1/9
Wola Nowa w Warszawie
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Wola Nowa
w Warszawie

Cena / m2
sprawdzamy
Deweloper
Adres
Wola, ul. Wolska 171-175

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Wola Nowa

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 31 maja 2021 r.
4-pokojowe82.43–84.94 m2sprawdzamy cenę

Wola Nowa na mapie Warszawy

Wola, ul. Wolska 171-175

Etap budowy

Budynek BC
oddane do użytku
w sprzedaży
termin oddania – 2 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań369
Liczba pięter12
Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy), miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań27–96 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaplac zabaw, siłownia plenerowa, przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, zielony dziedziniec

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Wola Nowa to nowoczesny kompleks mieszkaniowy w zachodniej części warszawskiej Woli.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest na Odolanach, przy ulicy Wolskiej 171-175, zajmując północno-zachodnią część kwartału Woli, zdefiniowanego przez ulice Jana Kazimierza, Józefa Sowińskiego, Goleszowską oraz Wolską. Osiedle usytuowane jest wśród zabudowy wielkomiejskiej, w bezpośredniej bliskości rozległych terenów zielonych, posiada dogodną lokalizację pod względem komunikacji.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są stacja benzynowa, placówka pocztowa, piekarnie, restauracje, sklepy spożywcze (Biedronka, Żabka, Carrefour). W odległości około 300 m położony jest Park Powstańców Warszawy z placem zabaw dla dzieci i ścieżkami spacerowymi. Najbliższe placówki edukacyjne to Szkoły Podstawowe nr 132, nr 238, nr 350, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, przedszkola nr 319, nr 426,oraz przedszkola niepubliczne, w tym językowe i matematyczne.

Architektura

Wola Nowa to wielofunkcyjny budynek, podzielony na trzy segmenty: jeden ośmiokondygnacyjny segment hotelowy oraz dwa segmenty mieszkalne o zróżnicowanej wysokości - od 8 do 12 kondygnacji naziemnych. Budynek na planie ma kształt trapezu, architektura utrzymana jest w modernistycznym stylu. Na parterze zaprojektowane są lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji zaprojektowany jest wewnętrzny zielony dziedziniec z drewnianymi altanami, leżakami, hamakami, spacerowymi alejkami, placem zabaw dla dzieci oraz siłownią plenerową. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w dwupoziomowym garażu podziemnym, w tym stanowiska dla motocykli. Osiedle jest w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja Wola Nowa posiada bardzo dobrą lokalizację pod względem komunikacji. Tuż przy osiedlu znajduje się stacja rowerowa Veturilo, kilka przystanków autobusowych (linie 105, 155, 167, 197, 255, N42) oraz tramwajowych (linie 10, 13, 26, 27, 28). Odległość do stacji PKP Warszawa Wola (linie KM, R9, S9) wynosi około 1500 m, do dworca kolejowego Warszawa Zachodnia - 2200 m. Dojazd samochodem do centrum Warszawy lub wyjazd poza miasto zajmuje około 10 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są lokale mieszkalne na planach regularnych czworokątów, o układach od 1 do 4 pokoi. Metraże kształtują się od 27 do 96 metrów kwadratowych. Do mieszkań przynależne są balkony lub loggie. Lokale na parterze posiadają zielone ogródki, a na dziewiątej kondygnacji - tarasy i ogrody na dachu. Dostępne są mieszkania z aneksami kuchennymi oraz z odrębnymi kuchniami.

O deweloperze

Inwestycja Wola Nowa realizowana jest przez dewelopera Dantex, działającego na rynku od 1993 roku. Firma buduje kompleksy mieszkaniowe i biurowe, należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są między innymi osiedla Muszlove, Burakowska 16, Rondo Wiatraczna, Dobrolin, Na Mokotowie, Przy Arkadii, Dobra Wola, Miasto Wola.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Wola Nowa?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Wola Nowa w Warszawie?

Dostępne są 4-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Wola Nowa?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Wola Nowa w Warszawie?

Deweloperem Wola Nowa jest Dantex.

Kiedy Wola Nowa zostanie oddany do użytkowania?

Wola Nowa – oddane do użytku.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o