Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Bank Polski 1929
w Gdyni

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Śródmieście, ul. 10 Lutego

Więcej o budynku

ul. 10 Lutego (Bank Polski 1929)
7 pięter
Sprzedane
1 kw. 2019
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane

Bank Polski 1929 na mapie Gdyni

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań57
🟧 Liczba pięter7
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy, 65 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań29–117 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawinda, dziedziniec, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Bank Polski 1929 to kompleks apartamentowy ulokowany w ścisłym centrum Gdyni.

Lokalizacja

Inwestycję wzniesiono przy zbiegu ulic 10 Lutego i 3 Maja, w gdyńskim Śródmieściu. Okolica wyróżnia się gęstą zabudową, głównie użytkową, doskonale rozwiniętą infrastrukturą, bliskością głównych reprezentacyjnych obiektów miasta. Lokalizacja pozwala na dogodny dojazd do innych części Gdyni oraz Aglomeracji Trójmiejskiej.

Okolica inwestycji

W najbliższej okolicy kompleksu znajdują się miejskie parki (im. Marii i Lecha Kaczyńskich, Rady Europy), bulwary nadmorskie, miejska plaża, port i mariny, liczne ośrodki kultury, muzea, teatry, kluby muzyczne, koło widokowe, statki-muzea (m.in. Dar Pomorza, Dar Młodzieży i Galeon Dragon), Akwarium Gdyńskie, planetarium, kluby jachtowe, centra rozrywki, kluby fitness, szpital miejski, apteki, placówki bankowe i pocztowe, liczne instytucje i urzędy, wydziały uczelni wyższych, różnorodne restauracje i kawiarnie, miejska hala targowa, centrum handlowe Batory, liczne sklepy spożywcze w promieniu do 700 metrów (m.in. Żabka, Lidl, Delikatesy Tobi 24, Biedronka), szereg placówek oświatowych w promieniu do 1 kilometra (szkoła podstawowa nr 21, przedszkola nr 51 i nr 7, Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących i in.).

Architektura

Projekt inwestycji sporządzono w pracowni architektonicznej Wolski Architekci. Inwestycja składa się z dwóch połączonych wspólną strefą patio budynków. Jeden z nich jest zrewitalizowaną klasycystyczną kamienicą dawnego banku, drugi ― nowoczesnym apartamentowcem o układzie kaskadowym i maksymalnej wysokości ośmiu kondygnacji. W elewacji odrestaurowanego budynku zachowano historyczne ozdoby architektoniczne i kolorystykę wykończenia; nowoczesny gmach utrzymano w jasnych odcieniach i wzbogacono w obszerne przeszklenia.

Infrastruktura osiedla

Pomiędzy dwoma budynkami założono wspólne patio z punktami handlowo-usługowymi. W budynku dawnego banku przewidziano hotel i restaurację. Zaprojektowano dwupoziomową podziemną halę garażową. Nowoczesny apartamentowiec wyposażono w windy osobowe.

Komunikacja

Położenie inwestycji ― w samym centrum Gdyni ― ma strategiczne znaczenie logistyczne i pozwala na szybki dojazd do innych części miasta i regionu zwłaszcza poprzez takie arterie transportowe, jak ulice Dworcowa, Śląska, Władysława IV, Morska, droga Gdyńska. Przykładowo, dojazd samochodem do Sopotu zajmuje do 20 minut, do centrum Gdańska dotrzeć można w około 40 minut. Tuż przy inwestycji położone są przystanki licznych linii autobusowych. O 550 metrów jest oddalony dworzec kolejowy Gdynia Główna.

O mieszkaniach

Apartamenty o powierzchni od 29 do 117 metrów kwadratowych posiadają układy od 1 do 4 pokoi. Większość lokali posiada powierzchnię dodatkową w postaci jednego lub kilku balkonów, w wybranych apartamentach zaprojektowano osobne pomieszczenia gospodarcze.

O deweloperze

Inwestycję realizuje firma deweloperska Moderna założona w 2009 roku i działająca w sektorze zabudowy mieszkaniowej, użytkowej i komercyjnej o podwyższonym standardzie. Posiada inwestycje na terenie Warszawy, Gdyni i Gdańska. Wśród dotychczasowych realizacji firmy ― Lighthouse, Nautikka, Moderna Apartamenty & Penthouse (Gdynia), Oliwa 505, Scala Apartamenty, Front Park Motława, Oliwski Park (Gdańsk).

Informacje o promocjach, aktualne ceny mieszkań oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Bank Polski 1929?

Śródmieście, ul. 10 Lutego.

Kto jest deweloperem Bank Polski 1929 w Gdyni?

Deweloperem Bank Polski 1929 jest Moderna Holding.

Kiedy Bank Polski 1929 zostanie oddany do użytkowania?

Bank Polski 1929 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Bank Polski 1929 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o