Planowane inwestycje Zielonej Góry, termin oddania 2022

Nowe inwestycje Zielonej Góry
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Zielonej Góry
Kostrzyn nad Odrą
1 Inwestycja
Krosno Odrzańskie
0 Inwestycji
Międzyrzecz
0 Inwestycji
Nowa Sól
2 Inwestycji
Strzelce Krajeńskie
0 Inwestycji
Żary
1 Inwestycja
Cena / m2
Cena / m2
5 500
6 900
5 500 6 900
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
1 Inwestycja
2-pokojowe
6 Inwestycji
3-pokojowe
5 Inwestycji
4+ -pokojowe
4 Inwestycji
Domy
0 obiektów
Dostępne od 2022
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
8 Inwestycji
Dostępne od 2022
7 Inwestycji
Dostępne od 2023
3 Inwestycji
Dostępne od 2024+
5 Inwestycji
7 inwestycji mieszkaniowych

Nowe inwestycje mieszkaniowe Zielonej Góry 2022

Rynek nieruchomości w Zielonej Górze prężnie się rozwija – działają tu głównie lokalni deweloperzy. Walory lokalizacyjne i infrastrukturalne miasta  zachęcają coraz więcej nabywców, zarówno poszukujących własnego mieszkania, jak i inwestorów w nieruchomości. Dlatego też w planach deweloperów widzimy liczne nowe inwestycje mieszkaniowe na 2022.

Zielona Góra przyciąga nie tylko swoim położeniem na mapie i możliwościami rozwoju, ale też przystępnością cenową – na rok 2022 zaplanowano oddanie do użytku całego szeregu nowych osiedli, w których mieszkania można będzie kupić w cenie dużo niższej, niż w innych ośrodkach wojewódzkich.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Zielonej Góry w roku 2022?

W 2022 roku do użytku w Zielonej Górze zostaną oddane takie nowoczesne inwestycje, jak: realizowane etapowo osiedla bloków wielorodzinnych, kompleksy nowych apartamentów o kameralnym charakterze, nowe budynki mieszkalno-usługowe o podstawowej wewnętrznej infrastrukturze. Geografia działalności deweloperskiej jest dość szeroka – prawie w każdej jednostce administracyjnej miasta są planowane nowe inwestycje w 2022.

Zielona Góra oferuje inwestycje wyróżniające się modernistyczną stylistyką i wykonane z uwzględnieniem aktualnych standardów nowego budownictwa mieszkaniowego.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Zielonej Górze w 2022?

Ceny nieruchomości wystawianych na sprzedaż w Zielonej Górze w 2022 roku skłaniają wielu inwestorów do rozważenia opcji kupna mieszkania właśnie tutaj, gdyż są odczuwalnie niższe, niż w innych centrach wojewódzkich. Szczególnie dogodnym rozwiązaniem dla osób, które w najbliższym czasie zamierzają inwestować w nieruchomości, są planowane inwestycje mieszkaniowe w 2022.

Zielona Góra jest popularna wśród przyjezdnych, a zwłaszcza studentów, co zapewnia stały popyt na wynajem długoterminowy.

Ceny nowych mieszkań w Zielonej Górze w 2022 roku

W lokalnych ogłoszeniach o sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim znajdziemy ceny głównie ze średniej półki cenowej. Jak na innych rynkach regionalnych, w Zielonej Górze obserwujemy powolną, ale stabilną tendencję wzrostową, co też może wpłynąć na ceny, w których będą sprzedawane nowe mieszkania w 2022.

Zielona Góra wciąż pozostaje najtańszym miastem wojewódzkim w Polsce pod względem cen mieszkań od dewelopera.