Planowane inwestycje Białegostoku, termin oddania 2023

Nowe inwestycje Białegostoku
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Białegostoku
Augustów
2 Inwestycji
Bielsk Podlaski
0 Inwestycji
Grajewo
1 Inwestycja
Hajnówka
0 Inwestycji
Mońki
0 Inwestycji
Suwałki
2 Inwestycji
Łomża
2 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
4 021
9 691
4 021 9 691
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
13 Inwestycji
2-pokojowe
21 Inwestycji
3-pokojowe
22 Inwestycji
4+ -pokojowe
15 Inwestycji
Domy
4 obiekty
Dostępne od 2023
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
22 Inwestycji
Dostępne od 2022
22 Inwestycji
Dostępne od 2023
28 Inwestycji
Dostępne od 2024+
15 Inwestycji
28 inwestycji mieszkaniowych

Nowe inwestycje mieszkaniowe Białegostoku 2023

Białystok zyskuje coraz większą popularność, gdyż łączy kameralny charakter Podlasia z walorami dużego miasta. Jest to miasto studenckie oraz destynacja dla młodych osób i rodzin z całego regionu. Miasto rozwija się w dość szybkim tempie, poprawia się jego infrastruktura, a rola Białegostoku jako węzła komunikacyjnego jest zasadnicza. Oferta deweloperska nieustannie się rozszerza – obecnie na sprzedaż są wystawione liczne nowe inwestycje mieszkaniowe 2023.

Białystok jest jednym z najprzystępniejszych cenowo centrów wojewódzkich w Polsce, jednak rosnąca popularność miasta wśród potencjalnych mieszkańców i inwestorów sprawia, że ceny powoli idą w górę.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Białegostoku w roku 2023?

Jeśli chodzi o planowane inwestycje mieszkaniowe 2023 – Białystok jest w stanie zaproponować nabywcom różnorodne nieruchomości od dewelopera, takie jak nowoczesne wielorodzinne osiedla, zarówno rozległe i realizowane etapowo, jak i bardziej kameralne, składające się z jednego lub kilku bloków, nowe osiedla wzniesione w koncepcji jednorodzinnej i zawierające nowe apartamenty o różnorodnych metrażach, nowe budynki mieszkalno-usługowe.

Niemal w każdej części miasta są realizowane nowe inwestycje 2023 – Białystok jest objęty czynną działalnością deweloperską (obecnie tu działa blisko 25 przedsiębiorstw budowlanych). Nowe mieszkania na sprzedaż znajdziemy zarówno w centrum Białegostoku, jak i na jego obrzeżach.

Większość mieszkań jest sprzedawanych w stanie deweloperskim, a wszystkie nowe inwestycje posiadają dodatkową wewnętrzną infrastrukturę.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Białymstoku w 2023?

Dla osób, które planują inwestować w nowe mieszkania w 2023, Białystok jest szczególnie ciekawą destynacją ze względu na kilka kluczowych czynników:

  • dostępne ceny przy zachowaniu wysokiego standardu;
  • różnorodność oferty deweloperskiej;
  • perspektywy intensywnego rozwoju miasta oraz wzrostu cen nieruchomości, co czyni mieszkania pewną lokatą kapitału;
  • wysoki popyt na wynajem, zwłaszcza długoterminowy.

Ceny nowych mieszkań w Białymstoku w 2023 roku

Stawki deweloperskie obowiązujące dla nowych mieszkań w Białymstoku mieszczą się w granicach dolnej lub średniej półki cenowej, obserwowana jest także wyraźna tendencja wzrostowa. Najdrożej nowe mieszkanie kupimy w centrum miasta oraz w inwestycjach o standardzie premium, najtańsze oferty dotyczą inwestycji położonych na obrzeżach Białegostoku.