Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Małysiaka
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Dębniki, ul. Małysiaka 2-14 (8,1 km od centrum Krakowa)

Więcej o budynkach

Małysiaka - Etap 1
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Małysiaka 2 (Budynek 2)
3 piętra
Sprzedane
4 kw. 2017
Oddano w 1 kw. 2019
Sprzedane
Małysiaka - Etap 2
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Małysiaka 14 (Budynek 2A)
4 piętra
Sprzedane
4 kw. 2017
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane
Małysiaka - Etap 3
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Małysiaka 10 (Budynek 2B)
4 piętra
Sprzedane
4 kw. 2017
Oddano w 2 kw. 2021
Sprzedane

Małysiaka na mapie Krakowa

Dębniki, ul. Małysiaka 2-14 (8,1 km od centrum Krakowa)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków7
🟧 Liczba mieszkań550
🟧 Liczba pięter3–4
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań25–73 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Małysiaka to realizowana etapowo inwestycja, składająca się z budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie, położona na południu Krakowa.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy ulicy Albina Małysiaka, na terenie osiedla Kliny-Zacisze wchodzącego w skład krakowskiej dzielnicy Dębniki. Okolica jest oddalona od centrum Krakowa o około 9 kilometrów, dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, charakteryzuje ją podstawowa infrastruktura miejska ― handlowo-usługowa, edukacyjna, sportowa, zdrowotna ― oraz bliskość terenów zielonych.

Okolica inwestycji

Ośrodki przedszkolne położone w pobliżu osiedla to Żłobek i przedszkole Misie Pysie (tuż przy inwestycji), niepubliczne przedszkole rekreacyjno-sportowe Maja i Gucio (230 metrów), publiczne przedszkole Tuptusiowo (550 metrów), publiczne przedszkole Kliny Mieczykowa (650 metrów). W promieniu do 2 kilometrów dostępne są szkoła podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela, szkoła podstawowa nr 53, prywatna szkoła podstawowa Open Future International School. W okolicy inwestycji dostępne są restauracje i kawiarnie, publiczne szpitale i prywatne poradnie lekarskie, apteki, stadion, boisko piłkarskie, centrum wspinaczkowe, szkoła spadochronowa, klinika weterynaryjna, placówka Poczty Polskiej, kościoły, park Maćka i Doroty (1,9 kilometra). Pobliskie sklepy spożywcze to Avita (350 metrów), Żabka (750 metrów), Lewiatan (1,3 kilometra). Pasaż handlowy z supermarketem Tesco jest oddalony o około 1,7 kilometra, Centrum Handlowe Atut Ruczaj ― o 1,9 kilometra, CH Solvay Park ― o 3,4 kilometra, park handlowy Zakopianka ― o 3,8 kilometra. Do terenów lasu Tynieckiego można dojechać samochodem w około 10 minut.

Architektura

Budynki osiedla posiadają 3-4 piętra, są wzniesiono z prostej bryły w stylu nowoczesnym. Elewacje wykończono tynkami w stonowanych kolorach z dodaniem kontrastujących elementów dekoracyjnych w odcieniach żółtego. Wykonano stalowo-betonowe balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest objęty monitoringiem, zaprojektowano tu wewnętrzne zielone dziedzińce, alejki, elementy małej architektury, chodniki i drogi dojazdowe, miejsca postojowe naziemne oraz na podziemnym parkingu. Budynki posiadają cichobieżne windy.

Komunikacja

Lokalizacja osiedla pozwala na dostęp do arterii komunikacyjnych, jak to ulic Zawiłej, Kobierzyńskiej, oraz węzła transportowego przy zbiegu autostrady A4 i drogi krajowej nr 7. Dojazd samochodem od centrum Krakowa zajmuje blisko 20 minut. W odległości 450 metrów położone są przystanki autobusowe obsługujące linie nr 178 i nr 608.

O mieszkaniach

Powierzchnia mieszkań inwestycji wynosi od 25 do 73 metrów kwadratowych, są to kawalerki oraz lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Wyposażono je w balkony lub przydomowe ogródki (w kondygnacji parterowej).

O deweloperze

Realizacji inwestycji dokonuje Grupa Proins, prowadząca działalność deweloperską od 1998 roku. Opiekuje się projektami zabudowy komercyjnej i mieszkaniowej, działa na terenie Krakowa i okolic. Należy do Stowarzyszenia Budowniczych Domów, posiada nagrody i tytuły, jak to Deweloper Roku, Złoty Dukat czy Inwestycja Miesiąca. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji mieszkaniowych ― osiedla przy ul. Walerego Sławka, ul. Przewóz, ul. Ks. St. Pawlickiego, os. Szklane Domy, os. Dywizjonu 303, ul. Mała Góra.

Aktualną ofertę, promocje i ceny można znaleźć w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Malysiaka.

Jaki jest adres Małysiaka?

Dębniki, ul. Małysiaka 2-14 (8,1 km od centrum Krakowa).

Kto jest deweloperem Małysiaka w Krakowie?

Deweloperem Małysiaka jest Grupa Proins.

Kiedy Małysiaka zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 2A, Budynek 5A, Budynek 2B, Budynek 5B, Budynek 2, Budynek 4, Budynek 4A – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Małysiaka na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o