Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Wieniawa
w Warszawie

Cena
wkrótce w sprzedaży
Deweloper
Adres
Ursus, Gołąbki, ul. Leszczyńskiego

Osiedle Wieniawa na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba domów33
🟧 Liczba pięter1
🟧 Ogrzewanieindywidualne (pompa ciepła)
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań76,02–161,55 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowyjednorodzinna, szeregowa
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościdom
🟧 Udogodnieniateren rekreacyjny, plac zabaw

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi3‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Wieniawa w Warszawie to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w lewobrzeżnej części miasta, w odległości około 12 km od centrum.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się na Gołąbkach, w obrębie dzielnicy Ursus, w zachodniej części stolicy, przy ul. S. Leszczyńskiego, niedaleko jej zbiegu z ul. Henryka Brodatego, w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów parkowych.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są markety spożywcze Biedronka, Odido, bazarek Ursus, restauracja, stacja paliw, przychodnia weterynaryjna, poczta, kościół rzymskokatolicki i Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, CH Galeria Gawra, centrum outletowe Factory Ursus. Pobliskie tereny rekreacyjne to Park Hassów oraz Park Czechowicki.

Edukacja

W zasięgu 1 km znajduje się szkoła podstawowa z oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła, z boiskami do piłki nożnej, ręcznej, koszykowej, siatkowej, bieżnią oraz 2 kortami tenisowymi. W promieniu kilkuset metrów zlokalizowane są żłobek Akademia Malucha, przedszkole niepubliczne, szkoła języków obcych dla dzieci, niepubliczna szkoła podstawowa Montessori.

Opieka medyczna

W okolicy funkcjonują apteki, poradnia podstawowej opieki zdrowotnej Przychodni Rejonowej SZPZLO, Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, centrum rehabilitacji Rehasanka.

Sport

Nieopodal inwestycji, w zasięgu 1 – 2 km znajdują się centrum rekreacyjno-sportowe, siłownia kryta, siłownia plenerowa, pływalnia Albatros OSiR Ursus.

Komunikacja

Inwestycja posiada dogodny dojazd do centrum. W sąsiedztwie osiedla położona jest pętla linii autobusowej 194 oraz przystanek SKM Warszawa Gołąbki. W zasięgu 1 km przebiega trasa autobusu linii 177. Niedaleko dostępna jest droga ekspresowa S2. W bliskiej odległości od osiedla, m.in. wzdłuż ulic Gierdziejewskiego, Warszawskiej i Czerwonej Drogi wybudowane są ścieżki rowerowe.

Architektura

Osiedle składa się z czterech ciągów szeregowych ulokowanych wokół wewnętrznego dziedzińca. Inwestycja zawiera segmenty pięciu różnych typów, wykończone w jasnej tonacji, posiadające parter, pełne piętro i poddasze, przykryte dwuspadowym dachem.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla założono chodniki, drogi dojazdowe. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe naziemne. Na wewnętrznym dziedzińcu urządzono strefę rekreacyjną, plac zabaw dla dzieci. Ogródki przydomowe są ogrodzone i wyposażone w doprowadzenie wody.

O mieszkaniach

W inwestycji znajdują się trzypoziomowe lokale mieszkalne o zróżnicowanym układzie trzy- i pięciopokojowym, o powierzchni od 76 do 161 m2. Każdy z segmentów posiada jeden lub dwa balkony i prywatny ogródek o powierzchni od 16 do 128 m2 w zależności od typu domu. Ogrzewanie w domach jest zapewniane przez pompę ciepła. Istnieje opcja wykończenia lokali pod klucz.

O deweloperze

Osiedle Wieniawa w Warszawie jest realizowane przez Grupę Inwest, działającą od 1996 roku. Wśród inwestycji zrealizowanych przez firmę w Warszawie są m.in. Domeyki, Szklanych Domów, Anin Park, Tarnobrzeska, Kałuszyńska, Zana 14, Lubartowska 8, Siedlecka, Lazurowa/Narwik 12, Kordeckiego 45, Nizinna 29.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjah.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera o starcie sprzedaży tej inwestycji
Otrzymasz od nas wiadomość od razu jak sprzedaż rozpocznie się lub pojawi się nowa informacja o tej inwestycji
Podoba Ci się Osiedle Wieniawa?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jaki jest adres Osiedle Wieniawa?

Ursus, Gołąbki, ul. Leszczyńskiego.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Osiedle Wieniawa?

Wkrótce w sprzedaży.

Kto jest deweloperem Osiedle Wieniawa w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Wieniawa jest Grupa Inwest.

Kiedy Osiedle Wieniawa zostanie oddany do użytkowania?

Szereg 1, Szereg 2, Szereg 3, Szereg 4 – planowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o