska Wola w Warszawie?

Deweloperem Bliska Wola jest J.W. Construction.

Kiedy Bliska Wola zostanie oddany do użytkowania?

Budynek BW EM, Budynek BW AM, Budynek BW BM, Budynek BW CM, Budynek BW DM – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Bliska Wola na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o