Planowane inwestycje Opola, termin oddania 2022

Nowe inwestycje Opola
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Opola
Brzeg
2 Inwestycji
Namysłów
2 Inwestycji
Nysa
3 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
6 900
7 600
6 900 7 600
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
2 Inwestycji
2-pokojowe
4 Inwestycji
3-pokojowe
7 Inwestycji
4+ -pokojowe
5 Inwestycji
Domy
0 obiektów
Dostępne od 2022
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
6 Inwestycji
Dostępne od 2022
8 Inwestycji
Dostępne od 2023
3 Inwestycji
Dostępne od 2024+
5 Inwestycji
8 inwestycji mieszkaniowych

Nowe inwestycje mieszkaniowe Opola 2022

Opole, miasto wojewódzkie i stolica regionu, jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, biznesowym, komunikacyjnym i edukacyjnym. Miasto prężnie się rozwija i z roku na rok przyciąga coraz więcej potencjalnych mieszkańców – osób podróżujących służbowo lub poszukujących lepszej pracy, studentów, młode rodziny z mniejszych miejscowości regionu. Dlatego też w ofercie deweloperskiej znajdziemy liczne nowe inwestycje mieszkaniowe 2022.

Opole należy do najtańszych centrów wojewódzkich pod względem kosztów życia oraz do TOP-3 miast o najwyższym średnim dochodzie.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Opola w roku 2022?

Jeśli chodzi o planowane inwestycje mieszkaniowe 2022 – Opole jest w stanie zaproponować dość szeroki wybór nieruchomości od dewelopera. Są to nowe osiedla wielomieszkaniowe, rozległe i realizowane etapowo bądź składające się z jednego lub kilku bloków, nowoczesne kompleksy mieszkalno-usługowe, kameralne kompleksy nowych apartamentów, inwestycje typu jednorodzinnego.

Prawie w każdej części miasta powstaną nowe inwestycje 2022 – Opole jest placówką blisko dwudziestu firm deweloperskich oswajających różnorodne części miasta i dopasowujących swoje inwestycje do charakteru otoczenia.

Wszystkie inwestycje, które powstają w Opolu, są zgodne ze standardami nowego budownictwa i wyposażone w podstawowe udogodnienia.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Opolu w 2022?

Dla osób inwestujących w nowe mieszkania w 2022, Opole jest szczególnie atrakcyjne ze względu na swoją przystępność cenową – bowiem jest to jeden z najtańszych centrów wojewódzkich również pod względem cen mieszkań. Miasto cechuje się dość wysokim popytem na wynajem długoterminowy, a ceny nieruchomości powoli, lecz stabilnie idą w górę, co otwiera perspektywy dodatkowych zysków ponownej sprzedaży. 

Ruch turystyczny wytwarzany przez Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej dodatkowo kształtuje popyt na wynajem krótkoterminowy, co jest dodatkowym atutem dla inwestora w nieruchomości.

Ceny nowych mieszkań w Opolu w 2022 roku

Opole pozostaje jedną z najtańszych stolic wojewódzkich w kraju – ceny tutejszych mieszkań mieszczą się w granicach dolnej i średniej półki cenowej. Dokładne stawki zależą od położenia inwestycji na mapie miasta: najdroższe mieszkania znajdują się centrum, najtańsze – w dzielnicach krańcowych i na przedmieściach.