Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Uroczysko
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Psie Pole, Soltysowice, ul. Przejazdowa 21

Uroczysko na mapie Wrocławia

Psie Pole, Soltysowice, ul. Przejazdowa 21

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Uroczysko — 1 kw. 2018
Uroczysko
Budynek 1, Budynek 2
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Uroczysko II
Budynek 3, Budynek 4
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2021
Uroczysko III
Budynek 5, Budynek 6
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków6
🟧 Liczba mieszkań300
🟧 Liczba pięter3
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań36,58–70,1 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda, rowerownia, plac zabaw, domofon

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Uroczysko to nowoczesne kameralne osiedle o minimalistycznym designie, znajdujące się na północy Wrocławia blisko terenów zielonych.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Przejazdowej we Wrocławiu, w obrębie dzielnicy Psie Pole i jest oddalone o około 5 kilometrów od ścisłego centrum miasta.

Okolica inwestycji

W odległości 950 m od inwestycji zlokalizowany jest Las Sołtysowicki o powierzchni 22 ha, dojazd rowerem zajmuje około 2 minut. Ośrodek Rekreacji Sołtysowice – zawierający pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, małe boisko asfaltowe i plac zabaw – jest oddalony od osiedla o 900 m. W odległości 2 km znajduje się GOjump Park Trampolin - największy park trampolin w Polsce.

Najbliższe placówki edukacyjne to Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza (550 m). Szkoła Podstawowa nr 40 i Przedszkole nr 70 wchodzą w skład Zespołu i są oddalone od osiedla odpowiednio o 750 i 800 m. Do placówki Żłobek i Przedszkole Wrocław Akademia Uśmiechu – 600 m, do przedszkola niepublicznego Dzielne Dzieciaki – 700 m, do przedszkola Kraina Maluszka – 800 m. Do Wojewódzkiego Szpitalu Specjalistycznego im. Jerzego Gromkowskiego – 1,8 kilometra. W promieniu 1,5 kilometra znajdują się Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu oraz Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

W okolicy dostępne są gabinety lekarskie, centra medyczne, punkty usługowe. W odległości 1400 m usytuowane jest centrum handlowe Korona, w którym znajdują się między innymi hipermarket Auchan, restauracje, kawiarnie, kino Cinema City, siłownie, sklepy odzieżowe.

Architektura

Osiedle tworzą trzypiętrowe kameralne budynki o nowoczesnej architekturze. Inwestycja wykonana jest w jasnej kolorystyce, elewacje ozdobione są elementami z cegły.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest otoczone zielenią, w częściach wspólnych zaprojektowane są chodniki i place zabaw dla dzieci. Mieszkańcy mają dostęp do parkingu naziemnego i podziemnego. Na parkingu podziemnym znajduje się rowerownia oraz pomieszczenie na wózki dziecięce. Budynki wyposażone są w windy.

Komunikacja

W odległości 500 m znajduje się przystanek autobusowy Redycka linii dziennych A, nr 116 i nr 119, umożliwiających przejazd w kierunkach Sołtysowice, Kromera, Blacharska, Poczta Polska. Autobus nocny nr 246 kursuje w kierunkach Kozanów i Sołtysowice. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 15 minut, do drogi krajowej nr 98 usytuowanej w odległości około 2 km - w ciągu 5 minut. Do drogi ekspresowej S5 umożliwiającej wyjazd na autostradę A8 – około 10 minut (5,3 km).

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu- i trzypokojowe mieszkania z tarasami lub balkonami. Metraże wahają się w granicach od 37 do 70 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są w domofony.

O deweloperze

Osiedle Uroczysko to projekt Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, obecnego na rynku od 1957 roku. W portfolio dewelopera są między innymi zrealizowane we Wrocławiu inwestycji Kowarzyka 1 (Poświętne), Grabiszyńska 85 (Śródmieście), Kielecka 14 (Złotniki), Bursztynowa (Krzyki).

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Uroczysko?

Psie Pole, Soltysowice, ul. Przejazdowa 21.

Kto jest deweloperem Uroczysko w Wrocławiu?

Deweloperem Uroczysko jest Robyg WPB.

Kiedy Uroczysko zostanie oddany do użytkowania?

Uroczysko, Uroczysko II, Uroczysko III – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Uroczysko na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o