Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Wola Nowa
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Wolska 171-175

Więcej o budynku

ul. Wolska 171-175 (Wola Nowa)
12 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 2 kw. 2021
Sprzedane

Wola Nowa na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań369
🟧 Liczba pięter12
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań27–96 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, siłownia plenerowa, przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, zielony dziedziniec

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Wola Nowa to nowoczesny kompleks mieszkaniowy w zachodniej części warszawskiej Woli.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest na Odolanach, przy ulicy Wolskiej 171-175, zajmując północno-zachodnią część kwartału Woli, zdefiniowanego przez ulice Jana Kazimierza, Józefa Sowińskiego, Goleszowską oraz Wolską. Osiedle usytuowane jest wśród zabudowy wielkomiejskiej, w bezpośredniej bliskości rozległych terenów zielonych, posiada dogodną lokalizację pod względem komunikacji.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są stacja benzynowa, placówka pocztowa, piekarnie, restauracje, sklepy spożywcze (Biedronka, Żabka, Carrefour). W odległości około 300 m położony jest Park Powstańców Warszawy z placem zabaw dla dzieci i ścieżkami spacerowymi. Najbliższe placówki edukacyjne to Szkoły Podstawowe nr 132, nr 238, nr 350, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, przedszkola nr 319, nr 426,oraz przedszkola niepubliczne, w tym językowe i matematyczne.

Architektura

Wola Nowa to wielofunkcyjny budynek, podzielony na trzy segmenty: jeden ośmiokondygnacyjny segment hotelowy oraz dwa segmenty mieszkalne o zróżnicowanej wysokości - od 8 do 12 kondygnacji naziemnych. Budynek na planie ma kształt trapezu, architektura utrzymana jest w modernistycznym stylu. Na parterze zaprojektowane są lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji zaprojektowany jest wewnętrzny zielony dziedziniec z drewnianymi altanami, leżakami, hamakami, spacerowymi alejkami, placem zabaw dla dzieci oraz siłownią plenerową. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w dwupoziomowym garażu podziemnym, w tym stanowiska dla motocykli. Osiedle jest w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja Wola Nowa posiada bardzo dobrą lokalizację pod względem komunikacji. Tuż przy osiedlu znajduje się stacja rowerowa Veturilo, kilka przystanków autobusowych (linie 105, 155, 167, 197, 255, N42) oraz tramwajowych (linie 10, 13, 26, 27, 28). Odległość do stacji PKP Warszawa Wola (linie KM, R9, S9) wynosi około 1500 m, do dworca kolejowego Warszawa Zachodnia - 2200 m. Dojazd samochodem do centrum Warszawy lub wyjazd poza miasto zajmuje około 10 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są lokale mieszkalne na planach regularnych czworokątów, o układach od 1 do 4 pokoi. Metraże kształtują się od 27 do 96 metrów kwadratowych. Do mieszkań przynależne są balkony lub loggie. Lokale na parterze posiadają zielone ogródki, a na dziewiątej kondygnacji - tarasy i ogrody na dachu. Dostępne są mieszkania z aneksami kuchennymi oraz z odrębnymi kuchniami.

O deweloperze

Inwestycja Wola Nowa realizowana jest przez dewelopera Dantex, działającego na rynku od 1993 roku. Firma buduje kompleksy mieszkaniowe i biurowe, należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są między innymi osiedla Muszlove, Burakowska 16, Rondo Wiatraczna, Dobrolin, Na Mokotowie, Przy Arkadii, Dobra Wola, Miasto Wola.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Wola Nowa?

ul. Wolska 171-175.

Kto jest deweloperem Wola Nowa w Warszawie?

Deweloperem Wola Nowa jest Dantex.

Kiedy Wola Nowa zostanie oddany do użytkowania?

Wola Nowa – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Wola Nowa na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o