Planowane inwestycje Łodzi, termin oddania 2023

Nowe inwestycje Łodzi
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Łodzi
Aleksandrów Łódzki
0 Inwestycji
Brzeziny
0 Inwestycji
Kutno
1 Inwestycja
Opoczno
0 Inwestycji
Pabianice
1 Inwestycja
Radomsko
2 Inwestycji
Skierniewice
0 Inwestycji
Wieruszów
0 Inwestycji
Zgierz
1 Inwestycja
Cena / m2
Cena / m2
4 853
12 000
4 853 12 000
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
27 Inwestycji
2-pokojowe
35 Inwestycji
3-pokojowe
32 Inwestycji
4+ -pokojowe
30 Inwestycji
Domy
8 obiektów
Dostępne od 2023
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
63 Inwestycji
Dostępne od 2022
44 Inwestycji
Dostępne od 2023
46 Inwestycji
Dostępne od 2024+
37 Inwestycji
46 inwestycji mieszkaniowych

Port Jastarnia

ul. Jastarnia 30-32
sprawdzamy cenę / m2
Blue Forest Development,  River Development

Nowe inwestycje mieszkaniowe Łodzi 2023

Łódź jest jednym z kluczowych punktów docelowych środkowej Polski, potężnym węzłem komunikacyjnym, ważnym ośrodkiem przemysłowym, biznesowym i gospodarczym, siedzibą wielu renomowanych uczelni wyższych, korporacji i firm. Z roku na rok miasto przyciąga coraz więcej potencjalnych mieszkańców, rośnie popyt na mieszkania. W związku z tym w obrębie Łodzi są intensywnie planowane nowe inwestycje 2023.

Łódź przyciąga licznych inwestorów w nieruchomości, prężnie się rozwija, modernizuje, byłe poprzemysłowe tereny ulegają rewitalizacji i często są przekształcane na nowoczesne inwestycje mieszkaniowe i usługowe.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Łodzi w roku 2023?

W ofercie deweloperskiej znajdziemy liczne nowe inwestycje mieszkaniowe 2023 – Łódź jest placówką dla blisko 90 firm deweloperskich, specjalizujących się w najróżniejszych branżach nowego budownictwa. Toteż wśród nowych łódzkich nieruchomości na sprzedaż są: rozległe nowe osiedla wielomieszkaniowe, pojedyncze bloki mieszkalno-usługowe, modernistyczne kompleksy mixed-use, zrewitalizowane obiekty (zabytkowe kamienice, obiekty poprzemysłowe), kompleksy nowych apartamentów o wysokim standardzie, inwestycje wykonane w koncepcji willi miejskich bądź zabudowy jednorodzinnej.

Co dotyczy geografii działalności deweloperów i obszarów, w których są wznoszone nowe inwestycje 2023 – Łódź oferuje nowe nieruchomości zarówno w wielkomiejskich lokalizacjach, jak i w bardziej kameralnych częściach miasta. Zazwyczaj właśnie położenie na mapie miasta decyduje o charakterze inwestycji.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Łodzi w 2023?

Stabilność rynku nieruchomości w obliczu kryzysów oraz stały wzrost cen mieszkań – oto główne powody, dla których inwestorzy decydują się inwestować w nowe mieszkania w 2023. Łódź zaś jest szczególnie atrakcyjną destynacją dla inwestora, ponieważ wyróżnia się bardzo intensywnym rozwojem, popyt na wynajem – zarówno długo-, jak i krótkoterminowy – jest stabilnie duży, ceny wynajmu zaś tutaj są dość wysokie.

Ceny nowych mieszkań w Łodzi w 2023 roku

Średnia stawka metra kwadratowego w Łodzi utrzymuje się na nieco niższym poziomie, niż w innych dużych ośrodkach wojewódzkich. Są też oferty z górnej półki cenowej – zwłaszcza, apartamenty klasy premium dedykowane przede wszystkim inwestorom w nieruchomości. W najniższej cenie kupimy mieszkanie od dewelopera w takich częściach Łodzi, jak Nowosolna, Rokicie, Polesie, Stoki, oraz na przedmieściach.