Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Central House
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Służewiec, ul. Domaniewska 49

Więcej o budynkach

Central House I etap
ul. Domaniewska 49 (Budynek 1)
8 pięter
Sprzedane
4 kw. 2020
Oddano w 1 kw. 2023
Sprzedane
Central House II etap
ul. Domaniewska 49 (Budynek 2)
8 pięter
Sprzedane
4 kw. 2020
Oddano w 1 kw. 2023
Sprzedane

Central House na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań474
🟧 Liczba pięter8
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy, 565 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań26–115 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniamonitoring, recepcja, winda, dziedziniec, teren rekreacyjny, plac zabaw, klub fitness, sauna, taras na dachu, paczkomat, rowerownia, serwis rowerowy, stacja ładowania samochodów elektrycznych, panele fotwoltaiczne, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,72 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Central House jest położonym w środkowo-południowej części Warszawy kompleksem dwóch budynków wielorodzinnych o wysokim standardzie.

Lokalizacja

Kompleks leży przy ulicy Domaniewskiej 49 w obszarze Służewiec należącym do dzielnicy Mokotów. Od ścisłego centrum Warszawy inwestycję dzieli blisko 6,5 kilometra. Okolicę kompleksu wyróżniają nowoczesna zabudowa, głównie biurowa i mieszkaniowa, dostępność licznych arterii i węzłów transportowych i obiektów wszechstronnie rozwiniętej infrastruktury miejskiej.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy ulokowane są centra biznesowe i siedziby firm, gabinety weterynaryjne, lokale gastronomiczne, instytucje kultury, placówki Poczty Polskiej, punkty bankowe, salony fryzjerskie i spa, szkoły językowe, galeria handlowa Mokotów z hipermarketem Carrefour oraz supermarket Lidl (350 metrów), sklepy wielobranżowe i spożywcze (Top Market ― 600 metrów, Biedronka ― 900 metrów). Położone w pobliżu duże tereny zielone to parki Arkadia i Dolinka Służewiecka.

Edukacja

Najbliżej położone placówki edukacyjne to placówki edukacyjne (szkoła podstawowa nr 146 im. J. Korczaka ― 200 metrów, przedszkola nr 305 i Rubik Music School ― w promieniu 500 metrów, niepubliczna szkoła podstawowa nr 97 ― 850 metrów).

Opieka medyczna

Nieopodal inwestycji znajdują się ośrodki opieki zdrowotnej, w tym CM LuxMed, apteki.

Sport

W niedużej odległości znajdują się centra sportowo-rekreacyjne i kluby fitness, siłownie plenerowe, trasy rowerowe.

Komunikacja

Położone w bliskim sąsiedztwie kompleksu duże arterie komunikacyjne to ulice Wołoska, Sasanki, Puławska, aleje Niepodległości i Wilanowska, droga ekspresowa S79. W odległości do 350 metrów położone są liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacje roweru miejskiego; o 1,2 kilometra jest oddalona stacja metra linii M1 Wilanowska. Do centrum Warszawy można dojechać samochodem w 15-20 minut.

Architektura

W skład inwestycji wchodzą bloki mieszkalne o układzie częściowo kaskadowym i maksymalnej wysokości 8 pięter. Budynki wykonano z użyciem prostej bryły, elewacje wykończono w stonowanych odcieniach i wzbogacono w elementy dekoracyjne w kolorze drewna oraz duże przeszklenia; wykonano stalowe balustrady balkonowe. Na dachach budynków zainstalowano panele fotowoltaiczne.

Infrastruktura osiedla

Na ogrodzonym i monitorowanym terenie inwestycji założono zielone strefy rekreacyjne ze stacjami do ładowania urządzeń mobilnych, ogród, plac zabaw dla dzieci. W inwestycji funkcjonują recepcja, lokale gastronomiczne i sklep spożywczy, paczkomat, sala fitness, sauna, strefa mieszkańca, klub lokatora, wypożyczalnia rowerów i pojazdów elektrycznych, ogród na dachu. Przewidziano także miejsca postojowe na dwupoziomowym wewnętrznym parkingu, punkty serwisowe dla rowerów oraz stacje do pielęgnacji samochodów. Budynki wyposażono w windy osobowe.

O mieszkaniach

Mieszkania inwestycji o układzie od 1 do 5 pokoi posiadają powierzchnię od 26 do 115 metrów kwadratowych. W lokalach przewidziano możliwość montażu oczyszczacza powietrza oraz opcję elastycznej aranżacji wnętrz. Mieszkania są uzupełnione w balkony; w części lokali zaprojektowano garderoby, gabinety, kilka węzłów sanitarnych, pralnie i inne pomieszczenia dodatkowe.

O deweloperze

Deweloperem kompleksu jest firma Okam Capital specjalizująca się w zabudowie mieszkaniowej i komercyjnej. Działa na rynku od ponad 15 lat, realizuje inwestycje na terenie Warszawy, Łodzi, Szczecina, Bytomia, Krakowa i Katowic. Należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji mieszkaniowych położonych w Warszawie ― Żoli Żoli, Vista Mokotów, Mokka, Incity, Arlet House.

Szczegóły oferty, ceny i promocje dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Central House?

Służewiec, ul. Domaniewska 49.

Kto jest deweloperem Central House w Warszawie?

Deweloperem Central House jest Okam Capital.

Kiedy Central House zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1, Budynek 2 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Central House na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o