Planowane inwestycje Lublina, termin oddania 2022

Nowe inwestycje Lublina
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Lublina
Biała Podlaska
4 Inwestycji
Biłgoraj
1 Inwestycja
Chełm
1 Inwestycja
Dęblin
1 Inwestycja
Garwolin
1 Inwestycja
Janów Lubelski
0 Inwestycji
Kazimierz Dolny
0 Inwestycji
Nałęczów
0 Inwestycji
Puławy
3 Inwestycji
Zamość
2 Inwestycji
Łuków
1 Inwestycja
Świdnik
5 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
4 700
7 596
4 700 7 596
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
14 Inwestycji
2-pokojowe
29 Inwestycji
3-pokojowe
33 Inwestycji
4+ -pokojowe
30 Inwestycji
Domy
5 obiektów
Dostępne od 2022
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
32 Inwestycji
Dostępne od 2022
41 Inwestycji
Dostępne od 2023
23 Inwestycji
Dostępne od 2024+
21 Inwestycji
41 inwestycji mieszkaniowych

Nowe inwestycje mieszkaniowe Lublina 2022

Lublin jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, biznesowym, edukacyjnym i kulturowym, z roku na przyciąga coraz więcej potencjalnych mieszkańców – studentów, młode rodziny, osoby podróżujące służbowo lub poszukujące lepszej pracy. W Lublinie czynnie działa ponad 40 firm deweloperskich, a na terenie miasta regularnie powstają nowe inwestycje.

W 2022 Lublin oferuje nabywcom kolejne projekty nowego budownictwa, wykonanych zgodnie z nowoczesnymi standardami i wyposażonych w odpowiednią infrastrukturę.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Lublina w roku 2022?

W ofercie nieruchomości na sprzedaż w Lublinie znajdziemy różnego rodzaju nowoczesne inwestycje mieszkaniowe: nowe osiedla bloków wielorodzinnych, kompleksy nowych apartamentów o wysokim standardzie i zapleczu infrastrukturalnym, kameralne osiedla willi miejskich, kompleksy domów jednorodzinnych, wolnostojące nowe budynki mieszkalno-usługowe, kompleksy apartamentów inwestycyjnych.

Prawie w każdej części miasta są planowane inwestycje mieszkaniowe 2022. Lublin jest dość aktywnie oswajany przez deweloperów, nowe osiedla powstają zarówno w centralnej części miasta, w tym w obrębie terenów zabytkowych, jak i w kameralnych lokalizacjach i na obrzeżach. Mieszkania są sprzedawane w stanie deweloperskim bądź z wykończeniem pod klucz.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Lublinie w 2022?

Dla tych, kto planuje włożyć środki w nowe inwestycje mieszkaniowe w 2022, Lublin jest dość dobrym wyborem, ponieważ gwarantuje stabilny popyt na wynajem, zwłaszcza długoterminowy, a także jest całkiem przystępny cenowo. Ponadto, ceny nieruchomości w Lublinie powoli, ale stabilnie idą w górę, co jest kolejnym atutem dla osób, które postawią na nowe inwestycje 2022. 

Lublin również przyciąga turystów, co pozwala właścicielowi nieruchomości liczyć na dodatkowe dochody z wynajmu krótkoterminowego.

Ceny nowych mieszkań w Lublinie w 2022 roku

Co dotyczy cen, w których oferowane są nowe mieszkania w 2022 – Lublin wciąż pozostaje jednym z najtańszych miast wojewódzkich. Górny pułap cenowy z reguły obowiązuje w przypadku nieruchomości wykonanych w podwyższonym standardzie i zaopatrzonych w dodatkowe elementy infrastruktury. W najniższych cenach są sprzedawane mieszkania w klasycznych osiedlach wielorodzinnych zlokalizowanych na przedmieściach, oraz domy jednorodzinne.