Planowane inwestycje Bydgoszczy, termin oddania 2022

Nowe inwestycje Bydgoszczy
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Bydgoszczy
Brodnica
2 Inwestycji
Ciechocinek
0 Inwestycji
Grudziądz
4 Inwestycji
Inowrocław
4 Inwestycji
Lipno
1 Inwestycja
Mogilno
3 Inwestycji
Niemcz
1 Inwestycja
Osielsko
5 Inwestycji
Rypin
0 Inwestycji
Toruń
12 Inwestycji
Włocławek
3 Inwestycji
Świecie
2 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
5 144
8 500
5 144 8 500
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
12 Inwestycji
2-pokojowe
26 Inwestycji
3-pokojowe
32 Inwestycji
4+ -pokojowe
29 Inwestycji
Domy
2 obiekty
Dostępne od 2022
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
31 Inwestycji
Dostępne od 2022
35 Inwestycji
Dostępne od 2023
18 Inwestycji
Dostępne od 2024+
17 Inwestycji
34 inwestycje mieszkaniowe

Nowe inwestycje mieszkaniowe Bydgoszczy 2022

Bydgoszcz jest największym miastem województwa kujawsko-pomorskiego i ważnym ośrodkiem urbanistycznym w północno-zachodniej części Polski. Wiele firm i przedsiębiorstw ma tutaj swoje siedziby, a z roku na rok do Bydgoszczy przyjeżdża coraz więcej potencjalnych mieszkańców – osób podróżujących służbowo, studentów, młodych rodzin. Dlatego popyt na nowe mieszkania w Bydgoszczy nieustannie rośnie. Deweloperzy więc oferują liczne nowe inwestycje mieszkaniowe 2022.

Bydgoszcz również przyciąga coraz więcej inwestorów w nieruchomości – przekonuje ich strategiczne położenia miasta, stosunkowo przystępne ceny oraz perspektywiczność tego rynku.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Bydgoszczy w roku 2022?

W mieście powstają liczne nowe inwestycje 2022 – Bydgoszcz oferuje różnorodne typy nieruchomości mieszkaniowych, takie jak: kameralne osiedla nowych apartamentów, wielkomiejskie kompleksy mieszkalne o wysokiej zabudowie, tradycyjne osiedla wielorodzinne, realizowane etapowo lub składające się z kilku albo jednego bloku, inwestycje typu jednorodzinnego, wille miejskie, kompleksy apartamentów inwestycyjnych.

W kwestii lokalizacji, w których są planowane inwestycje mieszkaniowe 2022 – Bydgoszcz jest w stanie zaproponować nowe nieruchomości zarówno w tętniących życiem centralnych częściach, jak i położonych na obrzeżach, zielonych i kameralnych terenach.

Inwestycje są wykonywane zgodnie z nowoczesnymi standardami budownictwa i uzupełniane w dodatkowe udogodnienia. Mieszkania są oddawane do użytku głównie w stanie deweloperskim.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Bydgoszczy w 2022?

Inwestorów w nowe mieszkania 2022 Bydgoszcz przyciąga przede wszystkim swoją przystępnością cenową (obecnie jest to jeden z najtańszych rynków regionalnych), perspektywami rozwoju (poprawia się infrastruktura, zagospodarowanie terenu), turystycznym charakterem (miasto znajduje się w TOP-10 miejsc do odwiedzenia w Polsce) oraz – co wynika również z poprzedniego czynnika – wysokim popytem na wynajem. Ponadto, ceny mieszkań w Bydgoszcz powoli, ale stabilnie rosną, co czyni nieruchomości opłacalną lokatą oszczędności.

Ceny nowych mieszkań w Bydgoszczy w 2022 roku

Bydgoszcz oferuje dość przystępne ceny mieszkań od dewelopera – większość stawek mieści się w granicach średniego pułapu cenowego. Najtańsze oferty znajdziemy na przedmieściach i w okolicznych miejscowościach, najwyższe ceny zaś obowiązują dla inwestycji o wysokim standardzie i tych realizowanych w centralnej części miasta.