Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Liwiecka 3
w Warszawie

Wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane.
Deweloper
Adres
ul. Liwiecka 3

Więcej o budynku

ul. Liwiecka 3
5 pięter
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań27
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 31 miejsce)
🟧 Powierzchnia mieszkań38–124 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie, wiata rowerowa

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Liwiecka 3 położona jest na terenie dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Lokalizacja

Inwestycję wzniesiono przy ulicy Liwieckiej 3 w okolicy o rozwiniętej infrastrukturze miejskiej. Odległość od centrum Warszawy wynosi blisko 8 kilometrów. W sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, placówki oświatowe oraz arterie komunikacyjne.

Okolica inwestycji

W promieniu 3000 m są sale fitness City Fit, Zdrofit, Energy Fitness. W okolicy inwestycji znajdują się sklepy spożywcze Biedronka i Lidl, drogeria, stacja paliw, lokale gastronomiczne, placówki medyczne, apteki. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości 800 m. Centrum Handlowe King Cross Praga jest położone w odległości 1000 m, galeria handlowa Atrium Promenada – 3800 m, CH Szembeka – 1500 m. Najbliższe placówki edukacyjne to przedszkole „Trzy Kolory” (300 m), przedszkole „Ciekawi Świata” (900 m), przedszkole niepubliczne „Kolorowe Kredki” (850 m), szkoła podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego (900 m), społeczna szkoła podstawowa nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (1300 m), szkoła podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka (1400 m), XXIII liceum ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie (800 m), CXI liceum ogólnokształcące im. Stefana Kisielewskiego (2800 m). W pieszej odległości leżą tereny spacerowe, jak to park im. płk. Jana Szypowskiego, park im. J. Polińskiego, park Znicza.

Architektura

Osiedle Liwiecka 3 składa się z budynku o kaskadowym układzie i wysokości 5 pięter. Budynek wykonany jest w nowoczesnym stylu i jasnej kolorystyce, z dużymi oknami, elementami ozdobnymi o beżowym kolorze.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, wykonano na nim chodniki, trawnik, przewidziano schowki lokatorskie, wiatę rowerową oraz podziemne i naziemne miejsca parkingowe. Budynek wyposażony jest w windy.

Komunikacja

Inwestycja leży w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 637, trasy krajowej nr 2, ulic Szaserów i Makowskiej. Do centrum Warszawy da się dojechać samochodem w około 15 minut. W odległości 1900 m położona jest stacja PKP Warszawa Olszynka Grochowska, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki autobusowe.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera mieszkania o metrażu od 38 do 124 metrów kwadratowych. Są to lokale jedno-, dwu-, trzy-, cztery- i pięciopokojowe, uzupełnione w balkony bądź tarasy.

O deweloperze

T1 Developer, firma realizująca inwestycję, działa na rynku nieruchomości od 1993 roku w zakresie budownictwa mieszkaniowego i usługowego. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Posiada inwestycje na terenie aglomeracji warszawskiej. Niektóre z realizacji dewelopera w Warszawie to Apartamenty Zapałczana, Dom na Stryjskiej, Czapelska 36.

Ze szczegółową ofertą, aktualnymi cenami i promocjami zapoznać się można w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Liwiecka 3?

ul. Liwiecka 3.

Kto jest deweloperem Liwiecka 3 w Warszawie?

Deweloperem Liwiecka 3 jest T1 Deweloper.

Kiedy Liwiecka 3 zostanie oddany do użytkowania?

ul. Liwiecka 3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Liwiecka 3 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o