1/6
Bliska Wola Tower w Warszawie
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Bliska Wola Tower
w Warszawie

Cena / m2
sprawdzamy
Adres
Wola, Odolany, ul. Ordona (4 km od centrum Warszawy)

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Bliska Wola Tower

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 31 maja 2021 r.
1-pokojowe26.06–62.36 m2sprawdzamy cenę
2-pokojowe42.24–53.96 m2sprawdzamy cenę
3-pokojowe50.41–97.03 m2sprawdzamy cenę
4-pokojowe85.92–93.56 m2sprawdzamy cenę

Bliska Wola Tower na mapie Warszawy

Wola, Odolany, ul. Ordona (4 km od centrum Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Bliska Wola Tower — 3 kw. 2018
Bliska Wola Tower
w budowie
w sprzedaży
termin oddania – 4 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań1062
Liczba pięter27
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1096 miejsc)
Powierzchnia mieszkań18–122 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle otwarte
Udogodnieniaochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, klub fitness, recepcja, winda, rowerownia, videodomofon

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,86 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Bliska Wola Tower to kompleks budynków na osiedlu Bliska Wola, znajdują się w nim mieszkania, apartamenty na wynajem, lokale biurowe i handlowo-usługowe.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest na Odolanach, w obrębie dzielnicy Wola, u zbiegu ulicy Kasprzaka i alei Prymasa Tysiąclecia. Obiekt znajduje się w otoczeniu zabudowy wielkomiejskiej, doskonale usytuowany jest pod względem komunikacji.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej: stacja benzynowa, placówka pocztowa, punkty handlowo-usługowe, piekarnie, restauracje, sklepy spożywcze (Auchan, Tesco, Carrefour), szkoły podstawowe i przedszkola. W bezpośredniej bliskości znajdują się obszerne tereny zielone i rekreacyjne: Park Sowińskiego, Park Szymańskiego z bogatą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną (oczko wodne, multimedialny park fontann, place zabaw dla dzieci, ścieżki pieszo-rowerowe, klub tenisowy, bungee jumping) oraz Park wodny Moczydło.

Architektura

Bliska Wola Tower to wielofunkcyjny obiekt, zaprojektowany przez studio B.A.U. Inwestycja składa się z trzech wież o nowoczesnym kształcie, wysokim standardzie wykończenia, z monumentalnymi przeszkleniami. Najwyższa wieża o wysokości 92 metry liczy 27 kondygnacji naziemnych. W obiekcie zaprojektowano 892 mieszkań, 170 apartamentów hotelowych, 380 biur oraz 33 lokali usługowych.

Infrastruktura osiedla

W obiekcie znajdują się 18 cichobieżnych wind, restauracje, recepcja, klub Fitness & SPA, lokale handlowo-usługowe w parterze. Przewidziane są video-monitoring, kontrola dostępu, klimatyzacja. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe na parkingu podziemnym, komórki lokatorskie, parking dla rowerów, boksy w halach garażowych. W częściach wspólnych zaprojektowany jest Central Park, na terenie którego znajdują się park fontann, place zabaw oraz boiska. Osiedle jest w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja Bliska Wola Tower posiada doskonałą lokalizację pod względem komunikacji. W promieniu 300 m znajdują się stacja rowerowa Veturilo, stacja PKP Warszawa Wola, liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Odległość do dworca kolejowego Warszawa Zachodnia wynosi około 1000 m. Bliskość głównych arterii stolicy, ulic Kasprzaka, Wolskiej, Alei Prymasa Tysiąclecia, Alej Jerozolimskich, pozwala na szybki i wygodny dojazd samochodem do centrum Warszawy oraz wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne oraz jedno- i dwupokojowe apartamenty inwestycyjne, które zlokalizowane są pomiędzy 2 a 15 piętrem. Metraże kształtują się od 18 do 122 metrów kwadratowych. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,86 m. Mieszkania wyposażone są w panoramiczne okna o niestandardowej wysokości - 2,4 m. Apartamenty na najwyższych piętrach posiadają balkony i loggie, dopełnione ekranem szklanym od 17 piętra wzwyż. Dostępne są lokale z aneksami kuchennymi oraz z odrębnymi kuchniami. W ofercie dewelopera są pakiety wykończeniowe mieszkań.

O deweloperze

Inwestycja Bliska Wola Tower realizowana jest przez firmę J.W. Construction, jednego z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Firma prowadzi działalność od 1994 roku, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Szczecinie oraz za granicą. Wśród inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych przez JWC w Warszawie są między innymi osiedla Zielona Dolina, Bliska Wola, Wrzosowa Aleja, Villa Campina, Willa Wiślana, Stacja Centrum.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Bliska Wola Tower?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Bliska Wola Tower w Warszawie?

Ile kosztuje metr kwadratowy w Bliska Wola Tower?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Bliska Wola Tower w Warszawie?

Deweloperem Bliska Wola Tower jest J.W. Construction.

Kiedy Bliska Wola Tower zostanie oddany do użytkowania?

Bliska Wola Tower – Dostępne od 4 kw. 2021.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o