Planowane inwestycje Kielc, termin oddania 2022

Nowe inwestycje Kielc
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Kielc
Busko-Zdrój
4 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
6 240
6 800
6 240 6 800
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
5 Inwestycji
2-pokojowe
8 Inwestycji
3-pokojowe
9 Inwestycji
4+ -pokojowe
7 Inwestycji
Domy
0 obiektów
Dostępne od 2022
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
22 Inwestycji
Dostępne od 2022
12 Inwestycji
Dostępne od 2023
7 Inwestycji
Dostępne od 2024+
8 Inwestycji
11 inwestycji mieszkaniowych

Nowe inwestycje mieszkaniowe Kielc 2022

Stolica województwa świętokrzyskiego jest strategicznym punktem południowo-wschodniej części kraju, ważnym ośrodkiem gospodarczym i biznesowym. Na tutejsze uczelnie przyjeżdżają liczni studenci z i spoza regionu, osoby poszukujące lepszej pracy, pracownicy firm, których siedziba znajduje się w Kielcach. Stopniowo rośnie też popyt na mieszkania. Z tego powodu tutaj są też dość intensywnie planowane nowe inwestycje 2022.

Kielce wyróżniają się prężnym tempem rozwoju, przyciągają inwestorów i oferują jedne z najniższych cen nieruchomości od dewelopera. Z kolei, działalność deweloperska dodatkowo aktywizuje rozwój miasta i jego infrastruktury.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Kielc w roku 2022?

W obrębie miasta dostępne są liczne  nowe inwestycje mieszkaniowe 2022 – Kielce są placówką dla około 30 firm deweloperskich specjalizujących się w różnorodnych sektorach branży. Wśród świeżych projektów nowego budownictwa, które za niedługo zostaną ukończone – nowe osiedla wielorodzinne o niskiej zabudowie i podwyższonym standardzie wykończenia, kompleksy nowych apartamentów, nowe budynki o zapleczu usługowym, kameralne osiedla nawiązujące do stylistyki zabudowy podmiejskiej. 

Kieleckie inwestycje wyróżniają się nowoczesnością, podwyższonym standardem wykonania oraz dodatkową wewnętrzną infrastrukturą. Mieszkania są wystawiane na sprzedaż głównie w stanie deweloperskim.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Kielcach w 2022?

Jeśli planujemy inwestować w nowe mieszkania w 2022, Kielce są dobrym wyborem przede wszystkim ze względu na przystępność cenową – nawet mieszkanie w inwestycji o wysokim standardzie kupimy tutaj w dość niskiej cenie. Właściciele mieszkań w Kielcach mogą liczyć na stabilne dochody z wynajmu, a po upływie kilku lat sprzedać nieruchomość z odczuwalnym zyskiem, gdyż rynek cechuje się stałą tendencją wzrostową.

Ceny nowych mieszkań w Kielcach w 2022 roku

Jeśli chodzi o ceny, w których sprzedawane nowe inwestycje w 2022 – Kielce wciąż pozostają jednym z najprzystępniejszych miast wojewódzkich, i nawet mimo ostatnich wzrostów cenowych tutejsze stawki utrzymują się na poziomie dolnej lub średniej półki cenowej. Wysokość stawki z reguły zależy nie tyle od położenia inwestycji na mapie miasta, ile od standardu jej wykonania.