Planowane inwestycje Rzeszowa, termin oddania 2023

Nowe inwestycje Rzeszowa
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Rzeszowa
Dębica
0 Inwestycji
Głogów Małopolski
0 Inwestycji
Jarosław
0 Inwestycji
Kolbuszowa
0 Inwestycji
Krosno
0 Inwestycji
Mielec
0 Inwestycji
Przemyśl
1 Inwestycja
Ropczyce
1 Inwestycja
Tarnobrzeg
0 Inwestycji
Łańcut
1 Inwestycja
Cena / m2
Cena / m2
5 600
8 000
5 600 8 000
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
6 Inwestycji
2-pokojowe
10 Inwestycji
3-pokojowe
11 Inwestycji
4+ -pokojowe
9 Inwestycji
Domy
0 obiektów
Dostępne od 2023
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
35 Inwestycji
Dostępne od 2022
30 Inwestycji
Dostępne od 2023
11 Inwestycji
Dostępne od 2024+
19 Inwestycji
11 inwestycji mieszkaniowych

Nowe inwestycje mieszkaniowe Rzeszowa 2023

Rzeszów jest jednym ze strategicznych ośrodków urbanistycznych we wschodniej części kraju, docelowym punktem na mapie dla wielu osób przeprowadzających się celem rozwoju zawodowego oraz studentów. Jest siedzibą firm i korporacji, skupia wiele ośrodków edukacyjnych i obiektów przemysłu. Dlatego też tutaj są tak obficie planowane nowe inwestycje w 2023.

Rzeszów przyciąga zarówno osoby poszukujące własnego mieszkania, jak i inwestorów w nieruchomości, a ceny nieruchomości od dewelopera są bardzo przystępne w porównaniu do innych centrów wojewódzkich.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Rzeszowa w roku 2023?

Oferta nieruchomości na sprzedaż za niedługo uzupełni się w liczne nowe inwestycje mieszkaniowe 2023 – Rzeszów bowiem jest obszarem funkcjonowania ponad 40 firm deweloperskich, które realizują nowe projekty nowego budownictwa o najróżniejszym standardzie i specyfice. Są to nowe osiedla wielorodzinne składające się z bloków o średniej lub wysokiej zabudowie, modernistyczne nowe budynki mieszkaniowo-usługowe, realizowane etapowo kompleksy nowych apartamentów oraz inwestycje klasy premium uzupełnione w pełne zaplecze usługowe i rekreacyjne.

Cechą charakterystyczną rzeszowskich inwestycji, których oddanie do użytku jest planowane na 2023, jest wysoki standard wykonania i wewnątrzosiedlowa infrastruktura. Apartamenty i mieszkania są wystawiane na sprzedaż głównie w stanie deweloperskim.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Rzeszowie w 2023?

Dla inwestujących w nowe mieszkania w 2023 Rzeszów jest atrakcyjny z kilku kluczowych powodów:

  • miasto prężnie się rozwija i przyciąga coraz więcej potencjalnych mieszkańców, co obiecuje podwyżki cen mieszkań i perspektywy zysków z ponownej sprzedaży nieruchomości;
  • obecnie rzeszowskie nieruchomości są bardzo przystępne cenowo;
  • mieszkania na wynajem w Rzeszowie cieszą się niesłabnącym popytem.

Ceny nowych mieszkań w Rzeszowie w 2023 roku

Obecnie ceny nieruchomości od dewelopera w stolicy Podkarpacia są niższe, niż w większości popularnych miast wojewódzkich. To dotyczy też cen, w których sprzedawane będą nowe inwestycje w 2023 – Rzeszów bowiem wyróżnia dość stabilną dynamiką cenową, i wzrosty stawek są względnie przewidywalne. Na dzisiaj stawki deweloperskie zależą przede wszystkim od standardu wykonania inwestycji.