Planowane inwestycje Gdańska, termin oddania 2023

Nowe inwestycje Gdańska
Lokalizacja
Miejscowość w okolicy Gdańska
Chojnice
1 Inwestycja
Człuchów
0 Inwestycji
Hel
2 Inwestycji
Jastarnia
0 Inwestycji
Jurata
0 Inwestycji
Kartuzy
3 Inwestycji
Kościerzyna
1 Inwestycja
Kwidzyn
0 Inwestycji
Lębork
1 Inwestycja
Malbork
1 Inwestycja
Pogórze
5 Inwestycji
Pruszcz Gdański
11 Inwestycji
Puck
8 Inwestycji
Reda
3 Inwestycji
Rumia
8 Inwestycji
Skowarcz
0 Inwestycji
Sopot
2 Inwestycji
Starogard Gdański
0 Inwestycji
Słupsk
5 Inwestycji
Tczew
3 Inwestycji
Wejherowo
2 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
6 920
21 577
6 920 21 577
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
28 Inwestycji
2-pokojowe
41 Inwestycji
3-pokojowe
43 Inwestycji
4+ -pokojowe
38 Inwestycji
Domy
9 obiektów
Dostępne od 2023
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
56 Inwestycji
Dostępne od 2022
57 Inwestycji
Dostępne od 2023
52 Inwestycji
Dostępne od 2024+
44 Inwestycji
52 inwestycje mieszkaniowe

Nowe inwestycje mieszkaniowe Gdańska 2023

Stolica Trójmiasta cieszy się niezwykle wysoką popularnością wśród różnorodnych grup potencjalnych mieszkańców oraz przyjezdnych. Miasto przyciąga swoimi zabytkami i bliskością morza, a posiadanie nieruchomości w tak perspektywicznej lokalizacji rokuje wysokie dochody dla inwestorów. Jest to jeden z najważniejszych ośrodków gospodarczych, biznesowych i kulturowych północnej Polski, a także potężny węzeł komunikacyjny. Popyt na gdańskie nieruchomości nieustannie rośnie. 

Aktualna oferta deweloperska zawiera liczne nowe inwestycje mieszkaniowe 2023 – Gdańsk i okolice to placówka dla ponad 80 przedsiębiorstw projektowo-budowlanych, głównie lokalnego pochodzenia.

Jak wygląda oferta nieruchomości z rynku pierwotnego Gdańska w roku 2023?

Oto jak prezentują się nowe inwestycje 2023: Gdańsk oferuje nabywcom nowe osiedla wielorodzinne, zarówno rozległe i realizowane etapowo, jak i składające się z jednego lub kilku bloków, inwestycje typu mixed-use, inwestycje zaprojektowane w obrębie zrewitalizowanych obiektów, osiedla uzupełnione w autonomiczną wewnętrzną infrastrukturę, kompleksy nowych apartamentów o różnorodnej stylistyce, wille miejskie, nowe budynki mieszkalno-usługowe o urbanistycznym charakterze.

Gdyby popatrzeć na lokalizacje, w których są planowane inwestycje mieszkaniowe 2023 – Gdańsk prawie cały jest objęty dynamiczną działalnością deweloperską, więc nieruchomości na sprzedaż znajdziemy zarówno w obrębie Starego Miasta, jak i na przedmieściach Gdańska.

Mieszkania i apartamenty są sprzedawane zarówno w stanie deweloperskim, jak i z wykończeniem pod klucz, a nowoczesne inwestycje są wyposażane w różnego rodzaju udogodnienia.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Gdańsku w 2023?

Potencjalnych inwestorów w nowe mieszkania 2023 Gdańsk przyciąga przede wszystkim perspektywicznością swojego położenia oraz możliwościami generowania stałego zysku z wynajmu. Turystyczny charakter miasta i regionu zapewnia stabilnie wysoki popyt na wynajem krótkoterminowy, a popularność miasta jako destynacji do przeprowadzki generuje konsumentów dla segmentu wynajmu długoterminowego.

Ceny nowych mieszkań w Gdańsku w 2023 roku

Gdańsk jest jednym z najdroższych miast wojewódzkich, a ceny tutejszych nieruchomości poniekąd nawet sięgają poziomu stołecznych. Ponadto, obserwowana jest wyraźna tendencja wzrostowa. Najdroższe mieszkania są położone w obrębie gdańskiego Śródmieścia, Przymorza czy Oliwy, i wyróżniają się wysokim standardem wykonania. Najprzystępniejsze oferty znajdziemy w takich częściach miasta, jak Ujeścisko-Łostowice czy Jasień.