Planowane inwestycje Szczecina, termin oddania 2022

Nowe inwestycje Szczecina
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Szczecina
Choszczno
0 Inwestycji
Darłowo
1 Inwestycja
Drawsko Pomorskie
0 Inwestycji
Dziwnów
4 Inwestycji
Gryfice
7 Inwestycji
Kamień Pomorski
5 Inwestycji
Koszalin
5 Inwestycji
Kołobrzeg
10 Inwestycji
Mielno
0 Inwestycji
Międzyzdroje
1 Inwestycja
Police
7 Inwestycji
Stargard
0 Inwestycji
Wałcz
2 Inwestycji
Łobez
1 Inwestycja
Świnoujście
4 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
5 845
10 250
5 845 10 250
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
6 Inwestycji
2-pokojowe
12 Inwestycji
3-pokojowe
16 Inwestycji
4+ -pokojowe
11 Inwestycji
Domy
3 obiekty
Dostępne od 2022
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
28 Inwestycji
Dostępne od 2022
21 Inwestycji
Dostępne od 2023
23 Inwestycji
Dostępne od 2024+
16 Inwestycji
20 inwestycji mieszkaniowych

Nowe inwestycje mieszkaniowe Szczecina 2022

Szczecin, jeden z kluczowych ośrodków zachodniej Polski, przyciąga coraz więcej potencjalnych nabywców nieruchomości. Jego strategiczne położenie na mapie kraju – w pobliżu zachodniej granicy oraz na drodze do bałtyckiego wybrzeża, rozwinięta infrastruktura oraz perspektywy rozwoju są doceniane nie tylko przez osoby planujące przeprowadzkę, ale też inwestorów w nieruchomości.

W aktualnej ofercie rynku pierwotnego obecnie znajdziemy liczne nowe inwestycje mieszkaniowe 2022 – Szczecin jest obszarem naznaczonym intensywną działalnością deweloperską, więc liczba obiektów nowego budownictwa rośnie z roku na rok.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Szczecina w roku 2022?

Jeśli chodzi o nowe inwestycje 2022 – Szczecin posiada dość szeroką ofertę inwestycji, których realizację zaplanowano na bieżący rok. Są to nowe osiedla mieszkalne realizowane etapowo, nowoczesne wolnostojące bloki wielomieszkaniowe, nowe budynki o zapleczu usługowym, kompleksy nowych apartamentów, w tym inwestycyjnych, o wysokim standardzie i dodatkowej wewnętrznej infrastrukturze, inwestycje zrewitalizowane i loftowe, w tym wykonane w koncepcji mix-used, oraz inwestycje jednorodzinne.

Osiedla są realizowane zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi budownictwa mieszkaniowego i wyposażone w różnego rodzaju udogodnienia. Mieszkania są sprzedawane zarówno w stanie deweloperskim, jak i z wykończeniem.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Szczecinie w 2022?

Dla tych, kto planuje inwestować w nowe mieszkania w 2022, Szczecin posiada kilka niewątpliwych atutów. Po pierwsze, jest perspektywicznym obszarem, siedzibą wielu firm oraz destynacją dla osób przeprowadzających się w celu budowania kariery, co zapewnia popyt na wynajem długoterminowy. Po drugie, jest kluczowym punktem na szlaku do wypoczynkowych miejscowości nad polskim morzem, a przez turystów generowany jest popyt na wynajem krótkoterminowy. Po trzecie, ceny tutejszych nieruchomości są dość przystępne, a zarazem powolna, lecz stabilna tendencja wzrostowa rokują odczuwalne dochody z ponownej sprzedaży.

Ceny nowych mieszkań w Szczecinie w 2022 roku

Co dotyczy cen, cechujących planowane inwestycje w 2022 – Szczecin nadal jest jednym z najtańszych miast wojewódzkich w Polsce. Obecnie ceny nowych mieszkań w Szczecinie mieszczą się głównie w granicach średniej półki cenowej. Najwyższe stawki obowiązują dla inwestycji klasy premium, położonych w centralnej części miasta.