Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Willa Wiślana
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Nowodwory, ul. Mikołaja Trąby

Więcej o budynku

ul. Mikołaja Trąby (Willa Wiślana)
5 pięter
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Willa Wiślana na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań130
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań28–52 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniausługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Willa Wiślana to nowoczesny wielorodzinny budynek mieszkalny, usytuowany na warszawskiej Białołęce.

Lokalizacja

Inwestycja położona na Nowodworach, przy ulicy Mikołaja Trąby. Jest oddalona o około 16 km od ścisłego centrum miasta i położona w cichym i spokojnym otoczeniu.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. W bezpośredniej bliskości są sklep spożywczy Żabka, restauracja, przychodnia weterynaryjna, punkty usługowe, stacja paliw. Centrum handlowe Galeria Pod Dębami jest oddalone o około 1770 m. Najbliższa placówka pocztowa jest oddalona o około 1120 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Filia Szkoły Podstawowej z oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego – 320 m, Przedszkole Niepubliczne "Akademia Maluchów" – 480 m, Przedszkole Niepubliczne "Zdobywcy Świata" – 640 m, Przedszkole nr 192 – 965 m, Przedszkole Terapeutyczne „Kamyk Zielony” i Przedszkole „Bajkolandia” – 1120 m, Szkoła Muzyczna i Ognisko Muzyczne „La Musica” – 1280 m. Od terenów spacerowych i rekreacyjnych nad Wisłą inwestycja jest oddalona o około 1100 m.

Architektura

Osiedle Willa Wiślana jest zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Elewację budynku utrzymano w jasnych odcieniach, dodano także kontrastujące szare i drewniane elementy kolorystyczne. W wykończeniu elewacji wkomponowano przeszklone balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Wokół budynku założono chodniki, zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym. W parterze zaprojektowano punkty usługowe.

Komunikacja

Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dojazd do centrum oraz innych części Warszawy. Tuż przy osiedlu znajduję się przystanek autobusu nr 211 Tłuchowska 02. W odległości około 900 m przebiega droga krajowa nr 61, która leży na obszarze województw mazowieckiego i podlaskiego, a także łączy Warszawę z Augustowem i drogą nr 8. Odległość do centrum Warszawy stanowi blisko 16 km i zajmuje około 25 minut jazdy samochodem.

O mieszkaniach

W inwestycji znajdują się dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 28 do 52 metrów kwadratowych. Każde posiada balkon. Deweloper oferuje opcję wykończenia mieszkania pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Willa Wiślana jest realizowana przez J.W. Construction. Firma jest jednym z największych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. W portfolio dewelopera są inwestycje mieszkaniowe, lokale aparthotelowo-komercyjne i luksusowe obiekty hotelowe, zrealizowane w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Szczecinę, Gdyni i poza krajem. W Warszawie deweloper wybudował między innymi osiedla Villa Campina, Zielona Dolina, Bliska Wola.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Willa Wislana.

Jaki jest adres Willa Wiślana?

Nowodwory, ul. Mikołaja Trąby.

Kto jest deweloperem Willa Wiślana w Warszawie?

Deweloperem Willa Wiślana jest J.W. Construction.

Kiedy Willa Wiślana zostanie oddany do użytkowania?

Willa Wiślana – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Willa Wiślana na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o