Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Arche Hotel Poloneza
w Warszawie

Cena / m2
sprawdzamy
Deweloper
Adres
Ursynów, ul. Poloneza 85-87

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Arche Hotel Poloneza

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 25 grudnia 2021 r.
1-pokojowe18.63–26.21 m2sprawdzamy cenę
2-pokojoweod 38.88 m2sprawdzamy cenę
3-pokojoweod 57.6 m2sprawdzamy cenę

Arche Hotel Poloneza na mapie Warszawy

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Arche Hotel Poloneza — 2 kw. 2016
Arche Hotel Poloneza II
oddane do użytku
w sprzedaży
termin oddania4 kw. 2020
Arche Hotel Poloneza
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania1 kw. 2018

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań245
Liczba pięter3–5
Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy)
Powierzchnia mieszkań16–57 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniacondo hotel, winda, recepcja, patio / dziedziniec, centrum konferencyjne, sala coworkingowa, restauracja, sala fitness, sauna, zarządzanie najmem

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
Wykończenie mieszkańwykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Dwuetapowa inwestycja składająca się z pokoi i apartamentów hotelowych Arche Hotel Poloneza znajduje się na Ursynowie, w południowej części Warszawy.

Lokalizacja

Condohotel jest położony przy ulicy Poloneza 85 w obrębie osiedla Imielin należącego do dzielnicy Ursynów, w okolicy o zabudowie mieszkalno-użytkowej i otoczeniu terenów zielonych. Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki dostęp do kluczowych arterii komunikacyjnych pozwalających na dojazd do innych części Warszawy oraz wyjazd poza teren miasta. Odległość od centrum stolicy wynosi blisko 10 kilometrów.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji dostępne są różnorodne lokale gastronomiczne, tereny parkowe i spacerowo-rekreacyjne (jezioro Grabowskie, tereny nad potokiem Służewieckim, lasy Kabackie, park Jana Pawła II), biura firm, centra biznesowe, paczkomaty oraz placówki pocztowe, różnorodne obiekty sportowe (siłownie plenerowe, sieciowe kluby fitness, ścianka wspinaczkowa i inne), apteki i prywatne gabinety lekarskie, małe sklepy spożywcze, supermarkety Stokrotka (200 metrów), Top Market i 1 minute (1 kilometr), Lewiatan (1,4 kilometra), centrum handlowe Ursynów (2,2 kilometra), galeria Ken Center (3 kilometry).

Architektura

Budynki hotelowe wzniesiono z prostej bryły w stylu nowoczesnym. Jeden z gmachów posiada układ kaskadowy i maksymalną wysokość 5 pięter; drugi jest trzypiętrowym zorientowanym horyzontalnie budynkiem o elementach układu kaskadowego. W wykończeniach elewacji użyto odcieni bieli oraz szarości, dodano elementy dekoracyjne w kolorze drewna i liczne przeszklenia.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji przewidziano zielone patio ze strefą rekreacyjną i kinem plenerowym. W condohotelach funkcjonują lobby z recepcją, lokale gastronomiczne, sale konferencyjne z możliwością łączenia (mieszczą łącznie do 500 osób) oraz sale coworking z wyposażeniem w sprzęt audiowizualny, strefa fitness, sauna. Do dyspozycji gości są miejsca postojowe na podziemnym parkingu.

Komunikacja

Położenie inwestycji umożliwia zjazd na takie ciągi komunikacyjne, jak drogi krajowe nr 2 i nr 79, drogi ekspresowe S2 i S79. Dojazd samochodem do ścisłego centrum Warszawy trwa blisko 20-25 minut, do lotniska Chopina można dojechać w 10 minut. W odległości 450 metrów od inwestycji położone są przystanki autobusowe (linie nr 148 i nr 331), w promieniu 3 kilometrów są położone stacje PKP Warszawa Okęcie i Warszawa Dawidy oraz stacje metra linii M1 Stokłosy (z parkingiem Park&Ride) i Imielin.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera pokoje hotelowe i apartamenty dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 16 do 57 metrów kwadratowych. Lokale są wykończone, wyposażone i przeznaczone na wynajem krótko- bądź długoterminowy w systemie condo. Deweloper świadczy kompleksowe usługi zarządzania najmem.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez firmę Arche, działającą od 1991 roku w sektorze budownictwa inwestycyjnego i hotelowego oraz rewitalizacji zabytkowych obiektów. Deweloper posiada własną sieć condohoteli położonych w różnych miejscowościach Polski. Do sieci tej należą zwłaszcza Arche Hotel Częstochowa, Arche Hotel Siedlce, Hotel Puławska, Arche Hotel Geologiczna i Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Deweloper należy do PZFD.

Informacje o promocjach, aktualne ceny mieszkań oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Arche Hotel Poloneza?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Arche Hotel Poloneza w Warszawie?

Ile kosztuje metr kwadratowy w Arche Hotel Poloneza?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Arche Hotel Poloneza w Warszawie?

Deweloperem Arche Hotel Poloneza jest Arche.

Kiedy Arche Hotel Poloneza zostanie oddany do użytkowania?

Arche Hotel Poloneza II, Arche Hotel Poloneza – oddane do użytku.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o