Planowane inwestycje Lublina, termin oddania 2023

Nowe inwestycje Lublina
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Lublina
Biała Podlaska
0 Inwestycji
Biłgoraj
1 Inwestycja
Chełm
1 Inwestycja
Dęblin
0 Inwestycji
Garwolin
0 Inwestycji
Janów Lubelski
0 Inwestycji
Kazimierz Dolny
0 Inwestycji
Nałęczów
0 Inwestycji
Puławy
1 Inwestycja
Zamość
1 Inwestycja
Łuków
1 Inwestycja
Świdnik
3 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
7 100
8 500
7 100 8 500
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
11 Inwestycji
2-pokojowe
19 Inwestycji
3-pokojowe
21 Inwestycji
4+ -pokojowe
20 Inwestycji
Domy
1 obiekt
Dostępne od 2023
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
32 Inwestycji
Dostępne od 2022
41 Inwestycji
Dostępne od 2023
23 Inwestycji
Dostępne od 2024+
21 Inwestycji
23 inwestycje mieszkaniowe

Północna Apartamenty

ul. Północna 22
sprawdzamy cenę / m2
Chrzanowscy Development,  Apartus Development

Nowe inwestycje mieszkaniowe Lublina 2023

Stolica lubelszczyzny jest jedną z kluczowych destynacji wschodniej części Polski – jest to ważny ośrodek gospodarczy i przemysłowy oraz siedziba wielu uczelni i firm. Lublin uważany jest za jedno z “najmłodszych” miast w kraju, gdyż blisko 20% jego populacji to studenci.

Na terenie Lublina obecnie działa ponad 40 przedsiębiorstw deweloperskich, które już mają w ofercie sprzedaży planowane inwestycje mieszkaniowe 2023. Lublin przyciąga także stosunkową dostępnością cenową oraz perspektywami inwestycyjnymi.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Lublina w roku 2023?

W 2023 roku w Lublinie do użytku zostaną oddane takie nowoczesne inwestycje, jak: nowe osiedla wielorodzinne, składające się z bloków o wysokości przeważnie poniżej 4 kondygnacji nadziemnych, kameralne kompleksy nowych apartamentów uzupełnione w zaplecze usługowe, osiedla wykonane w koncepcji zabudowy jednorodzinnej, modernistyczne rezydencje apartamentów na sprzedaż i pod działalność inwestycyjną.

Co do geografii działalności deweloperów i lokalizacji, w których powstaną nowe inwestycje – w 2023 Lublin zaoferuje nabywcom nieruchomości na sprzedaż w różnorodnych częściach miasta, tych bardziej urbanistycznych i bardziej kameralnych. Nie zabraknie również inwestycji na przedmieściach stolicy lubelszczyzny.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Lublinie w 2023?

Dla osób, które planują włożyć swoje oszczędności w nowe inwestycje mieszkaniowe w 2023, Lublin jest dość popularną destynacją z kilku powodów. Po pierwsze, jego strategiczne położenie i popularność wśród różnych grup wynajmujących (studenci, młode rodziny, osoby podróżujące służbowo) zapewniają stały dochód z wynajmu. Po drugie, ceny tutejszych nieruchomości od dewelopera są odczuwalnie niższe, niż w innych centrach wojewódzkich. Po trzecie, ceny mieszkań stopniowo idą w górę, co pozwala liczyć na zyski z ponownej sprzedaży już po upływie kilku lat.

Ceny nowych mieszkań w Lublinie w 2023 roku

W kwestii cen, w których będą sprzedawane nowe mieszkania w 2023, Lublin jest jednym z najprzystępniejszych miast wojewódzkich – stawki deweloperskie z reguły nie przekraczają granicy średniej półki cenowej. Przy tym standard realizowanych inwestycji wciąż się podnosi, a osiedla są wyposażane w pełnowartościową infrastrukturę.