Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Wawer Go
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Falenica, ul. Przylaszczkowa

Więcej o budynkach

Wawer Go
Jeszcze 4 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 4 budynki
ul. Przylaszczkowa 17B (Budynek B1)
3 piętra
Sprzedane
4 kw. 2020
Oddano w 2 kw. 2023
Sprzedane

Wawer Go na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków5
🟧 Liczba mieszkań137
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań34,55–78,17 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, teren rekreacyjny, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Wawer Go jest osiedlem kameralnych budynków wielorodzinnych, położonym w Warszawie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Wawer i położona jest przy ulicy Przylaszczkowej, w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych. Od ścisłego centrum miasta inwestycja jest oddalona o około 17 km.

Okolica inwestycji

W pobliżu dostępne są sklepy spożywcze Biedronka i Lidl, stacja paliw, restauracje, placówki medyczne, apteka. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości około 1600 m. Do centrum handlowego KM Park – około 4500 m, do CH Ferio Vaver można dojechać w 15 minut. Osiedle położone jest blisko terenów zielonych, do parku Borowa Góra – 4600 m. Mazowiecki Park Krajobrazowy oddalony jest o 4800 m.

Edukacja

Najbliższe placówki edukacyjne to przedszkole niepubliczne „Przyjaciel” – 700 m, przedszkole europejskie „Wawer” – 1200 m, przedszkole nr 338 „Nowa Stacyjka” – 1300 m, przedszkole nr 101 im. Warszawskiej Syrenki – 2400 m, szkoła podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych – 500 m, szkoła podstawowa nr 235 – 750 m, szkoła podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza – 2500 m, zespół szkół ogólnokształcących im. św. Pawła z Tarsu – 800 m, XXV liceum ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego – 1800 m.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami Warszawy. Najbliższy przystanek autobusowy Kosodrzewiny z liniami nr 146, 161 znajduje się w odległości 600 m. Dojazd do Starego Miasta samochodem zajmuje około 20 minut, na Dworzec Główny – 15 minut. Stacja kolejowa Warszawa Falenica leży w odległości 1900 m. W pobliżu są zjazdy na drogi wojewódzkie nr 711 i 801.

Architektura

Inwestycja Wawer Go to trzypiętrowe budynki wykonane w stylu nowoczesnym. W wykończeniu elewacji wykorzystano połączenie białego koloru z drewnianymi elementami dekoracyjnymi. Projekt architektoniczny inwestycji dopełniają duże przeszklenia oraz elementy małej architektury.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony. Wokół budynków założono chodniki, zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw dla dzieci, siłownia plenerowa, teren rekreacyjny, przestrzeń do odpoczynku z elementami małej architektury. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym. W budynkach zaprojektowano komórki lokatorskie i windy.

O mieszkaniach

W inwestycji Wawer Go znajdują się dwu- i trzypokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od 34 do około 78 metrów kwadratowych. Lokale posiadają balkony lub tarasy, do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki.

O deweloperze

Inwestycja Wawer Go jest zrealizowana przez spółkę Acatom. Na rynku nieruchomości firma działa od 2015 roku, realizuje inwestycje mieszkaniowe.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Wawer Go?

Falenica, ul. Przylaszczkowa.

Kto jest deweloperem Wawer Go w Warszawie?

Deweloperem Wawer Go jest Acatom.

Kiedy Wawer Go zostanie oddany do użytkowania?

Budynek B1, Budynek B2, Budynek C1, Budynek C2, Budynek C3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Wawer Go na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o