Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Bliska Wola Tower
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Odolany, ul. Ordona (4 km od centrum Warszawy)

Więcej o budynku

ul. Ordona (Bliska Wola Tower)
27 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2022
Sprzedane

Bliska Wola Tower na mapie Warszawy

Odolany, ul. Ordona (4 km od centrum Warszawy)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinternet, tv kablowa, videodomofon
🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań1062
🟧 Liczba pięter27
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1096 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań18–122 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie, apartament inwestycyjny
🟧 Udogodnieniaochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, klub fitness, recepcja, winda, rowerownia

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,86 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Bliska Wola Tower to kompleks budynków na osiedlu Bliska Wola, znajdują się w nim mieszkania, apartamenty na wynajem, lokale biurowe i handlowo-usługowe.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest na Odolanach, w obrębie dzielnicy Wola, u zbiegu ulicy Kasprzaka i alei Prymasa Tysiąclecia. Obiekt znajduje się w otoczeniu zabudowy wielkomiejskiej, doskonale usytuowany jest pod względem komunikacji.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej: stacja benzynowa, placówka pocztowa, punkty handlowo-usługowe, piekarnie, restauracje, sklepy spożywcze (Auchan, Tesco, Carrefour), szkoły podstawowe i przedszkola. W bezpośredniej bliskości znajdują się obszerne tereny zielone i rekreacyjne: Park Sowińskiego, Park Szymańskiego z bogatą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną (oczko wodne, multimedialny park fontann, place zabaw dla dzieci, ścieżki pieszo-rowerowe, klub tenisowy, bungee jumping) oraz Park wodny Moczydło.

Architektura

Bliska Wola Tower to wielofunkcyjny obiekt, zaprojektowany przez studio B.A.U. Inwestycja składa się z trzech wież o nowoczesnym kształcie, wysokim standardzie wykończenia, z monumentalnymi przeszkleniami. Najwyższa wieża o wysokości 92 metry liczy 27 kondygnacji naziemnych. W obiekcie zaprojektowano 892 mieszkań, 170 apartamentów hotelowych, 380 biur oraz 33 lokali usługowych.

Infrastruktura osiedla

W obiekcie znajdują się 18 cichobieżnych wind, restauracje, recepcja, klub Fitness & SPA, lokale handlowo-usługowe w parterze. Przewidziane są video-monitoring, kontrola dostępu, klimatyzacja. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe na parkingu podziemnym, komórki lokatorskie, parking dla rowerów, boksy w halach garażowych. W częściach wspólnych zaprojektowany jest Central Park, na terenie którego znajdują się park fontann, place zabaw oraz boiska. Osiedle jest w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja Bliska Wola Tower posiada doskonałą lokalizację pod względem komunikacji. W promieniu 300 m znajdują się stacja rowerowa Veturilo, stacja PKP Warszawa Wola, liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Odległość do dworca kolejowego Warszawa Zachodnia wynosi około 1000 m. Bliskość głównych arterii stolicy, ulic Kasprzaka, Wolskiej, Alei Prymasa Tysiąclecia, Alej Jerozolimskich, pozwala na szybki i wygodny dojazd samochodem do centrum Warszawy oraz wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne oraz jedno- i dwupokojowe apartamenty inwestycyjne, które zlokalizowane są pomiędzy 2 a 15 piętrem. Metraże kształtują się od 18 do 122 metrów kwadratowych. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,86 m. Mieszkania wyposażone są w panoramiczne okna o niestandardowej wysokości - 2,4 m. Apartamenty na najwyższych piętrach posiadają balkony i loggie, dopełnione ekranem szklanym od 17 piętra wzwyż. Dostępne są lokale z aneksami kuchennymi oraz z odrębnymi kuchniami. W ofercie dewelopera są pakiety wykończeniowe mieszkań.

O deweloperze

Inwestycja Bliska Wola Tower realizowana jest przez firmę J.W. Construction, jednego z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Firma prowadzi działalność od 1994 roku, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Szczecinie oraz za granicą. Wśród inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych przez JWC w Warszawie są między innymi osiedla Zielona Dolina, Bliska Wola, Wrzosowa Aleja, Villa Campina, Willa Wiślana, Stacja Centrum.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Bliska Wola Tower?

Odolany, ul. Ordona (4 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Bliska Wola Tower w Warszawie?

Deweloperem Bliska Wola Tower jest J.W. Construction.

Kiedy Bliska Wola Tower zostanie oddany do użytkowania?

Bliska Wola Tower – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Bliska Wola Tower na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o