Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Harmony Park
w Warszawie

Wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane.
Adres
Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka

Więcej o budynkach

Harmony Park I etap
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Złoty Potok (Budynek 20)
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2018
Sprzedane
Harmony Park II etap
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Złoty Potok 5 (Budynek 15)
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 3 kw. 2019
Sprzedane
Harmony Park III etap
Jeszcze 6 budynków w tym etapie inwestycji
Jeszcze 6 budynków
ul. Złoty Potok 3 (Budynek 16)
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane

Harmony Park na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków11
🟧 Liczba mieszkań712
🟧 Liczba pięter2–7
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań30–144,55 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedla zamknięte
🟧 Udogodnieniaochrona, monitoring, recepcja, własny akwen wodny, plac zabaw, boisko, usługi w budynku, winda, przedszkole

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–3,05 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Realizowane etapowo osiedle budynków wielorodzinnych Harmony Park jest finalną częścią osiedla Central Park Ursynów. Posiada własną infrastrukturę rekreacyjną i handlowo-usługową.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest na Osiedlu Wyczółki, na styku Ursynowa i Służewca. Zlokalizowana jest przy ulicach Złoty Potok i Pieskowa Skała, w pobliżu ulicy Kłobuckiej. Okolica o zabudowie przeważnie wielorodzinnej charakteryzuje się bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych, podstawową infrastrukturą miejską, dogodnym połączeniem z innymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla dostępne są apteka, placówka pocztowa, sklep spożywczy Żabka. Do centrum handlowego Ursynów, sklepów Obi i Auchan - 4,4 kilometra, do centrum handlowego Galeria Mokotów - 2,4 km. W promieniu dwóch kilometrów są kilka placówek edukacyjnych, jak to Szkoła Podstawowa nr 142 (1800 m), Szkoła Podstawowa nr 20 (1800 m), Szkoła Podstawowa nr 191 (2000 m), Przedszkola nr 317 (1800 m) i nr 274 (1900 m). W odległości 2,2 kilometra znajduje się LXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne im. Janiny Zawadowskiej, Uczelnia Łazarskiego oddalona jest o 3,3 kilometra. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się Tor wyścigów konnych Służewiec (2 km), Park Dolinka Służewiecka (3 km), Park Romana Kozłowskiego (3,2 km).

Architektura

Osiedle tworzą realizowane etapowo budynki wielorodzinne o kaskadowym układzie i wysokości od 2 do 7 pięter. Budynki są o nowoczesnym designie, prostej formie, jasnej kolorystyce, z zielonymi dachami i sięgającymi podłogi oknami.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest wyłączony z ruchu pojazdów, objęty całodobową ochroną i monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców są przedszkole, place zabaw dla dzieci, wielofunkcyjne boisko, lodowisko, zadbane tereny zielone z jeziorem, ścieżki spacerowe, strefy odpoczynku, miejsca do grillowania, stacja wypożyczania rowerów miejskich, miejsca postojowe w podziemnym parkingu. W budynkach przewidziane są recepcje i punkty handlowo-usługowe, zainstalowane są cichobieżne windy.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. W odległości 300 m znajduje się przystanek autobusu 165, do stacji PKP Warszawa Okęcie - 1200 m. W odległości 1000 m są przystanki autobusów nr 148, 228, 331, którymi zwłaszcza można dojechać do stacji metra linii M1. Do południowej obwodnicy Warszawy, drogi ekspresowej S79 - 1600 m.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są lokale mieszkalne o układzie od 1 do 5 pokoi, metraże kształtują się od 30 do 145 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania wyposażone są w drzwi antywłamaniowe, posiadają balkony lub tarasy, lokale na parterze - dodatkowo zielone ogródki o powierzchni do 200 m2. W niektórych apartamentach przewidziano możliwość zamontowania kominka. Wysokość pomieszczeń wynosi do 305 cm. Deweloper oferuje pakiety wykończeniowe mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Harmony Park to projekt firmy Marvipol Development, obecnej na rynku nieruchomości od 1996 roku. Deweloper realizuje inwestycje mieszkaniowe wielorodzinne oraz obiekty magazynowe, jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wśród inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych przez Marvipol w Warszawie są między innymi osiedla Cascade Residence, Apartamenty Mokotów Park, Zielona Italia, Riviera Park, W Apartments, Unique Tower.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Harmony Park?

Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka.

Kto jest deweloperem Harmony Park w Warszawie?

Deweloperem Harmony Park jest Marvipol Development.

Kiedy Harmony Park zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 20, Budynek 21, Budynek 15, Budynek 14, Budynek 16, Budynek 17, Budynek 18, Budynek 19, Budynek 22, Budynek 23, Budynek 24 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Harmony Park na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o