Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Uroczysko
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Psie Pole, Soltysowice, ul. Przejazdowa 21

Więcej o budynkach

Uroczysko
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Przejazdowa 21 (Budynek 1)
3 piętra
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane
Uroczysko II
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Przejazdowa 21D (Budynek 3)
3 piętra
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane
Uroczysko III
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Przejazdowa 21E (Budynek 5)
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2021
Sprzedane

Uroczysko na mapie Wrocławia

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków6
🟧 Liczba mieszkań300
🟧 Liczba pięter3
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań36,58–70,1 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda, rowerownia, plac zabaw, domofon

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Uroczysko to nowoczesne kameralne osiedle o minimalistycznym designie, znajdujące się na północy Wrocławia blisko terenów zielonych.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Przejazdowej we Wrocławiu, w obrębie dzielnicy Psie Pole i jest oddalone o około 5 kilometrów od ścisłego centrum miasta.

Okolica inwestycji

W odległości 950 m od inwestycji zlokalizowany jest Las Sołtysowicki o powierzchni 22 ha, dojazd rowerem zajmuje około 2 minut. Ośrodek Rekreacji Sołtysowice – zawierający pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, małe boisko asfaltowe i plac zabaw – jest oddalony od osiedla o 900 m. W odległości 2 km znajduje się GOjump Park Trampolin - największy park trampolin w Polsce.

Najbliższe placówki edukacyjne to Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza (550 m). Szkoła Podstawowa nr 40 i Przedszkole nr 70 wchodzą w skład Zespołu i są oddalone od osiedla odpowiednio o 750 i 800 m. Do placówki Żłobek i Przedszkole Wrocław Akademia Uśmiechu – 600 m, do przedszkola niepublicznego Dzielne Dzieciaki – 700 m, do przedszkola Kraina Maluszka – 800 m. Do Wojewódzkiego Szpitalu Specjalistycznego im. Jerzego Gromkowskiego – 1,8 kilometra. W promieniu 1,5 kilometra znajdują się Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu oraz Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

W okolicy dostępne są gabinety lekarskie, centra medyczne, punkty usługowe. W odległości 1400 m usytuowane jest centrum handlowe Korona, w którym znajdują się między innymi hipermarket Auchan, restauracje, kawiarnie, kino Cinema City, siłownie, sklepy odzieżowe.

Architektura

Osiedle tworzą trzypiętrowe kameralne budynki o nowoczesnej architekturze. Inwestycja wykonana jest w jasnej kolorystyce, elewacje ozdobione są elementami z cegły.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest otoczone zielenią, w częściach wspólnych zaprojektowane są chodniki i place zabaw dla dzieci. Mieszkańcy mają dostęp do parkingu naziemnego i podziemnego. Na parkingu podziemnym znajduje się rowerownia oraz pomieszczenie na wózki dziecięce. Budynki wyposażone są w windy.

Komunikacja

W odległości 500 m znajduje się przystanek autobusowy Redycka linii dziennych A, nr 116 i nr 119, umożliwiających przejazd w kierunkach Sołtysowice, Kromera, Blacharska, Poczta Polska. Autobus nocny nr 246 kursuje w kierunkach Kozanów i Sołtysowice. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 15 minut, do drogi krajowej nr 98 usytuowanej w odległości około 2 km - w ciągu 5 minut. Do drogi ekspresowej S5 umożliwiającej wyjazd na autostradę A8 – około 10 minut (5,3 km).

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu- i trzypokojowe mieszkania z tarasami lub balkonami. Metraże wahają się w granicach od 37 do 70 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są w domofony.

O deweloperze

Osiedle Uroczysko to projekt Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, obecnego na rynku od 1957 roku. W portfolio dewelopera są między innymi zrealizowane we Wrocławiu inwestycji Kowarzyka 1 (Poświętne), Grabiszyńska 85 (Śródmieście), Kielecka 14 (Złotniki), Bursztynowa (Krzyki).

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Uroczysko?

Psie Pole, Soltysowice, ul. Przejazdowa 21.

Kto jest deweloperem Uroczysko w Wrocławiu?

Deweloperem Uroczysko jest Robyg WPB.

Kiedy Uroczysko zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3, Budynek 4, Budynek 5, Budynek 6 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Uroczysko na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o