Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Panorama Kliny
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Dębniki, ul. Komuny Paryskiej 58-64

Więcej o budynkach

Panorama Kliny Etap I
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Komuny Paryskiej 60 (Budynek A)
3 piętra
Sprzedane
4 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane
Panorama Kliny Etap II
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Komuny Paryskiej 62-62J (Domy 1-5)
1 piętro
Sprzedane
4 kw. 2018
Nie wiadomo
Sprzedane

Panorama Kliny na mapie Krakowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba domów10
🟧 Liczba mieszkań178
🟧 Liczba pięter1–3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań33,86–85 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawinda, usługi w budynku, przedszkole, komórki lokatorskie, plac zabaw

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Panorama Kliny to realizowane w południowej części Krakowa, kilkuetapowe osiedle składające się z trzech kameralnych budynków wielorodzinnych oraz dziesięciu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona przy zbiegu ulic Spacerowej i Komuny Paryskiej, w obrębie osiedla Kliny-Zacisze, należącego do krakowskiej dzielnicy Dębniki. Znajduje się w cichej okolicy, umożliwiającej dostęp do obiektów infrastruktury handlowej, oświatowej, zdrowotnej, rekreacyjnej, sportowej i komunikacyjnej. Odległość od osiedla do centrum Krakowa wynosi blisko 9 kilometrów.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla znajdują się restauracje, kawiarnie, publiczne i prywatne szpitale, salony kosmetyczne, apteki, centrum wspinaczkowe, boisko, stadion, przychodnia weterynaryjna, urząd pocztowy, kościoły, park Maćka i Doroty, Fort 52 “Borek”. W promieniu 1 kilometra dostępne są supermarkety spożywcze Stokrotka, Żabka, Avita i małe sklepy spożywcze. W odległości 1,8 kilometra znajduje się hipermarket Tesco. Centrum Handlowe Atut Ruczaj jest oddalone o 2 kilometry. Park Handlowy Zakopianka i Solvay Park leżą w odległości blisko 4 kilometrów. W 8 minut samochodem dojechać można do lasów Tynieckich. O 1,3 kilometra jest oddalona prywatna szkoła podstawowa Open Future International School, w promieniu do 2 kilometrów znajdują się niepubliczna szkoła podstawowa Źródełko, szkoła podstawowa nr 53, szkoła podstawowa Montessori. Pobliskie ośrodki przedszkolne to żłobek i przedszkole Misie Pysie (300 metrów), niepubliczne przedszkole rekreacyjno-sportowe Maja i Gucio (600 metrów), żłobek Ence Pence i publiczne przedszkole Tuptusiowo (około 900 metrów).

Architektura

Trzypiętrowe budynki wielorodzinne oraz jednopiętrowe domy szeregowe wykonano w stylu minimalistycznym, elewacje utrzymano w stonowanym połączeniu szarości i bieli, dodano liczne przeszklenia oraz stalowo-szklane balustrady balkonowe. Na parterze budynków wielorodzinnych zaprojektowano miejsce na lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla wykonano aranżacje roślinne, strefę wypoczynku z elementami małej architektury, plac zabaw dla dzieci, w części parterowej budynków zaprojektowano przedszkole i sklep spożywczy. Przewidziano komórki lokatorskie oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe. Budynki wielorodzinne wyposażono w cichobieżne windy.

Komunikacja

Inwestycja znajduje się w pobliżu ulic Zawiłej, Kobierzyńskiej i Bunscha, niedaleko dostępny jest zjazd na autostradę A4 i drogę krajową nr 7. Dojazd samochodem od centrum Krakowa zajmuje 20-25 minut. O około 800 metrów oddalone są przystanki autobusowe (linie nr 178 i nr 608).

O mieszkaniach

Mieszkania osiedla posiadają metraż od 33 do 85 metrów kwadratowych i mają od 1 do 4 pokoi. Lokale na parterze posiadają przydomowe ogródki, pozostałe mieszkania ― balkony. Dostępne są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest krakowska firma Inter-Bud, działająca na rynku nieruchomości od 30 lat. Wielokrotnie ją wyróżniono Nagrodą Złotego Sokoła i tytułem Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku. Inne zrealizowane przez tę firmę inwestycje to między innymi osiedla Bobrzyńskiego, Grzegórzki Park, Wiślane Tarasy, Piasta Towers, Przemiarki, Kamienica Vis-a-Vis.

O szczegółach ofert, aktualnych cenach i promocjach dowiedzieć się można w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Panorama Kliny?

Dębniki, ul. Komuny Paryskiej 58-64.

Kto jest deweloperem Panorama Kliny w Krakowie?

Deweloperem Panorama Kliny jest Inter-Bud Developer.

Kiedy Panorama Kliny zostanie oddany do użytkowania?

  • Domy 1-5, Domy 6-10 – w budowie
  • Budynek A, Budynek B, Budynek C – zbudowane

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Panorama Kliny na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o