Planowane inwestycje Szczecina, termin oddania 2023

Nowe inwestycje Szczecina
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Szczecina
Choszczno
0 Inwestycji
Darłowo
1 Inwestycja
Drawsko Pomorskie
0 Inwestycji
Dziwnów
1 Inwestycja
Gryfice
2 Inwestycji
Kamień Pomorski
3 Inwestycji
Koszalin
3 Inwestycji
Kołobrzeg
4 Inwestycji
Mielno
1 Inwestycja
Międzyzdroje
2 Inwestycji
Police
2 Inwestycji
Stargard
1 Inwestycja
Wałcz
0 Inwestycji
Łobez
0 Inwestycji
Świnoujście
0 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
4 542
11 300
4 542 11 300
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
13 Inwestycji
2-pokojowe
17 Inwestycji
3-pokojowe
18 Inwestycji
4+ -pokojowe
16 Inwestycji
Domy
3 obiekty
Dostępne od 2023
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
28 Inwestycji
Dostępne od 2022
21 Inwestycji
Dostępne od 2023
23 Inwestycji
Dostępne od 2024+
17 Inwestycji
22 inwestycje mieszkaniowe

Nowe inwestycje mieszkaniowe Szczecina 2023

Kameralny, ale strategicznie położony Szczecin z roku na rok przyciąga coraz więcej potencjalnych nabywców nieruchomości mieszkaniowych oraz inwestorów. Jest siedzibą wielu korporacji i firm, ważnym węzłem komunikacyjnym i ośrodkiem gospodarczym, oraz jest kluczowym punktem na mapie dla wczasowiczów kierujących się w stronę bałtyckiego wybrzeża.  

Oferta mieszkań od dewelopera za niedługo uzupełni się o liczne nowe inwestycje mieszkaniowe 2023 – Szczecin jest placówką wielu firm deweloperskich, wznoszących nowe osiedla w coraz lepszym standardzie i o coraz bardziej różnorodnym charakterze.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Szczecina w roku 2023?

Spójrzmy na planowane inwestycje mieszkaniowe 2023. Szczecin wkrótce zaoferuje nabywcom najróżniejsze nieruchomości: nowe osiedla wielorodzinne, zarówno realizowane etapowo jak i składające się z kilku bloków, nowe budynki mieszkalno-usługowe, kompleksy mieszkalne o podwyższonym lub wysokim standardzie, nowe apartamenty inwestycyjne. W ofercie nieruchomości na sprzedaż nie brakuje też inwestycji typu jednorodzinnego.

Wszystkie planowane realizacje są nowoczesne, uzupełnione w dodatkowe udogodnienia i odpowiednie do wymogów dotyczących nowego budownictwa mieszkaniowego. Mieszkania własnościowe są sprzedawane głównie w stanie deweloperskim, apartamenty zaś często są oddawane z wykończeniem i wyposażeniem. 

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Szczecinie w 2023?

Dla potencjalnych inwestorów, którzy planują włożyć kapitał w nowe inwestycje w 2023, Szczecin jest atrakcyjny z kilku powodów:

  • jest to ważny ośrodek urbanistyczny, tu przeprowadza się dużo osób czynnych zawodowo, które kształtują popyt na wynajem długoterminowy;
  • miasto posiada walory rekreacyjne i jest “przedsionkiem” Bałtyku, co sprawia, że tu zawsze jest popyt na wynajem krótkoterminowy;
  • ceny nieruchomości są stosunkowo niskie, co obniża próg wejścia w inwestycję.

Ceny nowych mieszkań w Szczecinie w 2023 roku

Szczecin należy do przystępnych cenowo lokalizacji – większość ofert mieści się w średnim przedziale cenowym. Szczeciński rynek jest dość stabilny, więc można orientacyjnie przewidzieć, w jakich cenach będą sprzedawane nowe mieszkania w 2023.

Szczecin wciąż pozostaje dużo tańszy, niż większość centrów wojewódzkich – i ta dostępność cenowa przyciąga zarówno osoby poszukujące własnego lokum, jak i inwestorów.