1/4
Villa Rudawa w Krakowie
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj
wszystkie mieszkania wyprzedane

Villa Rudawa
w Krakowie

Według naszych informacji w inwestycji Villa Rudawa na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Deweloper
Adres
Zwierzyniec, ul. Piotra Borowego 45 (3,9 km od centrum Krakowa)

Villa Rudawa na mapie Krakowa

Zwierzyniec, ul. Piotra Borowego 45 (3,9 km od centrum Krakowa)

Etap budowy

Villa Rudawa
oddane do użytku
termin oddania – 4 kw. 2019
Villa Rudawa
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania – 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań18
Liczba pięter2
Parkingmiejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań38,4–143,3 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniainternet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia, siłownia plenerowa, wózkarnia

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Villa Rudawa to kameralny budynek apartamentowy, wykonany w wysokim standardzie i położony w dzielnicy Zwierzyniec niedaleko doliny rzeki Rudawa.

Lokalizacja

Villa Rudawa jest położona przy ulicy Piotra Borowego 45, w historycznej dzielnicy Wola Justowska, w odległości blisko 4 kilometrów od centrum Krakowa. Rzeka Rudawa płynie 200 metrów w linii prostej od inwestycji. Nieopodal znajdują się rozległe tereny zielone ― Błonia Krakowskie, park Jordana, kopiec Kościuszki, oraz główne arterie komunikacyjne. Okolica jest cicha i charakteryzuje się kameralną zabudową.

Okolica inwestycji

W promieniu 2 kilometrów od inwestycji znajdują się publiczne szkoły podstawowe (nr 32, nr 72) oraz prywatna szkoła podstawowa Montessori. Prywatne przedszkole Clever Kids leży w odległości 1,3 kilometra. W pobliżu ulokowane są także siłownie, klub jazdy konnej, gabinety lekarskie, apteki, kawiarnie, restauracje, biblioteka, placówka pocztowa, szpital, salony urody. W odległości blisko 750 metrów położony jest supermarket spożywczy Lewiatan, sklepy Kocyk Express i Żabka ― w odległości 1 kilometra. W odległości blisko 4 kilometrów położona jest Galeria Bronowice oraz sklepy Ikea, Castorama i Makro. Tereny zielone, takie jak Błonia Krakowskie, park Jordana, kopiec Kościuszki są oddalone o około 2,5 kilometry. Dojazd samochodem do lasu Wolskiego zajmuje blisko 10 minut.

Architektura

Villa Rudawa została wykonana w nowoczesnym stylu, ze stosowaniem bryły skośnej i prostej, konstrukcja architektoniczna wyróżnia się połączeniem geometrycznych kształtów. W wykończeniu elewacji wykorzystano jasne kolory, dużo elementów przeszklonych. Budynek posiada dwa piętra oraz rozległy teren podwórka.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty i ogrodzony, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców są siłownia plenerowa, wózkownia, rowerownia, komórki lokatorskie oraz podziemne miejsca parkingowe. Budynek jest wyposażony w cichobieżne windy.

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki ― do 15 minut ― dojazd do centrum Krakowa i wygodną komunikację z innymi dzielnicami miasta. Główne arterie znajdujące się w pobliżu inwestycji to ulica Królowej Jadwigi, ulica Focha, Aleja 3 Maja. Drogą wojewódzką 780, także leżącą w pobliżu, można wyjechać poza miasto. Przystanki autobusowe położone są w odległości 500 metrów od inwestycji.

O mieszkaniach

Villa Rudawa to 18 mieszkań o metrażu od 38 do 143 metrów kwadratowych i układzie od 2 do 5 pokoi. Do każdego z lokali na piętrze jest przynależny jeden lub dwa balkony, mieszkania w parterze mają tarasy i ogródki o powierzchni od 21 do 255 metrów kwadratowych. Niektóre lokale wyposażone są w spiżarnie, pomieszczenia gospodarcze i antresole (górna kondygnacja).

O deweloperze

Inwestorem osiedla Villa Rudawa jest spółka celowa Borowego sp. z o.o. sp. k.

Aktualne ceny mieszkań, promocje i szczegółowa oferta dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Villa Rudawa?

Zwierzyniec, ul. Piotra Borowego 45 (3,9 km od centrum Krakowa).

Kto jest deweloperem Villa Rudawa w Krakowie?

Deweloperem Villa Rudawa jest Borowego.

Kiedy Villa Rudawa zostanie oddany do użytkowania?

Villa Rudawa – oddane do użytku.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Villa Rudawa na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o